Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19.3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

δεν ειναι τρολ, αλλα πραγματικα υπαρχει κατι τουρμπο εξ που αξιζει τα λεφτα του;

ουτε καν.ειλικρινα οτιδηποτε ειναι turbo x ειμαι ο πρωτος που τα κραζει γιατι εχουν ολο προβληματα και ειναι μουφιες στην κατασκευη τους.απλα οσο αφορα την συγκεκριμενη καρεκλα επειδη την εχω δει απο κοντα απο πρωτο χερι στον φιλο μου ειναι αρκετα ποιοτικη και καλη για τα χρηματα της,γι αυτο ειπα να την βαλω επειδη την εβαλαν και 20 ευρω λιγοτερα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η πρωτη σελιδα αρνητικα σχολια για την συναρμολογηση της καρεκλας και στην δευτερη σελιδα σχεδον ολοι λενε οτι δεν εχουν να πουν κατι αρνητικο....περι ορεξεως... ;)

αν την παρει κανεις ελπιζω να την βολευτει και να πιασουν τοπο τα χρηματα του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στα σχολια αναφερει ενας  <Η καρέκλα κουνιέται σα βάρκα σε φουρτούνα αν κάνεις αριστερά δεξία την λεκάνη >  ,γενικα οταν ειναι για καρεκλα θελω να κατσω πρωτα για να δω αν μου κανει.Επισης ενας ελεγχος που κανω ειναι αυτο που λεει και ο τυπος .Μαλλον θα προσπερασω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορει να εκανε κανενα λαθος στην συναρμολογηση.εγω που την ειδα απο κοντα και εκατσα μια χαρα καρεκλα ηταν και αξιζε τα λεφτα της.και ανετη και σταθερη ηταν.απλα ο καθενας μπορει και να υπερβαλλει λιγο στα λογια του οτι κουνιετε η καρεκλα τοσο.απλα αν δεν την ειχα δει απο κοντα δεν θα την "υποστηριζα" τοσο ουτε θα την εβαζα σαν προσφορα για να βοηθησω αν ψαχνει κανεις καρεκλα γραφειου.απλα λογω προσωπικης δοκιμης που εκανα μια χαρα ηταν για τα χρηματα της.και πολυ ωραιο υφασμα ειχε.βεβαια οπως λες και εσυ καλυτερα μια δοκιμη απο κοντα για να δεις αν θα σου κανει για τα γουστα σου.(βεβαια μην ξεχναμε οτι ειναι night offer για λιγες ωρες ακομα.μετα παλι στα 99€ )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

HAPPY HOUR* στα καταστήματα Carrefour, Carrefour Μαρινόπουλος και Carrefour Express!

Ελάτε σήμερα Πέμπτη 24.07, 12:00 με 21:00 και επωφεληθείτε της έκπτωσης -20%:
- σε όλα τα χύμα τυριά κοπής
- σε όλο το λάδι

*Ισχύει για τους κατόχους της κάρτας Club
*Ισχύει στα εταιρικά καταστήματα της Μαρινόπουλος Α.Ε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

HAPPY HOUR* στα καταστήματα Carrefour, Carrefour Μαρινόπουλος και Carrefour Express

Σήμερα Παρασκευή 25.07, 13:00 με 21:00, έκπτωση -20%:
- στο γάλα εβαπορέ
- σε όλα τα γιαούρτια και επιδόρπια γιαουρτιού

*Ισχύει για τους κατόχους της κάρτας Club
*Ισχύει στα εταιρικά καταστήματα της Μαρινόπουλος Α.Ε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

HAPPY HOUR* στα καταστήματα Carrefour, Carrefour Μαρινόπουλος και Carrefour Express

Σήμερα Παρασκευή 25.07, 13:00 με 21:00, έκπτωση -20%:

- στο γάλα εβαπορέ

- σε όλα τα γιαούρτια και επιδόρπια γιαουρτιού

*Ισχύει για τους κατόχους της κάρτας Club

*Ισχύει στα εταιρικά καταστήματα της Μαρινόπουλος Α.Ε.

 

 

 

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

@efkola μακριά απο μάς :P

 

 

Κάτι είχα δεί σε ένα πόστερ στο The mall για αγορές 50 ευρώ και δώρο θήκη κινητού αλλά δεν έγραφε περισσότερες λεπτομέρειες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...