Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Carrefour 23 και 24

 

 

23-24_07dimitriaka.jpg

23-24_07gouda.jpg23-24_07proionta.jpg

23-24_07tiropitakia.jpg

 

 

 

ωραιος και το σκρουτζ και το crf αυριο... Ante με το καλο και καφεδες Π-Σ τωρα! ;)

 

 

 

 

fixed

Επεξ/σία από paylidis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19.3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

ωραιος και το σκρουτζ και το crf αυριο...

 

Ο σκρουτζ εννοεις. Ακου "το"!! :P

 

Το crf ασυγκινητο με αφησε, εχω περιεργεια, τι ηταν αυτό που σε χαροποιησε; (το τυρακι υποψιν είναι 200gr, το 300gr που ειχε τοσα χρονια, και εβαζε παλια 1€ με τους Γαλλους εδώ , δεν ξερω γιατι το εχουν εξαφανισει εδώ και τουλάχιστον 1.5 μηνα. Και ηταν καλο τυρακι! Δεν πειραζει, να'ναι καλα ο Βασιλόπουλος που εβαλε πριν 1 μηνα ένα ωραιο gouda φετες 200gr  0.99€ και "γεμισε" το ψυγειο για 3-4 μηνες)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο σκρουτζ εννοεις. Ακου "το"!! :P

 

Το crf ασυγκινητο με αφησε, εχω περιεργεια, τι ηταν αυτό που σε χαροποιησε; (το τυρακι υποψιν είναι 200gr, το 300gr που ειχε τοσα χρονια, και εβαζε παλια 1€ με τους Γαλλους εδώ , δεν ξερω γιατι το εχουν εξαφανισει εδώ και τουλάχιστον 1.5 μηνα. Και ηταν καλο τυρακι! Δεν πειραζει, να'ναι καλα ο Βασιλόπουλος που εβαλε πριν 1 μηνα ένα ωραιο guda φετες 200gr  0.99€ και "γεμισε" το ψυγειο για 3-4 μηνες)

 

ηθελα να βαλω πρωτα το crf αλλα τελευταία στιγμή θελησα να δωσω φόρο τιμής στον σκρουτζ... επίσης πολλες φορές (γενικα) λαμβάνει πρωτοβουλίες ο κορρεκτορας των mavericks :P

 

χμμ και εγω νομιζα οτι ηταν εκεινο που παιρναμε (300 γρ; οσο ήταν)... Του βασιλοπουλου δε το πρόλαβα, εγινε μακελειο απο τις 9 το πρωι...

 

τα τυροπιτάκια επίσης ειναι παραπάνω απο συμπαθητικά για κανενα βαρεμενο σαββατιατικο πρωινό αλλα και αυτα παλια επαιζαν με 1€ τωρα που το σκέφτομαι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ακριβως στο 1€ τα εδιναν οι Γαλλοι και αυτά... Η κριση χτυπάει τον τελικο κρικο στην Ελλαδα, τον καταναλωτή στο συγκεκριμενο αντικειμενο. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ποιο δικαίωμα αγαπητέ μας τσιγκούνη πάπιε απέχεις τοιουτοτρόπως;Και άντε λείπεις αλλά δεν έχεις ακούσει για τα smartphones και το 3G;Ε;; :-D

Έναν καφέ(δεν πρόσεξα ποιον για να είμαι ειλικρινής!) με δώρο έναν παγοθραύστη είδα σήμερα σε αρκετές συσκευασίες στο mymarket στον Κορυδαλλό,για όσες/όσους/ενδιαφέρονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έναν καφέ(δεν πρόσεξα ποιον για να είμαι ειλικρινής!) με δώρο έναν παγοθραύστη είδα σήμερα σε αρκετές συσκευασίες στο mymarket στον Κορυδαλλό,για όσες/όσους/ενδιαφέρονται.

 

 

1604726_646957492063237_2292402491127417NescafeEspresso_PlousiaCrema.jpg

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πηρα εγω.Ο παγοθραυστης καλος(αν και δε θελει πολλα παγακια μαζεμενα) ο καφες ομως δεν πινεται ρε γμτ.

 

Όλα δικά σου τα θες και το δωράκι καλό και τον καφέ να πίνεται :P  ε δεν μπορούμε να τα ΄χουμε όλα δικά μας. :lol:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

HAPPY HOUR* στα καταστήματα Carrefour, Carrefour Μαρινόπουλος και Carrefour Express!

Ελάτε σήμερα Τετάρτη 23.07, έως τις 21:00 και επωφεληθείτε της έκπτωσης -25%:
- σε επιλεγμένα παγωτά
- βρεφικές πάνες
- χαρτικά
- σερβιέτες, σερβιετάκια

*Ισχύει για τους κατόχους της κάρτας Club
*Ισχύει στα εταιρικά καταστήματα της Μαρινόπουλος Α.Ε.

Επεξ/σία από matrixxx
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

^

Spoiler χρειαζεται στα σουπερ μαρκετς, όταν εχεις φωτογραφιες και βιντεο. Όταν είναι κειμενο, δεν χρειαζεται σποιλερ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καρέκλα Γραφείου Racer PLAISIO στα 79 ευρω για 12 ωρες ακομα!!

 

 

Καρέκλα Γραφείου Racer απο το PLAISIO στα 79 ευρω απο 99 για 12 ωρες ακομα!!

 την εχει παρει φιλος και αξιζει τα λεφτα της.οποιος ψαχνοταν για ανετη και ποιοτικη καρεκλα για το γραφειο να η ευκαιρια του :)

 

(μαυρο χρωμα)

 

 

http://www.plaisio.gr/epipla-grafeiou/epipla/karekla/Karekla-grafeiou-racer-Y-2723.htm

Επεξ/σία από matrixxx
μεταφορα στα εκτος τεχνολογιας!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...