Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τελικά ο κωδικός έχει χρονικό περιθώριο στο huggler πήρα άλλον καινούργιο , αλλά έχω πρόβλημα στην πληρωμή η χρεωστική απορρίπτεται και δεν ξέρω γιατί ...έχει κανείς καμία ιδέα ( Πειραιώς VISA !) 

 

βρήκα λύση τελικά από τον λογαριασμό amazon! γιατί αλλιώς ακόμα θα έβαζα την κάρτα ...άλλη ερώτηση με ΕΛΤΑ έρχεται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τελικά ο κωδικός έχει χρονικό περιθώριο στο huggler πήρα άλλον καινούργιο , αλλά έχω πρόβλημα στην πληρωμή η χρεωστική απορρίπτεται και δεν ξέρω γιατί ...έχει κανείς καμία ιδέα ( Πειραιώς VISA !) 

paypal χρησιμοποίησε αν δεν κάνω λάθος δέχονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Βασιλόπουλο του παραμυθιού στον ΗΣΑΠ κυπαρισσάκια είχε πολλά φραπεδομιξεράκια εσήμερις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Βασιλόπουλο του παραμυθιού στον ΗΣΑΠ κυπαρισσάκια είχε πολλά φραπεδομιξεράκια εσήμερις.

 

Σε ποιον Βασιλόπουλο? :blink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Βασιλόπουλο του παραμυθιού στον ΗΣΑΠ κυπαρισσάκια είχε πολλά φραπεδομιξεράκια εσήμερις.

 

(ΣΤΜ)Βασιλόπουλος Ησαπ Πευκάκια, μη δείτε λίγο ποίηση στη ζωή μας, πεζοί, ε πεζοί

:-D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(ΣΤΜ)Βασιλόπουλος Ησαπ Πευκάκια, μη δείτε λίγο ποίηση στη ζωή μας, πεζοί, ε πεζοί

:-D

 

Πολύ νόημα ο καπετάν emo... πάρα πολύ νόημα..!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την ερχόμενη εβδομάδα μου φαίνεται οτι το lidl εχει καλές τιμές στις μπύρες (επώνυμες)... 

 

υ.γ. η μπυραρία με Υ δε γραφεται..; :P :P  :ph34r:

 

Θεωρητικά είναι σωστό το ιωτα καθώς το υ δεν προκύπτει από κάπου και η πιο "επίσημη" γραφή είναι με ιώτα.

Αλλά εγώ με υ την ευχαριστιέμαι περισσότερο! :devil:

Πιο λαϊκιά ρε παιδί μου, οικοδόμος .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες καλημερα.Στα carrefour με 30% της μπυρες πηρα φιξ (Γνωμη μου απο της καλύτερες Ελληνικες) 9 κουτακια + 3 δωρα ,δηλαδη 12 τεμαχια 4,90 ευρω .Καντε καβα για τον 15Αυγουστο (αν και κατι θα βγαλουν παλι)

Επισης για τους μικρους μας φιλους μερεντα (μεγαλη συσκευσια) 3,17 ευρω....

 

Μπυρες εχει και το lidi αλλα οχι σε αυτην την τιμη που ανεφερα ...

 

Την καλημερα μου.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες καλημερα.Στα carrefour με 30% της μπυρες πηρα φιξ (Γνωμη μου απο της καλύτερες Ελληνικες) 9 κουτακια + 3 δωρα ,δηλαδη 12 τεμαχια 4,90 ευρω .Καντε καβα για τον 15Αυγουστο (αν και κατι θα βγαλουν παλι)

Επισης για τους μικρους μας φιλους μερεντα (μεγαλη συσκευσια) 3,17 ευρω....

 

Μπυρες εχει και το lidi αλλα οχι σε αυτην την τιμη που ανεφερα ...

 

Την καλημερα μου.. 

 

ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΌΣ! Με το -30% και την προσφορά 9+3 (που δεν ειχα υποψη μου/δεν ειχα δει) βγαίνει 40 λεπτά το κουτακι... Στο lidl βγαινει 50 λεπτά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...