Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν είναι το γνωστό παλιό μιξεράκι που έδιναν είναι πάρα πολύ καλό. Εννοείται φυσικά αν βάνει τσάμπα ή σχεδόν τσάμπα με τον καφέ.

Ειναι ιδιο ακριβως, εχω το παλιο πήρα και 2 καινούργια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά όσον αφορά το μίξερ,κατά τη γνώμη μου αξίζει μόνο σε "φορητες" καταστάσεις. Για το σπίτι με ένα εικοσάρικο παίρνεις σταθερό που φυσάει.Έχω ένα εδώ και 7 χρόνια και πραγματικά έχω μείνει έκπληκτος με την αξιοπιστία του.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά όσον αφορά το μίξερ,κατά τη γνώμη μου αξίζει μόνο σε "φορητες" καταστάσεις. Για το σπίτι με ένα εικοσάρικο παίρνεις σταθερό που φυσάει.Έχω ένα εδώ και 7 χρόνια και πραγματικά έχω μείνει έκπληκτος με την αξιοπιστία του.

 

/Offtopic

Αμα δεν εχεις χωρο ομως οπως ενας φοιτητης η εργενης πχ. ειναι must ενα χειρος ασχετα απο το συγκρκιμενο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επιβεβαιώνω οτι το μιξεράκι της νεσκαφε είναι πολύ καλό και δυνατό. Το δοκίμασα χθές.

Είχε 5 κομμάτια στο Σκλαβενίτη Μελίσσια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά το μιξεράκι του Nescafe το έχω 3-4 χρόνια.Είναι δυνατο - κάνει  το αφρόγαλα για τον fredo σε 30 δευτερόλεπτα - και είναι σκυλί.

έχω μπει στο τρυπάκι να πάρω άλλο ένα για καβάτζα.


Πάντως ο Σκλαβενίτης στην Αγία Παρασκευή και στό Χαλάνδρι είναι γεμάτος με μιξεράκια Nescafe

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσεκάρετε λίγο αυτό Φένεται σαν ιδέα πάρα πολύ καλή απλά δεν έχω καταφέρει ακόμα να το κάνω να δουλέψει στο κινητό μου.

Requires iOS 7

#NO

 

Αν λειτουργεί πάντως θα έχει ενδιαφέρον!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...