Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για τις φιξ πάντως τις εχει -30% ο Μασουτης και σπαω το κεφαλι μου να θυμηθώ πόσο πήρα τις 5+1... νομίζω κοντά στα 2,50ευρω... αν μπορει καποιος ας το τσεκαρει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γελαω πολυ με τις προσφορες σε αθλιες μπυρες

Sorry ρε παιδια αλλα εχοντας γυρισει απο Βελγιο ..βλεπω  τρελες προσφορες σε fix, alfa,mythos, amstel και αλλα νεροζουμια της ελληνικης μανας γης. 

Παρεμπιπτόντως βρηκα στο carrefour μπυρες δικια της επωνυμιας , abbye (αββαειου) Γαλλιας οι οποιες λήγουν σε 1 μηνα και τις ειχε σε πολυ καλη τιμη 2€-0.40 (λογω του -20%) για μια 6αδα 250ml.

Θα την δοκιμασω και θα δω αν λεει ως μπυρα αββαειου

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά είναι και η φιξ και η άλφα και η μύθος και πάνω απο όλα είναι ελληνικές και στηρίζουμε 100-200 εργαζόμενους και γεωργούς της πατρίδας μας... Το Βέλγιο ας τις κρατήσει τις σούπερ μπύρες του-no offence!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνω paylidis με τη γνωμη σου στηριξης των ελληνικων επιχειρησεων και "θεαρεστη" η προσπαθεια σου. Αλλα no-offence δεν πινονται οι ελληνικες μπυρες. Οπως και τα ποτα. Και ειναι γνωστο γιατι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν ελληνικές μπύρες (από μικροζυθοποιίες) που είναι πολύ καλές και ως τώρα δεν έχουν αναφερθεί. Ψάξτε λίγο προτού βγάλετε συμπεράσματα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχοντας στοκάρει σχεδόν τα πάντα από μπύρα εισαγωγής και ελληνική που παίζει σε ελληνικά sm (σε αρκετή ποσότητα)

  μπορώ να πω ότι ώρες ώρες όταν ανοίγουμε το ψυγείο ενώ έχουμε δυνατότητά επιλογής γιατί τις βλεπουμε μπροστά μας σαν να είμαστε στο sm

επιλέγουμε απλές μπύρες ελληνικές και μη γιατί αυτές γουστάρουμε εκείνη την στιγμή

δεν γίνετε φιλαράκι να πίνεις συνέχεια τα πετιμέζια..θέλεις και το νεροζούμι που και που

 

Carrefour happy day

-20 αναψυκτικα

-20 λαδια

-20 κάτι που δεν θυμάμαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γελαω πολυ με τις προσφορες σε αθλιες μπυρες

Sorry ρε παιδια αλλα εχοντας γυρισει απο Βελγιο ..βλεπω  τρελες προσφορες σε fix, alfa,mythos, amstel και αλλα νεροζουμια της ελληνικης μανας γης. 

Παρεμπιπτόντως βρηκα στο carrefour μπυρες δικια της επωνυμιας , abbye (αββαειου) Γαλλιας οι οποιες λήγουν σε 1 μηνα και τις ειχε σε πολυ καλη τιμη 2€-0.40 (λογω του -20%) για μια 6αδα 250ml.

Θα την δοκιμασω και θα δω αν λεει ως μπυρα αββαειου

 

Σε ποιό ήταν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τις φιξ πάντως τις εχει -30% ο Μασουτης και σπαω το κεφαλι μου να θυμηθώ πόσο πήρα τις 5+1... νομίζω κοντά στα 2,50ευρω... αν μπορει καποιος ας το τσεκαρει

 

2,60e νομιζω τις πηρα το πρωι και -20% στις αμστελ ραντλερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...