Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

για οποιον ενδιαφερετε... ΜΟΝΟ ΣΗΜΕΡΑ

 

HAPPY HOUR* στα καταστήματα Carrefour, Carrefour Μαρινόπουλος και Carrefour Express!

Ελάτε σήμερα Τετάρτη 20.08, από τις 14:00 έως και το κλείσιμο των καταστημάτων και επωφεληθείτε της έκπτωσης:
-20% στις μπύρες 
-20% στα αναψυκτικά

*Εξαιρούνται τα καταστήματα σε Σαντορίνη, Σκιάθο, Σκόπελο, Σύρο, Σκάλα Λακωνίας, Καστέλι Χανίων
*Ισχύει για τους κατόχους της κάρτας Club
*Ισχύει στα εταιρικά καταστήματα της Μαρινόπουλος Α.Ε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

για οποιον ενδιαφερετε... ΜΟΝΟ ΣΗΜΕΡΑ

HAPPY HOUR* στα καταστήματα Carrefour, Carrefour Μαρινόπουλος και Carrefour Express!

Ελάτε σήμερα Τετάρτη 20.08, από τις 14:00 έως και το κλείσιμο των καταστημάτων και επωφεληθείτε της έκπτωσης:

-20% στις μπύρες

-20% στα αναψυκτικά

 

*Εξαιρούνται τα καταστήματα σε Σαντορίνη, Σκιάθο, Σκόπελο, Σύρο, Σκάλα Λακωνίας, Καστέλι Χανίων

*Ισχύει για τους κατόχους της κάρτας Club

*Ισχύει στα εταιρικά καταστήματα της Μαρινόπουλος Α.Ε.

Πληθαίνουν οι αλήτες με τα franchise που δε θέλουν να κάνουν τις προσφορές του ομίλου επειδη απλα εχουν ήδη δουλεια ή έτσι γουσταρουν...

Εύχομαι το χειμώνα οι ντόπιοι να μην τος αφήνουν ούτε ένα ευρώ και να κλείσουν με χρέη μπας και καταλάβουν την ξεφτίλα τους...

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις το έβαλα το pockee σε Android. Λειτουργεί αλλά πρέπει να επισκεφθώ σούπερ μάρκετ για να το ελέγξω. Και για να καταλάβω, έχει 0.80 λεπτά τις αμστελ. Τις αγοράζω εγώ σε κανονική τιμή και μετά από κάποιον καιρό μπαίνουν τα χρήματα στο λογαριασμό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις το έβαλα το pockee σε Android. Λειτουργεί αλλά πρέπει να επισκεφθώ σούπερ μάρκετ για να το ελέγξω. Και για να καταλάβω, έχει 0.80 λεπτά τις αμστελ. Τις αγοράζω εγώ σε κανονική τιμή και μετά από κάποιον καιρό μπαίνουν τα χρήματα στο λογαριασμό;

όταν λες δουλεύει, σου δείχνει ποια καταστήματα είναι κοντά σου?

Ναι αγοράζεις κανονικά και μετά σου βάζει στον τραπεζικό σου λογαριασμό τα χρήματα από τα κουπόνια.

Έτσι δεν χρειάζεται να κουβαλάς κουπόνια εκτυπωμένα μαζί σου, ούτε να έχεις ιστορίες στα ταμεία με τον κάθε κακομοίρη που δεν θέλει να σου περάσει το κουπόνι επειδή δεν γνωρίζει τι πρέπει να κάνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όταν λες δουλεύει, σου δείχνει ποια καταστήματα είναι κοντά σου?

Ναι αγοράζεις κανονικά και μετά σου βάζει στον τραπεζικό σου λογαριασμό τα χρήματα από τα κουπόνια.

Έτσι δεν χρειάζεται να κουβαλάς κουπόνια εκτυπωμένα μαζί σου, ούτε να έχεις ιστορίες στα ταμεία με τον κάθε κακομοίρη που δεν θέλει να σου περάσει το κουπόνι επειδή δεν γνωρίζει τι πρέπει να κάνει.

 

Ναι μου εμφανιζει 3-4 μεγαλα σουπερ μαρκετ (Carrefour-Bazaar) . Θα το χρησιμοποιησω με την πρωτη ευκαιρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι μου εμφανιζει 3-4 μεγαλα σουπερ μαρκετ (Carrefour-Bazaar) . Θα το χρησιμοποιησω με την πρωτη ευκαιρια.

εγώ με το που πάω να βρω καταστήματα μου λέει ότι πρέπει να ενεργοποιήσω από τις ρυθμίσεις το Location services.

τα έχω όλα ενεργοποιημένα αλλά τίποτα.

Και πως γίνεται η διασταύρωση ότι όντως ψωνίσες;

για να σου δώσει τα χρήματα σου ζητάει κάποια στοιχεία από την  απόδειξη του σούπερ μαρκετ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι παραπάνω να έχει η απόδειξη από το barcode του προϊόντος και τα στοιχεία της επιχείρησης;

Νομίζω κατάλαβα, αφού rtfm. Η εφαρμογή ζητάει κάποια στοιχεία από την απόδειξη και λογικά είναι συνδεδεμένη με το εκάστοτε κατάστημα. Εξακριβώνει ότι όντως αγοράσαμε τα συγκεκριμένα είδη και μας πιστώνει το λογαριασμό στην τράπεζα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις το έβαλα το pockee σε Android. Λειτουργεί αλλά πρέπει να επισκεφθώ σούπερ μάρκετ για να το ελέγξω. Και για να καταλάβω, έχει 0.80 λεπτά τις αμστελ. Τις αγοράζω εγώ σε κανονική τιμή και μετά από κάποιον καιρό μπαίνουν τα χρήματα στο λογαριασμό;

Αυτό το Pockee είναι πολύ καλό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...