Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για να κλείσει η ιστορία τα χρήματα επίστραφηκαν σα λογιστικό λογικα αύριο και σαν διαθέσιμο. Περίμενα οπως και να έχει σοβαροτερη αντιμετώπιση, θα το έχω κατα νου στο μέλλον οπότε χρειαστω κάτι σε επιπλο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Τωρα μην αναλύσουμε το ορο "επιπλο" γιατι έπιπλα απο ξυλο φτιάχνουν ο βαράγκης και 3-4 άλλοι, που οι περισσότεροι απο εμας ούτε απο εξω δεν μπορούν να περάσουν.

 

Το επίπεδο συζήτησής ειναι για την ποιότητα του ικεα, στο ικεα και σε αλλα ελληνικά καταστήματα.

 

 

Επειδη απαντησες σε μενα..δεν ξερω τι εστι Βαραγκης, εγω εχω επιλεξει τον Βερβεριδη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

HAPPY HOUR* στα καταστήματα Carrefour, Carrefour Μαρινόπουλος και Carrefour Express!

 

Ελάτε σήμερα Τετάρτη 27.08, από τις 13:30 έως και το κλείσιμο των καταστημάτων και επωφεληθείτε της έκπτωσης:

-20% στα απορρυπαντικά & μαλακτικά

 

*Εξαιρούνται τα καταστήματα σε Σαντορίνη, Σκιάθο, Σκόπελο, Σύρο, Σκάλα Λακωνίας, Καστέλι Χανίων

*Ισχύει για τους κατόχους της κάρτας Club

*Ισχύει στα εταιρικά καταστήματα της Μαρινόπουλος Α.Ε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να θυμισω αντιγράφοντας από το σχετικο νημα, πως δεν επιτρεπονται τα newsletters ως νεα θεματα. Αν βρειτε σε ενα newsletter προσφορα πραγματικη ανοιγετε θεμα (ποστ εν προκειμενω) για την προσφορα. Αν οχι, δεν κανετε τιποτα.
 
Ολοκληρα διαφημιστικα φυλλαδια σουπερ μαρκετ δεν εχουν θεση εδω λοιπον. Αν νομιζετε πως υπαρχει κατι σε καλη τιμη το αναφερετε (προιον και τιμη).


Υποσημειωση για οποιον την χρειαζεται:
Μην μπερδευετε τα διαφημιστικα φυλλαδια (2 φορες στους 12 μηνες βγηκε φυλλαδιο στο παρον τοπικ και διεγραφη) με τις καθημερινες "προσφορες" ημερας - τριημερων κλπ που φιλοξενει τοσους μηνες το τοπικ παρα την αντιθετη θεση μεγαλης μαζας μελων στο παρελθον.

 

Επεξ/σία από matrixxx
υποσημειωση στο spoiler
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...