Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμένα πάντως με βολεύει σε μια σελίδα να βλέπω όλες τις προσφορές παρα να ψάχνω κάθε super market ξεχωριστά..

Υπάρχει & αυτή η σελίδα πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Υπάρχει & αυτή η σελίδα πάντως.

Ναι αλλα δεν σου στελνει μαιλ για να ενημερώνεσαι, ενω εδω εισαι παντα ενήμερος

 

 

...και ευχαριστώ όσους ενημερώνουν το νήμα

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλα δεν σου στελνει μαιλ για να ενημερώνεσαι, ενω εδω εισαι παντα ενήμερος

Απάντηση στον Nemesis1288 που τον βολεύει να τις βλέπει μαζεμένες σε μια σελίδα μονάχα.

Δεν σχολίασε άλλου είδους ενημέρωση οπότε ούτε & εγώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρήκα στο Carrefour Γλυφάδας (Βουλιαγμένης και Ανθέων) γερμανικά κλειδιά (χρώμιο-βανάδιο) σε μεμονωμένα αλλά μεγάλα νούμερα πχ 19-21, 20-22 κλπ καθώς και πολύγωνα 18-19 με έκπτωση 70% και τελική 0,90 ευρώ/ένα.

 

Όποιος ενδιαφέρεται είτε για συμπλήρωμα της εργαλειοθήκης του είτε για τα συγκεκριμένα νούμερα, νομίζω ότι το ξεστοκάρισμα αυτό είναι ενδιαφέρον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρήκα στο Carrefour Γλυφάδας (Βουλιαγμένης και Ανθέων) γερμανικά κλειδιά (χρώμιο-βανάδιο) σε μεμονωμένα αλλά μεγάλα νούμερα πχ 19-21, 20-22 κλπ καθώς και πολύγωνα 18-19 με έκπτωση 70% και τελική 0,90 ευρώ/ένα.

 

Όποιος ενδιαφέρεται είτε για συμπλήρωμα της εργαλειοθήκης του είτε για τα συγκεκριμένα νούμερα, νομίζω ότι το ξεστοκάρισμα αυτό είναι ενδιαφέρον.

Να προσθέσω: κ στο καρφουρ υπάρχουν αλλα είναι σπασμένα νούμερα δε μπορείς να πάρεις όλη τη συλλογή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να προσθέσω: κ στο καρφουρ υπάρχουν αλλα είναι σπασμένα νούμερα δε μπορείς να πάρεις όλη τη συλλογή.

 

 

Έγραψα ότι είναι μεμονωμένα αλλά για συλλογή δεν νομίζω ότι αξίζει, ακόμη και σ' αυτή την τιμή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρήκα στο Carrefour Γλυφάδας (Βουλιαγμένης και Ανθέων) γερμανικά κλειδιά (χρώμιο-βανάδιο) σε μεμονωμένα αλλά μεγάλα νούμερα πχ 19-21, 20-22 κλπ καθώς και πολύγωνα 18-19 με έκπτωση 70% και τελική 0,90 ευρώ/ένα.

 

Όποιος ενδιαφέρεται είτε για συμπλήρωμα της εργαλειοθήκης του είτε για τα συγκεκριμένα νούμερα, νομίζω ότι το ξεστοκάρισμα αυτό είναι ενδιαφέρον.

Το ιδιο και στο carrefour μουρνιων χανιων.Ολα τα εργαλεια carrefour -70% .ΚΛειδια ειχε 2 μεγαλα νουμερα (19+22) αλλα ειχε και πολλα αλλα (κατσαβιδια,πριονια κτλ ) σε καλες τιμες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ιδιο και στο carrefour μουρνιων χανιων.Ολα τα εργαλεια carrefour -70% .ΚΛειδια ειχε 2 μεγαλα νουμερα (19+22) αλλα ειχε και πολλα αλλα (κατσαβιδια,πριονια κτλ ) σε καλες τιμες.

 

Οντως, ειχε πριόνακι με 1€ και ωραία και μεγάλο κόφτη με 0,9...

 

Btw τελικά χρειάζομαι και εγω κλειδια >19 οποτε θα δώσω feedback απο Δευτερα για τα υπολοιπα!

 

Να διορθώσω το φίλο Louben Όλα τα εργαλεία χειρός Carrefour (μακαρι να ειχε και τα ηλεκτρικά εργαλεία καλα θα ηταν)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αυτό είναι περιπου από 15 Ιουλιου. "Εργαλεια χειρος καρφουρ -70%" (μονο η δικη τους μαρκα-επωνυμιας καρφουρ, αρχικες πολύ ψηλα για μη επωνυμα), καμια 10αρια ειδη ηταν όλα και όλα, τα ιδια σε όλα τα υποκαταστηματα: 2-3 κλειδιά "σπασμένα" νουμερα, 2-3 κατσαβίδια και κατι αλλα, τιποτα ενδιαφερον ως τιμη/προσφορα. Αν ειχε κατι θα σας το ελεγα τοτε που τα ειδα μιας και το εψαξα σε 2-3 καρφουρ. Και στα αλλα τα ιδια λιγοστα και χωρις ενδιαφερον προσφορας ειχαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με κουπόνι από το livesmart -3,00€ το SKIP έρχετε στα 4,49€....

Να υποθέσω το είχες εκτυπώση ήδη..γιατί τώρα στο livesmart δεν εμφανίζεται τίποτα (εκτός κι αν είναι προσωρινό πρόβλημα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...