Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να υποθέσω το είχες εκτυπώση ήδη..γιατί τώρα στο livesmart δεν εμφανίζεται τίποτα (εκτός κι αν είναι προσωρινό πρόβλημα)

:whistle: και να φανταστεις πριν μια ωρα που ειδα, τα ειχαν. Τωρα τα βγαλανε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

HAPPY HOUR* στα καταστήματα Carrefour, Carrefour Μαρινόπουλος και Carrefour Express!

Ελάτε σήμερα Δευτέρα 01.09, από τις 14:00 μέχρι και το κλείσιμο των καταστημάτων και επωφεληθείτε της έκπτωσης -25%:

- σε όλα τα απορρυπαντικά ρούχων
- σε όλα τα μαλακτικά ρούχων
- σε όλα τα δημητριακά

ΝΑ ΘΥΜΙΣΩ οτι έχει και τα γάλατα 0.99

*Εξαιρούνται τα καταστήματα σε Σαντορίνη, Σκιάθο, Σκόπελο, Σύρο, Σκάλα Λακωνίας, Καστέλι Χανίων
*Ισχύει για τους κατόχους της κάρτας Club
*Ισχύει στα εταιρικά καταστήματα της Μαρινόπουλος Α.Ε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψαγμένοι φίλοι με τα σούπερ μάρκετ, επειδή με έπιασε νοικοκυροσύνη :P , αυτά τα είδη καθαρισμού του lidl λένε τίποτα? Κυρίως αυτά τα δύο:

 

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχ τεχνογκατζετάκιδες μου. Οποιοδηποτε υγρο για τζαμια κανει δουλεια αν το χρησιμοποιεις για καθαρισμα τζαμιων με εφημεριδα. ΓΚΑΡΑΝΤΙ.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχ τεχνογκατζετάκιδες μου. Οποιοδηποτε υγρο για τζαμια κανει δουλεια αν το χρησιμοποιεις για καθαρισμα τζαμιων με εφημεριδα. ΓΚΑΡΑΝΤΙ.

 

+1

 

Επίσης το καθαριστικό τζαμιών W5 του Lidl είναι ΟΚ για απλή χρήση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχ τεχνογκατζετάκιδες μου. Οποιοδηποτε υγρο για τζαμια κανει δουλεια αν το χρησιμοποιεις για καθαρισμα τζαμιων με εφημεριδα. ΓΚΑΡΑΝΤΙ.

Α δεν ψεκάζεις και το αφήνεις να στεγνώσει?? :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω για το livesmart, απλά κάνεις εγγραφή στη σελίδα, τυπώνεις έγχρωμα το κουπόνι και έχεις έκπτωση σε όλα τα supermarket στα αντίστοιχα προϊόντα; Δεν υπάρχουν περιορισμοί;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχ τεχνογκατζετάκιδες μου. Οποιοδηποτε υγρο για τζαμια κανει δουλεια αν το χρησιμοποιεις για καθαρισμα τζαμιων με εφημεριδα. ΓΚΑΡΑΝΤΙ.

Τα τζαμια καθαριζουν και ΧΩΡΙΣ υγρο ..μονο με εφημεριδα αρκει :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...