Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δυστυχως ξεχασα το κινητο σπιτι και δεν ενημερωσα οπως υποσχεθηκα

Το γεγονος οτι υπηρχε φετα Βαλμα (και το 99% των πελατων επερνε απο αυτην) ειναι super θετικο γιατι και το αλλο Σαββατο υποθετω θα ειναι στη θεση της ( μιλαω για το carrefour Μακεδονια)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μετά από τις τόσες άσχημες εντυπώσεις για το Μαρινόπουλο που έχω διαβάσει εδώ, αυτήν την εβδομάδα που άρχισα να χρησιμοποιώ τα κουπόνια από Επιθυμίες (χάρις στη συνεργασία με τη Vodafone για τις εκτυπώσεις που είχα αναφέρει), άρχισαν να μου κάνουν κι εμένα στραβά. Την 1η φορά η υπάλληλος επέμενε πως δεν περνάει από το σύστημα το κουπόνι λόγω έκπτωσης και μετά όταν επέμεινα και βρέθηκε η υπεύθυνη που ήξερε τη διαδικασία, εκείνη έλεγε τα δικά της ("α είναι ολόκληρη διαδικασία, αλλά έπρεπε να γίνει πριν πληρώσετε, τώρα είναι αργά" λες και δεν τα είχα δώσει εξ'αρχής). Προφανώς δεν της πέρασε και εν τέλει η δουλειά ολοκληρώθηκε.

Σήμερα το σύστημα μου πέρασε κανονικά και την έκπτωση και το κουπόνι, αλλά πληρώνοντας διαπίστωσα πως υπολόγισαν πρώτα το κουπόνι και έπειτα την έκπτωση 40% επί της μειωμένης τιμής, οπότε αντί πχ 7,3ε -40%= 4,38 και μετά -3ε κουπόνι=1,38, εκείνη τα έκανε ανάποδα και πρακτικά μείωσε κατά 40% και την αξία των κουπονιών που έδωσα (2,4ε αντί για 4). Αφού η υπάλληλος επέμενε πως όλα καλά καθώς αφαιρέθηκε και η έκπτωση και το κουπόνι, ήρθε τελικά άλλη υπάλληλος, κατάλαβε τι έγινε (αφού φυσικά έλεγε πως φταίει το happy hour και στις 2ήμερες προσφορές δεν το κάνει αυτό, ενώ ήταν 2ήμερη προσφορά) και είπε πως ξέρει πως υπάρχει η κλασική διαδικασία, αλλά δεν ξέρει ακριβώς τι πρέπει να κάνει και δεν μπορεί να αναλάβει την ευθύνη για την επιστροφή μετρητών, άρα να περάσω από εβδομάδα από το κατάστημα που θα είναι κάποια υπεύθυνη και θα κάνει ό,τι πρέπει. Πέρα από την επιπρόσθετη ταλαιπωρία που να πρέπει να πηγαίνω ξανά και να ξαναεξηγώ τι και πώς, ελπίζω τουλάχιστον αυτή τη φορά να βγάλω άκρη γρήγορα. Άλλωστε και να σκαλώσει κάποιος, είναι ξεκάθαρο πως το σ/μ θα πάρει 4ε από την P&G με βάση τα κουπόνια, άρα δεν μπορούν εμένα να μου αφαιρούν πρακτικά το 40%, και πως τα κουπόνια ενέχουν θέση μετρητών. Προκύπτει επομένως και από τη λογική, αλλά είναι πολύ χρήσιμο πως έχει τονιστεί αυτό το τελευταίο πολλές φορές εδώ μέσα και το κάνει ξεκάθαρο, όταν μπορεί κι εμείς να έχουμε αμφιβολίες εκείνη την ώρα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντε με τις Μουρνιες (εκει εχει πρικα η γυναικα μου) :P

Ελα και ψάχνω για οικόπεδο η σπίτι!!

Εννοείται σε προσφορά μια και είμαστε στο ανάλογο thread :-D :-D :-D :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρικα;

Προκα;

Πρεκα; :lol:

 

Προικα μαλλον ε; :P

Αντε κατουρα μας βρε :P

 

Εγραφα απο Windows Tablet αλλα ειχα βαλει το Bluestacks και απο κει εγραφα με τον Firefox και δεν με αφησε να κανω διορθωση.

 

(Μαπα το Bluestacks 3 προγραμματα gps εβαλα και δεν....)

 

Μην ξεχνας οτι εχω βγαλει μονο το Δημοτικο. ;)  Σε αντιθεση με αλλους που στις δεκα λεξεις οι δεκαπεντε ειναι λαθος! :D

Ελα και ψάχνω για οικόπεδο η σπίτι!!

Εννοείται σε προσφορά μια και είμαστε στο ανάλογο thread :-D :-D :-D :-D

Επειδη εχουμε να παμε απο το 2010 το θελεις ετσι η με το κρεας (ποντικια) που εχει μεσα; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρίκα πάντως είναι η κρητική γραφή της πίκρας που απαντάται στον Ερωτόκριτο.

 

Μαλλον σωστα το εγραψα γιατι αυτο που εχει 37 τετραγωνικα πικρα ειναι και οχι προικα! :lol:

(η αφορμή δεν ηταν το ότι εκανες ένα λαθος, αλλα ότι οι λεξεις που εφερνε στο μυαλο ειχαν... πλακα! ;) )

 

Δεν σε παρεξηγησα χιουμορ κανουμε. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη εχουμε να παμε απο το 2010 το θελεις ετσι η με το κρεας (ποντικια) που εχει μεσα; :P

Τι να κάνουμε αυτα εχουν οι προσφορές..

Είναι και το carrefour εκει κοντά θα γίνετε mouse party..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες στο Βασιλόπουλο στο Αιγάλεω (δίπλα στη Θηβών και Ιερά Οδό) είχε μπύρες "ζ pilsner" κουτάκι με 50% έκπτωση λόγω κοντινής ημερομηνίας. Βγαίνει 0,45 ευρώ το κουτάκι. Μια στοίβα, γύρω στα 500 κουτάκια είδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[...]

Σήμερα το σύστημα μου πέρασε κανονικά και την έκπτωση και το κουπόνι, αλλά πληρώνοντας διαπίστωσα πως υπολόγισαν πρώτα το κουπόνι και έπειτα την έκπτωση 40% επί της μειωμένης τιμής, οπότε αντί πχ 7,3ε -40%= 4,38 και μετά -3ε κουπόνι=1,38, εκείνη τα έκανε ανάποδα και πρακτικά μείωσε κατά 40% και την αξία των κουπονιών που έδωσα (2,4ε αντί για 4).

[...]

Προχθές μου συνέβη για πρώτη φορά το ίδιο.

Η υπάλληλος χτύπησε & τις δυο εκπτώσεις στο ταμείο, & ρωτώντας την να επιβεβαιώσω πως πρέπει να πάω στην υποδοχή μου είπε πως όχι πλέον δε χρειάζεται "λόγω του είδους της προσφοράς" & πως τα χτυπάει εδώ. Δε πολυκατάλαβα τι εννοούσε αλλά το πίστεψα & δεν ήθελα να καθυστερώ περισσότερο την ουρά για τα κουπόνια (θεώρησα μάλιστα πως για καλό είναι να μη μας στέλνουν υποδοχή) & έφυγα, αλλά κοιτώντας την απόδειξη μου είχε υπολογίσει την έκπτωση 40% αφού είχε αφαιρέσει το κουπόνι.

Δε ξέρω αν υπάρχει γραμμή από πιο ψηλά ή ήταν δικιά της πρωτοβουλία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασιλόπουλος 20-21 Οκτωβρίου

 

8800630636574.jpg

8800630833182.jpg

 

 


Βασιλόπουλος 20-25 Οκτωβρίου

 

8800631029790.jpg

8800631423006.jpg

8800631226398.jpg

 

 


Makro 20 Οκτωβρίου

 

1.jpg

 


Makro 21 Οκτωβρίου

2.jpg


Βερόπουλος εως Τετάρτη (εκτός των άλλων dove -50% συνδιάστε το με κουπόνια από livesmart)

 

 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μάθει κάποιος μάρκα και μοντέλο της κουβέρτας απο τον ΒΑ ας μας πεί.Και μπορεί να χτυπούσα την σκούπα αλλά δυστυχώς δεν έχω proficionel ΑΦΜ καρδιά μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μάθει κάποιος μάρκα και μοντέλο της κουβέρτας απο τον ΒΑ ας μας πεί.Και μπορεί να χτυπούσα την σκούπα αλλά δυστυχώς δεν έχω proficionel ΑΦΜ καρδιά μου.

 

Αγαπητέ Νέμο ορίστε τα στοιχεία για τις κουβέρτες

 

http://www.ionionae.gr/index.php/hl-ektrika-epistromata/hlektrika-epistromata-detail 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητέ Νέμο ορίστε τα στοιχεία για τις κουβέρτες

 

http://www.ionionae.gr/index.php/hl-ektrika-epistromata/hlektrika-epistromata-detail 

 

 

ακριβως ευκαιρια δεν το λες, τα στρωματα αρχιζουν απο 24 ευρω,

αλλα αμα το χρειαζεσαι το τσιμπας με 2 ευρω λιγοτερα.

Ισως το προτιμησω :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον Βερόπουλο προχθές σε προσφορά 1+1, με κουπόνι από Επιθυμίες δεν μου το πήρε, γιατί λέει το σύστημα δεν τα περνάει.

 

Το έχει συναντήσει κανένας άλλος;

(Δεν εννοώ με 40%-50% έκπτωση σε προϊόν, μόνο σε 1+1 μου το ανέφεραν)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...