Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τα κουπόνια για swiffer είναι εξαφανισμένα από τις επιθυμίες, προφανώς λόγω της τρέχουσας προσφορά,

 

οπότε τί βολεύει;

να τυπώνω αυτά που με ενδιαφέρουν και όποτε βγαίνει προσφορά να την κυνηγάω;

 

τα κουπόνια ανανεώνονται κάθε μήνα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για όσους δε πρόλαβαν την προσφορά στις μηχανές gillette στα καρφούρ και δεν έχουν Μασούτη κοντά τους, ισχύει ακόμα το -40% (€0.39 με κουπόνι proglide) μέχρι τις 4/11 στο Βερόπουλο της γειτονιάς σας.

(Στον δικό μου από τότε που πήρα τα 2 τελευταία κομμάτια δεν έχουν ξαναβάλει άλλα :P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

πηγα να παρω την μηχανη αυτη http://www.caremarket.gr/Products/998/PID-000746919(997).aspx

απο το καταστημα αμπελοκηπων και δεν ειχε μεινει ουτε δειγμα...

 

..., ισχύει ακόμα το -40% (€0.39 με κουπόνι proglide) μέχρι τις 4/11 στο Βερόπουλο της γειτονιάς σας.

(Στον δικό μου από τότε που πήρα τα 2 τελευταία κομμάτια δεν έχουν ξαναβάλει άλλα :P )

Επειδή το λινκ του καρφουρ λεει "ΞΥΡΙΣΤΙΚΗ MHXΑΝΗ PRΟΓΛΙΔΕ (ετσι το γραφουν :P) FUSΙΟΝ GILLETTE + ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΟ" μπορειτε να μου πειτε αν αυτή που πηρατε εχει ένα ξυραφακι πανω στη μηχανη και ένα επιπλέον ανταλλακτικο;;;

Carrefour όλες οι Gillette -40%, πήρα μία Proglide στα €0.39 (€8.99 αρχική - €3.60 έκπτωση - €5.00 κουπόνι Επιθυμίες).

...

 

Και προς τον Narayan η ερωτηση, τωρα ειδα ότι πηρε από καρ(μαρκετ-φουρ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή το λινκ του καρφουρ λεει "ΞΥΡΙΣΤΙΚΗ MHXΑΝΗ PRΟΓΛΙΔΕ (ετσι το γραφουν :P) FUSΙΟΝ GILLETTE + ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΟ" μπορειτε να μου πειτε αν αυτή που πηρατε εχει ένα ξυραφακι πανω στη μηχανη και ένα επιπλέον ανταλλακτικο;;;

Είναι ακριβώς αυτή εδώ η συσκευασία με ένα μονάχα ανταλλακτικό στη μηχανή (από Βερόπουλο τουλάχιστον)

images?q=tbn:ANd9GcT0KGDO4yBQpgknavJxeyw

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Επειδή το λινκ του καρφουρ λεει "ΞΥΡΙΣΤΙΚΗ MHXΑΝΗ PRΟΓΛΙΔΕ (ετσι το γραφουν :P) FUSΙΟΝ GILLETTE + ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΟ" μπορειτε να μου πειτε αν αυτή που πηρατε εχει ένα ξυραφακι πανω στη μηχανη και ένα επιπλέον ανταλλακτικο;;;

 

 

Και προς τον Narayan η ερωτηση, τωρα ειδα ότι πηρε από καρ(μαρκετ-φουρ).

Μόνο αυτό που είχε πάνω στη μηχανή. Δεν εχει έξτρα (από καρφουρ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ok, ευχαριστω παιδια! Ρωτησα επειδή εγω το ειχα παρει από Βεροπουλο πριν λιγες μερες με αρχικη 8.59 (τελικη 0.15€), μου εκανε εντυπωση που κανεις άλλος δεν το βρηκε τοσο, και ελεγα μηπως ηταν φτηνοτερο ως παλιοτερη παρτιδα, μηπως πλεον εχουν βαλει δευτερο ξυραφακι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο θερμοπομπος μου φαινεται πολυ καλη περιπτωση για τη τιμη του (απο οτι εψαξα ειναι μισοτιμης).

Υπαρχει καποιος που γνωριζει καλα απο θερμοπομπους να μας πει καποια γνωμη για το συγκεκριμενο μηχανημα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο θερμοπομπος μου φαινεται πολυ καλη περιπτωση για τη τιμη του (απο οτι εψαξα ειναι μισοτιμης).

Υπαρχει καποιος που γνωριζει καλα απο θερμοπομπους να μας πει καποια γνωμη για το συγκεκριμενο μηχανημα;

 

Οντως η τιμη του ειναι παρα πολυ καλη.Χθες ημουνα σε γνωστο πολυκαταστημα για ερευνα σομπας- θερμοπομπό.

Ειδα και μερικες σομπες με χαλαζια (απο 55 ευρω στα 2400w) ,και μαλιστα δοκιμασα μια βαζοντας στην πριζα.Σε δευτερολεπτα αρχισε να διοχετεύει ζεστη και αρκετη μαλιστα.

Αυτην ειναι κιολας η διαφορα του χαλαζια με της απλες αντιστασεις.

Προσοχη θελει μονο να μην εχουμε απαιτησεις να ζεστανει κανενα σαλονι 40m2 , δεν θα σβηνει ο θερμοστατης με μεγαλη καταναλωση ρευματος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η τιμή θα συμφωνήσω ότι είναι πολύ καλή, αλλά καταρχήν είναι ηλεκτρική θερμάστρα και όχι θερμοπομπός όπως τον ονομάζει, και επιπλέον το πρόβλημα με αυτές τις θερμάστρες είναι πως αν σου καεί μία ή περισσότερες "λάμπες", μετά τι κάνεις...;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η τιμή θα συμφωνήσω ότι είναι πολύ καλή, αλλά καταρχήν είναι ηλεκτρική θερμάστρα και όχι θερμοπομπός όπως τον ονομάζει, και επιπλέον το πρόβλημα με αυτές τις θερμάστρες είναι πως αν σου καεί μία ή περισσότερες "λάμπες", μετά τι κάνεις...;

 

Υποθετω οτι ειναι το μοντελο R-8012 και με βαση την επισημη αντιπροσωπεια ειναι Θερμοπομπός Quartz με ακτινοβολία + εκπομπή θερμού αέρα 2 σε 1.  http://vassilias.gr/?wpsc-product=r-8012

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υποθετω οτι ειναι το μοντελο R-8012 και με βαση την επισημη αντιπροσωπεια ειναι Θερμοπομπός Quartz με ακτινοβολία + εκπομπή θερμού αέρα 2 σε 1.  http://vassilias.gr/?wpsc-product=r-8012

 

Δεν είμαι ειδικός επί του θέματος, απ'όσο όμως γνωρίζω, η λειτουργία των θερμοπομπών βασίζεται στη φυσική ροή του αέρα, ενώ αυτό έχει βεντιλατέρ (αερόθερμο). Οπότε δεν είναι θερμοπομπός.

 

Όσο για τον φίλο nickmanak, δεν είναι όλες οι λάμπες ίδιες. Κάποιες που έχω βρει και εγώ, είναι για τις κλασσικές μικρές θερμάστρες αλογόνου. Αν μπορείς στείλε μου με p.m. το μαγαζί που πήγες, μη θεωρηθεί διαφήμιση. Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θερμαντικα στο LEROY MERLIN στο αεροδρομιο ΕΛ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ παμφθηνα

Ποιοτητα δεν ξερω  αλλα πηρα δυο απο τα φθηνα

το φυλαδιο

 

http://www.leroymerlin.gr/fylladia/Thermansi_September_2014/#p=20

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...