Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γρηγορη απαντηση απο ΕΚΟ και εδω για τους Θεσσαλονικεις : 

 

"Σε συνέχεια του αιτήματός σας, επισυνάπτω τη λίστα με τα πρατήρια ΕΚΟ που μέχρι στιγμής έχει δρομολογηθεί η αποστολή των προϊόντων Ellehammer.

Ωστόσο, θα ήθελα να σας ενημερώσω πως πιθανόν κάποια από τα πρατήρια της λίστας να μην έχουν παραλάβει ακόμη και να ολοκληρωθεί η αποστολή των ειδών ταξιδίου ,μέχρι το τέλος της εβδομάδος.

Επιπλέον, η λίστα περιλαμβάνει τα πρώτα πρατήρια που δήλωσαν συμμετοχή στην ενέργεια και καθημερινά οι συμμετοχές αυξάνονται." 

 

 

https://www.dropbox.com/s/r50g1rjqqw3rn65/Screenshot%202014-10-29%2015.50.44.png?dl=0


Ξυριστικές ακόμα Βερόπουλο -40% έως 4/11 (ή εξάντληση)


Στο Βεροπουλο Σταυρούπολη στη Λαμπράκη δεν είχε τίποτα. Από Θεσσαλονίκη κάνεις βρήκε πουθενά πρόσφατα; Στο μασουτη είναι - 40%;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πέρασα από το AVENUE στη Κηφισίας σήμερα και το carrefour είχε μια ταμπέλα που έγραφε: -30% Στοματική Υγιεινή (λεπτομέρειες δεν είδα/ λογικά μόνο για σήμερα θα ισχύει).

Ακόμα είχε μια αφίσα που έλεγε ότι με αγορές πάνω από 70€ ή 80€ (έως 31/10) στο carrefour δωροεπιταγή 20€ για αγορές στο κωτσοβολο (για αγορές πάνω από 100€ και για το κατάστημα εντός του carrefour, όχι για online αγορές και κάποιους άλλους περιορισμούς που δεν πρόλαβα να διαβάσω).

Επίσης στο sephora στο AVENUE έχει έως -30% στα αρώματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ΕΚΟ που εχουν την προσφορα ειναι τα εταιρικα αυτα με το κοκκινο φοντο με ασπρο "ε"(Αττικη οδο αεροδρομιο)ακριβουτσικα.

Δεν ισχυει αυτο, εγω πηρα το τσαντακι απο πρατηριο που δεν ειναι εταιρικο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Από την άλλη, εγω βαζω εδώ και μηνες βενζινη μονιμα σε ΕΚΟ, πεφτουν τα 50αρικα, αλλα δεν εκαναν ποτε κουβεντα για κουπόνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

-30% σε προϊόντα στοματικης υγιεινής μέχρι τις 2100 στα καρφουρ... Ήθελα να δώ αν έχουν κ τα ανταλλακτικά στην προσφορά αλλά δεν είχαν μείνει στα ράφια οπότε πιθανώς να είναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Μαρινόπουλο που πήγα πέρα από τις προσφορές Τετάρτης-Πέμπτης ίσχυαν ακόμα και κάποιες από αυτές της Δευτέρας, όπως τα Καραμολέγκος μισή τιμή και η σόμπα στα 29,90.... και νομίζω θα είναι μέχρι και αύριο αυτά....

 

Και επίσης είχε καλό απόθεμα, παραδόξως, στα Κανάκη και τα Μιμίκος που ήταν μισή τιμή....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Και επίσης είχε καλό απόθεμα, παραδόξως, στα Κανάκη και τα Μιμίκος που ήταν μισή τιμή....

 

Την εχουν "πατησει" σαν την ιστορια με το βοσκο και το λυκο...

 

http://androniki.eu/?p=2432

 

 

"Που να τρεχεις όταν ξερεις ότι δε θα βρεις τον κραχτη" σκεφτηκα από χθες που ειδα την προσφορα για τα Μιμικος... (αν μου ειχαν εμπνευσει εμπιστοσυνη περι αποθεματος θα περνουσα, εχουν κερδισει όμως την "εμπιστοσυνη" μου περι ελλειψεως).

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από την άλλη, εγω βαζω εδώ και μηνες βενζινη μονιμα σε ΕΚΟ, πεφτουν τα 50αρικα, αλλα δεν εκαναν ποτε κουβεντα για κουπόνια.

Η προσφορα με τα κουπονια για τα ειδη ταξιδιου ξεκινησε το σ.κ που μας περασε και θα κρατησει εως 25/01 εαν υπαρχουν αποθεματα. Για καθε 10€ καυσιμου σου δινουν ενα κουπονι, για καθε προιον που θελεις να παρεις στην ειδικη τιμη θελεις 8 κουπονια. Εχω δει τουλαχιστον 4-5 πρατηρια που εχουν την αφισα στο τζαμι, αρα ειναι αρκετα. Ξαναγραφω οτι με λιγη πιεση- παρακαλετο μου εδωσαν παραπανω κουπονια
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Στο Μαρινόπουλο που πήγα πέρα από τις προσφορές Τετάρτης-Πέμπτης ίσχυαν ακόμα και κάποιες από αυτές της Δευτέρας, όπως τα Καραμολέγκος μισή τιμή και η σόμπα στα 29,90.... και νομίζω θα είναι μέχρι και αύριο αυτά....</p>

<p> </p>

<p>Και επίσης είχε καλό απόθεμα, παραδόξως, στα Κανάκη και τα Μιμίκος που ήταν μισή τιμή....</p>

 

Στα ολοκληρα κοτόπουλα γιατί στα μπουτάκια και στα σνιτσελ ούτε δείγμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Μαρινόπουλο που πήγα πέρα από τις προσφορές Τετάρτης-Πέμπτης ίσχυαν ακόμα και κάποιες από αυτές της Δευτέρας, όπως τα Καραμολέγκος μισή τιμή και η σόμπα στα 29,90.... και νομίζω θα είναι μέχρι και αύριο αυτά....

 

Και επίσης είχε καλό απόθεμα, παραδόξως, στα Κανάκη και τα Μιμίκος που ήταν μισή τιμή....

 

Σε εμένα ειχε μην σχετική ποσότητα αλλά όχι ποικιλία πχ είχε πολλά ναγκετς και μπιφτέκια ελάχιστα μπουτακια και καθόλου στήθος φιλέτο και πήγα δέκα η ώρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνήθως είναι μούφα αυτά τα δώρο ΦΠΑ κλπ της ηλεκτρονικής...

 

προσεχετε στη ηλεκτρονικη γιατι κατι δε μου παει καλα. Πριν λιγο καιρο σε συγγενικο μου προσωπο που πηγε να αγορασει συσκευη με δοσεις, του απερριψε η eurobank την αιτηση για δανειοδοτηση. Ειναι αξιωματικος της αστυνομιας...χωρις χρεη ουτε στο μπακαλη χωρις δανεια κτλ

Την επομενη μερα πηγαμε σε αλλη αλυσιδα που συνεργαζοταν με το ταμιευτηριο νομιζω πηραμε την ιδια συσκευη με 24 δοσεις και μας δεχτηκε κανονικα το δανειο μας πηραν τηλεφωνο το επομενο πρωι απο την τραπεζα

 

Συμπερασμα. Η δεν ειχαν αποθεμα και δεν εστειλαν την αιτηση καν ή η τραπεζα απερριψε αυτους λογω αλλων λογων και οχι τον πελατη ειδικα

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...