Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

αυτο το παγκασιους παντως ειναι μια αηδια....

το λεω για να μην παει κανεις να πεταξει εστω και αυτα τα λιγα ευρω  :wacko:

Ποταμίσιο ψαρι ειναι φιλε μου με προέλευση συνήθως Βιετνάμ. Θελει λιγο ψησιμο με μπολικη σως μουσταρδα-μαγιονεζα για να παρει καποια γευση.Το μονο καλο ειναι οτι δεν εχει κόκαλα...  

 

Διαβαστε και αυτο που βρηκα μολις τωρα ..  

Ψάρι παγκάσιους ή pangas ή pangasius…Μία νέα λαθεμένη διατροφική μόδα…

Αυτό το χαρτί υγείας που έχει είναι καινούριο?

Το έχει πάρει ποτέ ξανά κανένας για να μας πει πως είναι σε σχέση με το γνωστό του Carrefour?

Φιλε μου το πηρα  την δευτερα στα 3,20 ευρω και πολυ καλο.Στα 2,20 ευρω  τωρα θα το τιμησω με κανενα 2,3 πακετακια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποταμίσιο ψαρι ειναι φιλε μου με προέλευση συνήθως Βιετνάμ. Θελει λιγο ψησιμο με μπολικη σως μουσταρδα-μαγιονεζα για να παρει καποια γευση.Το μονο καλο ειναι οτι δεν εχει κόκαλα...  

 

Διαβαστε και αυτο που βρηκα μολις τωρα ..  

Ψάρι παγκάσιους ή pangas ή pangasius…Μία νέα λαθεμένη διατροφική μόδα…

Φιλε μου το πηρα  την δευτερα στα 3,20 ευρω και πολυ καλο.Στα 2,20 ευρω  τωρα θα το τιμησω με κανενα 2,3 πακετακια..

Για να καταλαβεις για το μπαγκασιους ..ζει και σε ενυδρεια (θα το δεις στα σχετικα μαγαζια)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πηρα πριν κανα μηνα απο το καρφουρ, το ειχε 1+1. Ενα γλοιωδες πραγμα τιγκα στο λιπος που δεν το εφαγαν ουτε οι γατες. Μετα ειδα οτι εγραφε ιχθυοκαλλιεργιας βιετναμ... Ελεος!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη δεν παρακολουθω συνεχως το θεμα,μπορεις να θυμησεις ποιο κουπονακι παιζει?

 

 

Για την εφημερίδα έλεγα το θέμα ...5€ είναι για την έκδοση των 2€ οπότε κέρδος 3€ ( αν υπάρχει κάποια προσφορά για αγορά όπως π.χ. αυτή εδώ ).

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πηρα πριν κανα μηνα απο το καρφουρ, το ειχε 1+1. Ενα γλοιωδες πραγμα τιγκα στο λιπος που δεν το εφαγαν ουτε οι γατες. Μετα ειδα οτι εγραφε ιχθυοκαλλιεργιας βιετναμ... Ελεος!

 

 

οχι ρε φιλε μην μου το κανεις αυτο....

με την περιγραφη σου θυμαμαι τοτε που εφαγα λιγα κομματια, και μου ερχεται αναγουλα! αμαννννννν!!!

 

 

 

μεταξυ μας τωρα.... μηπως το χρησιμοποιουσαν στο πολεμο για να ομολογουν οι αιχμαλωτοι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

μεταξυ μας τωρα.... μηπως το χρησιμοποιουσαν στο πολεμο για να ομολογουν οι αιχμαλωτοι?

 

 

άλλο ήταν αυτό

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

oral b professional care 3000 στο αμαζον uk

51 ευρω τελικη με τα μεταφορικα μεσα http://www.amazon.co.uk/gp/cart/view.html/ref=nav_cart

 

τιμη skroutz 71,34

http://www.skroutz.gr/s/320686/Oral-B-ProfessionalCare-3000.html

πολυ καλη σαν οδοτοβουρτσα οπως εχει συζητηθει ξανα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

oral b professional care 3000 στο αμαζον uk

51 ευρω τελικη με τα μεταφορικα μεσα http://www.amazon.co.uk/gp/cart/view.html/ref=nav_cart

 

τιμη skroutz 71,34

http://www.skroutz.gr/s/320686/Oral-B-ProfessionalCare-3000.html

πολυ καλη σαν οδοτοβουρτσα οπως εχει συζητηθει ξανα.

 

 

 

Το σωστο λινκ

 

http://www.amazon.co.uk/dp/B00K2U5XHS/ref=gb1h_tit_c-2_7207_d9d6427a?smid=A3P5ROKL5A1OLE&pf_rd_m=A3P5ROKL5A1OLE&pf_rd_t=701&pf_rd_s=center-new-2&pf_rd_r=14VS2YGMHDEG7A7WN860&pf_rd_i=20&pf_rd_p=517307207

 

Για άλλα 19 λεπτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

matrixxx προχθες πηγα σε μεγαλο καταστημα (carrefour κηφισιας και αλεξανδρας) και ειχα ξεχασει την καρτα και μου εβγαλαν στο ταμειο επιτοπου καινουργια.

Oνομα, τηλ, διευθυνση και σας ευχαριστω πολυ γεια σας... :-)[/quote

 

και εγώ την έχασα αλλά ευτυχώς ειχα σκαναρει το barcode το τυπωσα και το κολλησα στο νεο πλαστικό που μου έδωσαν και όλα καλά....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ το έχω περάσει στο κινητό μου, με την εφαρμογή FidMe. (και carrefour και ΑΒ)

Αν το ταμείο έχει χειροκίνητο barcode reader το διαβάζει, αλλιώς το περναει η ταμίας με το χέρι.

Επεξ/σία από smpt
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

offtopic

 

 

 

 

γώ το έχω περάσει στο κινητό μου, με την εφαρμογή FidMe. (και carrefour και ΑΒ)
Αν το ταμείο έχει χειροκίνητο barcode reader το διαβάζει, αλλιώς το περναει η ταμίας με το χέρι.

 

 

Δεν ηξερα οτι υπηρχε τετοια εφαρμογη. Θα την δοκιμάσω. Εγώ τις έχω βγάλει φώτο με το κινητο και αν ξεχάσω κάποια σκανάρουν οθόνη.

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Καρφούρ δεν περνάει κάρτα από το τηλέφωνο ή με πληκτρολόγηση. Αν περνούσε θα βάζαμε όλοι ενός άνεργου ή ηλικιωμένου που έχει 10% έκπτωση στα φρέσκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Καρφούρ δεν περνάει κάρτα από το τηλέφωνο ή με πληκτρολόγηση. Αν περνούσε θα βάζαμε όλοι ενός άνεργου ή ηλικιωμένου που έχει 10% έκπτωση στα φρέσκα.

Εμένα πάντως που δεν έχω κάποια έκπτωση μια χαρά τους λέω το νούμερο και το πληκτρολογούν ...

Εσένα στο έχουν αρνηθεί ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...