Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μασούτης 7/1-10/1

 

-Κοτόπουλο ολόκληρο νωπό ελληνικό(χύμα) 1.99 ευρώ/κιλό

-Φέτα Μπασδράς χύμα 5,99 ευρώ/κιλό

-30% σε όλα τα κατεψυγμένα λαχανικά Μπάρμπα-Στάθης (με τη χρήση mas card)

-40% σε όλα τα θερμαντικά (με τη χρήση mas card)

-50% σε όλα τα προϊόντα Syoss και Diadermine,εκτός του Diadermine 110 (με τη χρήση mas card)

-50% σε όλα τα προϊόντα Libero και Libresse (με τη χρήση mas card)

-50% σε όλα τα μαλακτικά Soupline Ultra 1,5l (με τη χρήση mas card)

-απορρυπαντικό πλυντηρίου Dixan σκόνη 55μεζ. ή υγρό 54μεζ. 7,95 ευρώ (με τη χρήση mas card)

 

Βερόπουλος 7/1-10/1

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα. Μολις επεστρεψα απο Μαρινοπουλο, οπου αγορασα καφεδες και γαλατα με την προσφορα που τρεχει αυτο το διημερο. Το παραδοξο ηταν το εξης:

 

Πηρα:

2 κουτια καφεκαψουλες

1 οκταδα γαλατα

1 Νεσκαφε

1 Μαρς (σοκολατα)

 

Σουμα: 20.02 (μετα τις αντιστοιχες εκπτωσεις)

 

Παρελαβα μια δωροεπιταγη 5 ευρω (εξαργυρωση την ΕΠΟΜΕΝΗ εβδομαδα) εξαιτιας μιας προωθητικης που τρεχει ("Η ζωη ειναι ωραια"). Αδυνατω να βρω την προωθητικη αυτη ενεργεια, πηρα τηλεφωνο στα κεντρικα και μου ειπαν οτι "πρεπει να γινει αγορα 20 ευρω σε συγκεκριμενα προϊοντα που εχουν σηματοδοτηθει γι' αυτη την εβδομαδα". Σε αυτα, ΔΕΝ περιλαμβανεται κανενας καφες αυτη την εβδομαδα! Κι ομως, εγω ελαβα κανονικα την δωροεπιταγη (που μπορω να χρησιμοποιησω 12/1-17/1). Το ειπα στον υπαλληλο, δεν ηξερε τι να μου απαντησει. Στην αποδειξη ο καφες Lungo Dolce Gusto φαινεται οτι μου εδωσε το 5ευρω. Μονο αυτο αναφερεται ως προϊον που συμμετεχει στην καμπανια (οπως γραφει η αποδειξη).

 

Ισως να προκειται για BUG του συστηματος, καθως αν καταλαβα καλα η ενεργεια τρεχει απο τις 5/1 (τη Δευτερα). Απλα το αναφερω διοτι α) μπορει καποιος να θελει να αγορασει λιγους παραπανω καφεδες και να δοκιμασει μηπως παρει την δωροεπιταγη, β) καποιος να ξερει περισσοτερα για την ενεργεια και να ενημερωσει τους συμφορουμιτες. Οσα καταλαβα, τα ανεφερα :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα. Μολις επεστρεψα απο Μαρινοπουλο, οπου αγορασα καφεδες και γαλατα με την προσφορα που τρεχει αυτο το διημερο. Το παραδοξο ηταν το εξης:

 

Πηρα:

2 κουτια καφεκαψουλες

1 οκταδα γαλατα

1 Νεσκαφε

1 Μαρς (σοκολατα)

 

Σουμα: 20.02 (μετα τις αντιστοιχες εκπτωσεις)

 

Παρελαβα μια δωροεπιταγη 5 ευρω (εξαργυρωση την ΕΠΟΜΕΝΗ εβδομαδα) εξαιτιας μιας προωθητικης που τρεχει ("Η ζωη ειναι ωραια"). Αδυνατω να βρω την προωθητικη αυτη ενεργεια, πηρα τηλεφωνο στα κεντρικα και μου ειπαν οτι "πρεπει να γινει αγορα 20 ευρω σε συγκεκριμενα προϊοντα που εχουν σηματοδοτηθει γι' αυτη την εβδομαδα". Σε αυτα, ΔΕΝ περιλαμβανεται κανενας καφες αυτη την εβδομαδα! Κι ομως, εγω ελαβα κανονικα την δωροεπιταγη (που μπορω να χρησιμοποιησω 12/1-17/1). Το ειπα στον υπαλληλο, δεν ηξερε τι να μου απαντησει. Στην αποδειξη ο καφες Lungo Dolce Gusto φαινεται οτι μου εδωσε το 5ευρω. Μονο αυτο αναφερεται ως προϊον που συμμετεχει στην καμπανια (οπως γραφει η αποδειξη).

 

Ισως να προκειται για BUG του συστηματος, καθως αν καταλαβα καλα η ενεργεια τρεχει απο τις 5/1 (τη Δευτερα). Απλα το αναφερω διοτι α) μπορει καποιος να θελει να αγορασει λιγους παραπανω καφεδες και να δοκιμασει μηπως παρει την δωροεπιταγη, β) καποιος να ξερει περισσοτερα για την ενεργεια και να ενημερωσει τους συμφορουμιτες. Οσα καταλαβα, τα ανεφερα :)

Εγω πηρα 10 κουτια δημητριακα Fitness Chocolate με τιμη περιπου 2.1/κουτι μετα την εκπτωση -40%,και μου εβγαλε και μενα 5 Ευρω δωροεπιταγη.Συνεπως μου βγηκε 1.6 το κουτι.Καθολου κακη τιμη... :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον Μαρινόπουλο -15% οι καφέδες. Πήρα 4 freddo cappuccino με 5,59-15%=4,75 άρα 19,01 ευρώ και μου έδωσαν δωροεπιταγή 5 ευρώ που ισχύει από 12/1 έως 17/1, μείον 3 ευρώ από το Πρώτο Θέμα. Σύνοψη: 19,01-5-3=11,01/4=2,75 το κουτί ή 0,34 ο καφές. Αντίστοιχα για cappuccino βγαίνει από 5,17 αρχική στο τέλος 2,39 ή 0,299 ο καφές. Δεν ξέρω αν ισχύει για όλους τους καφέδες η δωροεπιταγή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον Μαρινόπουλο -15% οι καφέδες. Πήρα 4 freddo cappuccino με 5,59-15%=4,75 άρα 19,01 ευρώ και μου έδωσαν δωροεπιταγή 5 ευρώ που ισχύει από 12/1 έως 17/1, μείον 3 ευρώ από το Πρώτο Θέμα. Σύνοψη: 19,01-5-3=11,01/4=2,75 το κουτί ή 0,34 ο καφές. Αντίστοιχα για cappuccino βγαίνει από 5,17 αρχική στο τέλος 2,39 ή 0,299 ο καφές. Δεν ξέρω αν ισχύει για όλους τους καφέδες η δωροεπιταγή.

Εγω απο Μαρινοπουλο Γερακα,οχι Planet,τους πηρα 5.10 προ εκπτωσης απο που τα πηρες εσυ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τα 5 γιατί; τα δίνουν;

 

έχει κάποια προωθητική ενέργεια ότι αν πάρεις από κάποια συγκεκριμένα προιόντα 20 ευρώ αγορές σου δίνει δωροεπιταγή 5 ευρώ για αγορές απο 12 μέχρι 17/1/2015

 

Σε αυτά τα προιόντα ήταν από ότι είδα Καφέδες και συμπθκνωμένα γάλατα σίγουρα και νομίζω και τα δημητριακά.

Επεξ/σία από matrixxx
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως, -15% οι καφέδες Μαρινόπουλο, βεβαίως και στης γειτονιάς μου.

Κάτι ωστόσο δε μου πηγαίνει καλά.  Γιατί όλοι οι Dolce Gusto είχαν από € 5,17 και πάνω αρχική τιμή, ενώ ο buondi που παίρνω (αγόρασα και σήμερα δύο) είμαι βέβαιος ότι πολύ πρόσφατα ήταν στα € 4,88;  Εντύπωσή μου είναι μόνο;  Θυμάται κάποιο άλλο μέλος του φόρουμ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως, -15% οι καφέδες Μαρινόπουλο, βεβαίως και στης γειτονιάς μου.

Κάτι ωστόσο δε μου πηγαίνει καλά. Γιατί όλοι οι Dolce Gusto είχαν από € 5,17 και πάνω αρχική τιμή, ενώ ο buondi που παίρνω (αγόρασα και σήμερα δύο) είμαι βέβαιος ότι πολύ πρόσφατα ήταν στα € 4,88; Εντύπωσή μου είναι μόνο; Θυμάται κάποιο άλλο μέλος του φόρουμ;

Έχω παρατήσει και εγω σε 5' Μαρινόπουλος να ανεβάζουν την τιμη τις ημέρες τις προσφοράς αλλα βαριόμουν να κάνω μανούρα (αν έκανα θα πήγαινα κατευθείαν στην αγορανομία ή όπως πλέον λέγεται και θα χεζομασταν οπότε το άφησα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...