Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το ενα ειναι Θεσσαλονικη οπως κατεβαινεις απο Ναυαρινου περνωντας την Τσιμισκη που σε λεει το παιδι. Αυτο που σε λεω ειναι σε διαφορα σημεια της Θεσσαλονικης. Υπαρχουν και φουρνοι σε γειτονιες που κανουν ΚΛΑΣΕΙΣ ανωτερο τσουρεκι και με τρελες γευσεις. Απλα ο Τερκενλης πλεον εχει περασει στην νοοτροπια του κοσμου για το τσουρεκι του. Και ρε παιδια για τον Χριστο τσουρεκι ειναι....6 υλικα ποιο φτηνα και απο το νερο..μην τρωτε τον παπα

για πες κανα 2 μαγαζια καλυτερα απο τον Τερκενλη για τσουρεκη (ΑΘΗΝΑ Ή ΣΑΛΟΝΙΚΗ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τερκενλή Αθήνα έχω πάρει 3 φορές από διαφορετικά σημεία, μια χαρά σόλα.Δεν ξαναπαίρνω.

Αντίθετα από Στεργίου πολύ ευχαριστημένος και από ποιότητα και από τιμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσουρεκι να σου φυγουν τα δοντια  θα σου πω ενα που ειναι περιφερειακα και δεν χρειαζετε να μπεις στην Πολη μεσα, ειναι πανω στην Λαγκαδα κοντα στο Lidl,  το ονομα του δεν το θυμαμαι εχω ενα θεμα :P Τσουρεκι με 3.5 ευρα να φας και να παθεις σπασμους....και ναι καλα διαβαζεις 3.5 ευρω! Τωρα μεσα στην Πολη μερικα που θυμαμαι φευγαλεα ειναι το σταχυ στην Εγνατια, η Γερακινα στην Ιασωνιδου, το Λοριάν και αλλα πολλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για πες κανα 2 μαγαζια καλυτερα απο τον Τερκενλη για τσουρεκη (ΑΘΗΝΑ Ή ΣΑΛΟΝΙΚΗ)

 

κωστης γαμω τα τσουρεκια ακριβως εξω απο το μετρο του νεου κοσμου (ηλια ηλιου).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

 

Τα καλύτερα τσουρέκια τα κάνω.......εγώ!... Με αυτό:

1009041.jpg

Δε δίνεις και την συνταγή, έστω και με pm; Γιατί έχω και εγώ τέτοιο αλλά μια φορά που το προσπάθησα το αποτέλεσμα δεν ήταν το αναμενόμενο...

 

 

 

Επεξ/σία από matrixxx
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

 

Δε δίνεις και την συνταγή, έστω και με pm; Γιατί έχω και εγώ τέτοιο αλλά μια φορά που το προσπάθησα το αποτέλεσμα δεν ήταν το αναμενόμενο...

 

Τα καλύτερα τσουρέκια τα κάνω.......εγώ!... Με αυτό:

 

1009041.jpg

 

 

Και εμείς κάναμε τσουρέκη στον αρτοπαρασκευαστή, γευστικά μια χαρά ήταν αλλά δεν βγήκε "μαστιχωτό" στην υφή και τρίβονταν σαν ψωμί περίπου....Ε μια που παρα-βγήκαμε off topic δεν λες και τη συνταγή να τελειώνουμε :P :P

 

 

 

Επεξ/σία από matrixxx
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

Και εμείς κάναμε τσουρέκη στον αρτοπαρασκευαστή, γευστικά μια χαρά ήταν αλλά δεν βγήκε "μαστιχωτό" στην υφή και τρίβονταν σαν ψωμί περίπου....Ε μια που παρα-βγήκαμε off topic δεν λες και τη συνταγή να τελειώνουμε :P :P

Το μαστιχωμα το καταφερνεις με το ζυμωμα....οριστε το απιστευτο μυστικο που δεν θελουν καποιοι να μαθετε :P Αν εχεις κανενα μηχανημα που ζυμωνει βαλτο εκει 15+ λεπτα να σου πω εγω...

 

Soz για το offtopic!

 

 

Επεξ/σία από matrixxx
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

Δε δίνεις και την συνταγή, έστω και με pm; Γιατί έχω και εγώ τέτοιο αλλά μια φορά που το προσπάθησα το αποτέλεσμα δεν ήταν το αναμενόμενο...

 

άλλη μια συνταγή και δω παρακαλώ :P

 

 

Επεξ/σία από matrixxx
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...