Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στον ΑΒ εχει ολες τις finish ταμπλετες πλυντηριου πιατων -50%. Πηρα το μεγαλο σακουλι 48τεμ.+42 δωρο=90τεμ. τελικη τιμη 6,40€. δηλαδη τιμη ταμπλετας 0,07€. Δεν γνωριζω μηπως παιζει πουθενα και κανα κουπονι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αρνι πηρε κανεις απο Μαρινοπουλο; Πηγα σε 3 καταστηματα (Β. Ελλαδα) το μεσημερι για την προσφορα στα 5.99 και δεν ειχαν παραλαβει καν. Αυριο μαλλον απο οτι ειπαν (δεν τους ειδα πολυ σιγουρους).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι από κινητό και δεν μπορώ να κάνω παράθεση. Τα Lego Chima στο καρφούρ

είχαν 16,99 αρχική - 40% 10,20 και ο μουστάκας τα έχει 9,99.

αυτά , ίσως αν και υπάρχουν διάφορα μοντέλα . Δε τα παίρνει κανείς

αλλά lego ήταν πολύ κάτω οι τιμές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρνι πηρε κανεις απο Μαρινοπουλο; Πηγα σε 3 καταστηματα (Β. Ελλαδα) το μεσημερι για την προσφορα στα 5.99 και δεν ειχαν παραλαβει καν. Αυριο μαλλον απο οτι ειπαν (δεν τους ειδα πολυ σιγουρους).

Στην ιδια τιμη εχει και ο βασιλοπουλος αρνι.. κοιτα και απο εκει αν δεν βρεις σε μαρινοπουλο. Σημερα το βραδυ παντως σε αβ που πηγα ειχε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην ιδια τιμη εχει και ο βασιλοπουλος αρνι.. κοιτα και απο εκει αν δεν βρεις σε μαρινοπουλο. Σημερα το βραδυ παντως σε αβ που πηγα ειχε

+1 πηρα πολυ ωραιο αρνακι γαλακτος απο αβ σημερα, μολις τα ειχαν φερει, πολυ πραμα κ φρεσκο. 5,99€ εκανε price match ο α.β στην τιμη του μαρινοπουλου
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανάλογα το ΑΒ παίρνεις -50% εδω και μηνες την συκωταρια η οποία ειναι ολοφρεσκη και συνήθως χωρίς καθόλου λίπος γιατι είναι περίπου 700γρ με 1000

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσφορά που είδα σε Carrefour Μαρινόπουλος (δεν ξέρω αν ισχύει σε όλη την αλυσίδα ή αν υπάρχει στο φυλλάδιο)

Αφορά σε Lacta Cakes, Τυρί Philadelphia, Oreo, Μαγιονέζα Craft.

 

Aγοράζοντας 8 ευρώ από αυτά στην ίδια απόδειξη με κάρτα club Carrefour, παίρνετε επιταγή 4 ευρώ, δλδ έρχονται μισή τιμή ουσιαστικά

 

 

 

post-175401-0-31495900-1419925461_thumb.jpg

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Makro 29 Δεκεμβρίου εως 3 Ιανουαρίου

 

Week1.jpg

 


Market IN Δευτέρα 29 Δεκεμβρίου έως και Τετάρτη 31 Δεκεμβρίου

 

disc21.png

disc1.png   disc2.png  disc3.png  disc4.png

 disc11.png  disc12.png

disc13.png

 


Market IN Δευτέρα 29 Δεκεμβρίου έως και Τετάρτη 7 Ιανουαρίου.

 

 

disc5.png

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσφορά που είδα σε Carrefour Μαρινόπουλος (δεν ξέρω αν ισχύει σε όλη την αλυσίδα ή αν υπάρχει στο φυλλάδιο)

Αφορά σε Lacta Cakes, Τυρί Philadelphia, Oreo, Μαγιονέζα Craft.

 

Aγοράζοντας 8 ευρώ από αυτά στην ίδια απόδειξη με κάρτα club Carrefour, παίρνετε επιταγή 4 ευρώ, δλδ έρχονται μισή τιμή ουσιαστικά

 

 

 

lacta.JPG

 

 

ισχυει σε ολα και υπηρχε κ στο φυλλαδιο. Τα τιμησα
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα και χρόνια πολλά

 

 

παλιότερα είχε ειπωθεί εδώ για androir app που σώζεις όλες τις κάρτες από τα super markets και δεν είσαι αναγκασμένος να τις κουβαλάς στο πορτοφόλι. Έψαξα και βρήκα πολλές που είναι όμως Αμερικάνικες με διάφορα έξτρα που δεν χρειάζομαι όπως προσφορές σε Αμερικάνικες αλυσίδες κλπ. Έχουν οι αγαπητοί συμφορουμίτες να προτείνουν κάποια ανάλογη καλή εφαρμογή;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα και χρόνια πολλά

 

 

παλιότερα είχε ειπωθεί εδώ για androir app που σώζεις όλες τις κάρτες από τα super markets και δεν είσαι αναγκασμένος να τις κουβαλάς στο πορτοφόλι. Έψαξα και βρήκα πολλές που είναι όμως Αμερικάνικες με διάφορα έξτρα που δεν χρειάζομαι όπως προσφορές σε Αμερικάνικες αλυσίδες κλπ. Έχουν οι αγαπητοί συμφορουμίτες να προτείνουν κάποια ανάλογη καλή εφαρμογή;

 

Αυτή είχαν πει τα παιδιά http://www.fidme.com/en

 

Μπορείς να σκανάρεις και να βάλεις δικες σου κάρτες αν και έχει τις πιο βασικές που χρησιμοποιούμε. π.χ. εγώ έβαλα ΙΚΕΑ, ΜΑΚΡΟ μόνος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Βασιλόπουλο δίνουν μέχρι αύριο δώρο μια επιταγή των 6 ευρώ για κάθε μεγάλο skip σκόνη που αγοράζει κανείς.Σήμερα ρώτησα την ταμία πόσο έχει το skip και μου είπε 15,60.Αν σε κάποιον έχει περισσέψει κουπόνι -3 ευρώ πάει στα 12,60 και αφαιρώντας την επιταγή πηγαίνει στα 6,6.

Δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο και απλά το αναφέρω επειδή δεν το έχω δει σε κάποιο φυλλάδιο αλλά υπάρχει και στα δύο κοντινά μου καταστήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...