Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γαλαξίας  28/4 - 2/5

 

 

 

 

 

 

 

ΕΛΟΜΑΣ  29/4 - 2/5

 

 

 

 

 

 

Carrefour Μαρινόπουλος  28/4

 

HAPPY HOUR* στα καταστήματα Carrefour, Carrefour Μαρινόπουλος και Carrefour Express από τις 16:00 έως και το κλείσιμο των καταστημάτων.

-20% στα λάδια (και χθες λάδι είχαν στο ''Happy hour''...παράδοξο)

 

*Εξαιρούνται τα καταστήματα σε Σαντορίνη, Σκιάθο, Σκόπελο, Τήνο, Σύρο, Σκάλα Λακωνίας, Καστέλι Χανίων καθώς και τα καταστήματα Carrefour Express σε Πετρούπολη, Π.Φάληρο, Φιλαδέλφεια, Άστρος Κυνουρίας, Αταλάντη, Σάμο, Λαύριο, Μεγαλόπολη, Βόλο, Άλιμο και Πέραμα
*Ισχύει για τους κατόχους της κάρτας Club
*Ισχύει στα εταιρικά καταστήματα της Μαρινόπουλος Α.Ε.

Επεξ/σία από efkola
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

 

10ήμερο κοινωνικής αλληλεγγύης (?? !!!)

 

 

 

Ναι με επεισαν εμενα προσωπικα, ότι είναι κοινωνικη αλληλεγγυη ο λογος. :P

 

Το εβαζε και "κάθε Τριτη - Τεταρτη" το 30% πριν κανενα μηνα (δεν ξερω για ποσο καιρο - ειχε παντως "ταμπελες" στα τζαμια), αλλα δεν ενθουσιαστηκα - ετσι δεν το εβαλα και εδώ - μια φορα ψωνισα μονο: Το γαλακτομπουρεκο ηταν σε πλαστικο ταψακι αντι σε αλουμινιου, η τουρτα (που τωρα εξαιρείται ενώ τοτε οχι) δεν μου αρεσε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αύριο και μεθαύριο στα Carrefour Μαρινόπουλος έχουν 4,95€ το απορρυπαντικό πλυντηρίου ΟΜΟ (σκόνη 50 μεζ. ή υγρό 45 μεζ.) και -25% στα καλλυντικά προϊόντα περιποίησης μαλλιών, προσώπου και σώματος (εκτός των προϊόντων Gillette&Venus και των μακιγιάζ -βερνικιών νυχιών L'Oreal).

Και μέχρι το Σάββατο -50% στις οικονομικές συσκευασίες πάνες Libero και στις μονές συσκευασίες μωρομάντηλα Libero (εξαιρούνται οι συσκευασίες duopack)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Passarela

ειχε για αρκετους μηνες/χρονια το -30 τις Τριτες (ισως και Τεταρτες, δεν θυμαμαι). Δεν ειναι το κορυφαιο γλυκατζιδικο της Αθηνας, αλλα πολυ τιμιο στις γευσεις του. Εξαιρετικο γεμιστο τσουρεκι (με επικαλυψη σοκολατας ή χωρις), το οποιο συστηνω ανεπιφυλακτα. Μου ειχε κανει εκπληξη πριν απο λιγους μηνες, οταν συνειδητοποιησα οτι ειναι αδερφακια με τα Max Perry. Δεν ξερω ποιος εξαγορασε ποιον, αλλα ετσι ειναι. Ευπροσδεκτο το -30% κατα τη γνωμη μου, ειτε μας αρεσει ειτε οχι εχει πελατεια και σιγουρα την βοηθαει με τη μειωση τιμων.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Passarela

ειχε για αρκετους μηνες/χρονια το -30 τις Τριτες (ισως και Τεταρτες, δεν θυμαμαι). Δεν ειναι το κορυφαιο γλυκατζιδικο της Αθηνας, αλλα πολυ τιμιο στις γευσεις του. Εξαιρετικο γεμιστο τσουρεκι (με επικαλυψη σοκολατας ή χωρις), το οποιο συστηνω ανεπιφυλακτα. Μου ειχε κανει εκπληξη πριν απο λιγους μηνες, οταν συνειδητοποιησα οτι ειναι αδερφακια με τα Max Perry. Δεν ξερω ποιος εξαγορασε ποιον, αλλα ετσι ειναι. Ευπροσδεκτο το -30% κατα τη γνωμη μου, ειτε μας αρεσει ειτε οχι εχει πελατεια και σιγουρα την βοηθαει με τη μειωση τιμων.

 

"σε όλα τα καταστήματά μας κάθε Τρίτη και Τετάρτη ισχύει η έκπτωση -30% για τα προιόντα που υπάρχουν στις βιτρίνες μας.Από την έκπτωση εξαιρούνται οι τούρτες και τα γλυκά κατόπιν παραγγελίας ,τα είδη ταμείου,τα ποτά ,και τα καλάθια με τα ποτά"

ασχετα με το 10ημερο που δεν μπορει να γινει!...κατι μου λεει οτι το -30% μαζευουν-μοιραζουν χθεσινα προχτεσινα... Τουλ.οταν πηγα εγω ειναι σιγουρο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

HAPPY HOUR* στα καταστήματα Carrefour, Carrefour Μαρινόπουλος και Carrefour Express!
Ελάτε σήμερα Τετάρτη 29.04, από τις 15:30 έως και το κλείσιμο των καταστημάτων και επωφεληθείτε της έκπτωσης:

 

-20% στο γάλα εβαπορέ
-20% στους καφέδες
-20% στο τσάι και τα αφεψήματα

 

*Εξαιρούνται τα καταστήματα σε Σαντορίνη, Σκιάθο, Σκόπελο, Τήνο, Σύρο, Σκάλα Λακωνίας, Καστέλι Χανίων καθώς και τα καταστήματα Carrefour Express σε Πετρούπολη, Π.Φάληρο, Φιλαδέλφεια, Άστρος Κυνουρίας, Αταλάντη, Σάμο, Λαύριο, Μεγαλόπολη, Βόλο, Άλιμο και Πέραμα
*Ισχύει για τους κατόχους της κάρτας Club
*Ισχύει στα εταιρικά καταστήματα της Μαρινόπουλος Α.Ε.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

*Εξαιρούνται τα καταστήματα σε Σαντορίνη, Σκιάθο, Σκόπελο, Τήνο, Σύρο, Σκάλα Λακωνίας, Καστέλι Χανίων καθώς και τα καταστήματα Carrefour Express σε Πετρούπολη, Π.Φάληρο, Φιλαδέλφεια, Άστρος Κυνουρίας, Αταλάντη, Σάμο, Λαύριο, Μεγαλόπολη, Βόλο, Άλιμο και Πέραμα

*Ισχύει για τους κατόχους της κάρτας Club

*Ισχύει στα εταιρικά καταστήματα της Μαρινόπουλος Α.Ε.

 

 

Όσο πάει η λίστα και μεγαλώνει με τις εξαιρέσεις. Νομίζω παλιότερα ήταν μόνο η Σαντορίνη

(Συγνώμη για το οφτοπικ)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Όσο πάει η λίστα και μεγαλώνει με τις εξαιρέσεις. Νομίζω παλιότερα ήταν μόνο η Σαντορίνη

(Συγνώμη για το οφτοπικ)

 

Ετσι ειναι. Συνηθως ηταν 6 , 7  οι εξαιρεσεις καταστηματων. Ενα παραδειγμα απο καθε αριθμο:

6 http://www.insomnia.gr/topic/460200-προσφορές-εκτός-τεχνολογίας/page-315?p=53547829#entry53547829

7 http://www.insomnia.gr/topic/460200-προσφορές-εκτός-τεχνολογίας/page-367?p=53619800#entry53619800

 

Το καλοκαιρι καποιες φορες ηταν μονο της Σαντορινης οπως λες: http://www.insomnia.gr/topic/460200-προσφορές-εκτός-τεχνολογίας/page-247?p=53362582#entry53362582

 

Το νεο που βλεπουμε στο ποστ που σχολιασες, ειναι οτι προσθεσαν (πρωτη νομιζω φορα) εξαιρεσεις για καταστήματα Carrefour Express. 7 τα συνηθη +11 express!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από το φυλλάδιο του ΑΒ, που ισχύει από σήμερα μέχρι 13/5, παίρνοντας 2 συσκευασίες με 2 ψωμάκια κοστίζουν 1,76€ και δίνουν 60 πόντους (1,80€). Σου δίνουν και πουρμπουάρ δηλαδή 1 λεπτό ανά ψωμάκι επειδή τα παίρνεις.

 

 

 

dwmawLU.jpg

 

 

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλό μήνα!

Από αύριο ξεκινάει ένα 10ήμερο εκπτώσεων στα καταστήματα οπότε ας έχουμε ανοιχτά τα αυτιά και τα μάτια μας  μήπως υπάρξει κάτι αξιόλογο.

Βρήκα ας πούμε αυτό για όσες/ους ενδιαφέρονται.

 

 

11203058_431787763658953_851727854542180

 

 

Τα PUMA EXCLUSIVE STORES το Σάββατο 2/5 & την Κυριακή 3/5 καλωσορίζουν την εβδομάδα των εκπτώσεων με μια μοναδική προσφορά: 1+1 ΔΩΡΟ! Με κάθε σας αγορά κερδίζετε προιόντα ίσης αξίας εντελώς δωρεάν! Επισκεφθείτε τώρα ένα από τα καταστήματά μας Κηφισιά, Πειραιάς, Περιστέρι, Νέα Φιλαδέλφεια, Γλυφάδα (corner εντός του Gym Tonic), Αθήνα (corner Attica), Κορυδαλλός.

* Από την προσφορά εξαιρείται το IGNITE

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...