Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτό το pokee λειτουργεί μονο σε κινητα έτσι..? Και μαλιστα οχι με windows phone που τυγχάνει να εχω.Φαντάζομαι οτι σε ταμπλετ δεν παιζει ντιπ!!!

σε android ναι λειτουργει. Δε το χω στο ταμπλετ, αλλά δε νομιζω πως δε θα παιζει, αν ειναι android

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τελικά, για τα κουπόνια από την ιστοσελίδα "επιθυμίες" γνωρίζει κάποιος τι συμβαίνει; Πρέπει να είναι κάνα 3μηνο τώρα στο οποίο δεν εμφανίζει προσφορές...καταργήθηκε η υπηρεσία η συμβαίνει κάτι άλλο;

Πήρα τηλ. την προηγούμενη εβδομάδα και μου είπαν ότι θα βγάλουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το pokee λειτουργεί μονο σε κινητα έτσι..? Και μαλιστα οχι με windows phone που τυγχάνει να εχω.Φαντάζομαι οτι σε ταμπλετ δεν παιζει ντιπ!!!

 

Σε android tablet που το έχω, δουλεύει κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το pokee λειτουργεί μονο σε κινητα έτσι..? Και μαλιστα οχι με windows phone που τυγχάνει να εχω.Φαντάζομαι οτι σε ταμπλετ δεν παιζει ντιπ!!!

αρκει το ταμπλετ να εχει gps (στο κινητο ζηταει να ενεργοποιησω το google maps)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

σορρυ αλλα μου εξηγεί κάποιος αν συμφέρει και πως δουλεύει αυτό το "pockee" ;

 

Έκανα στο tablet μια επιλογή 3 κουπονιών και στο τελος είχε μια επιλογή για τράπεζα. Τί φάση ;

Τα κουπόνια είναι εκπτωτικά ;

 

 

Το έχετε χρησιμοποιησει ; Τι λέει , αξιζει ;

Κάθε 2-3 μερες θα ανοιγουμε κουβεντα για το pockee; Μηπως εχεις καποιο λογο που σπαμαρεις; :)

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι κερδίζω αν συνδέσω το pockee με το cosmote deals for you ;

Κατάλαβε κανένας ;

 

έντιτινκ: ούτε η cosmote έχει κάτι στο σάιτ του deals for you, ούτε στο σάιτ του pockee λέει κάτι. Δεν με πείθουν έτσι....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι κερδίζω αν συνδέσω το pockee με το cosmote deals for you ;

Κατάλαβε κανένας ;

 

έντιτινκ: ούτε η cosmote έχει κάτι στο σάιτ του deals for you, ούτε στο σάιτ του pockee λέει κάτι. Δεν με πείθουν έτσι....

Δεν καταλαβαίνω τι εννοείς!... Τι θες να κάνεις? Τι σχέση έχει το pockee με την cosmote? 

 

 

Αραγε αν παρω δυο χρυση ζυμη θα παρω και διπλους ποντους στο pockee ?

Διπλούς γιατί? Όσο λέει θα πάρεις πίσω για κάθε πακέτο που θα πάρεις. Αν στο κινητό σου φαίνονται παραπάνω από 1τεμ. τότε μπορείς να πάρεις όσα έχει... πχ μπουγατσα εχει 3 κουπονια, σπιτικα τριγωνα με κιμά 2, με κρεμα 1, με σπανακι 2 κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν καταλαβαίνω τι εννοείς!... Τι θες να κάνεις? Τι σχέση έχει το pockee με την cosmote? 

 

 

Διπλούς γιατί? Όσο λέει θα πάρεις πίσω για κάθε πακέτο που θα πάρεις. Αν στο κινητό σου φαίνονται παραπάνω από 1τεμ. τότε μπορείς να πάρεις όσα έχει... πχ μπουγατσα εχει 3 κουπονια, σπιτικα τριγωνα με κιμά 2, με κρεμα 1, με σπανακι 2 κλπ

 

Διπλους γιατι ειναι 1+1 ενα δωρο και στην αποδηξει θα φαινονται 2 , οποτε πχ στην κασεροπιτα με μια μπορει να παρεις 3,20 (1,60+1,60)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διπλους γιατι ειναι 1+1 ενα δωρο και στην αποδηξει θα φαινονται 2 , οποτε πχ στην κασεροπιτα με μια μπορει να παρεις 3,20 (1,60+1,Η προσφορά

 

Η προσφορά είναι για κατεψυγμένα alfa και όχι για χρυσή ζύμη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...