Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οι αυριανες προσφορες του καρφουρ συνδυαζονται με τις προσφορες του φυλλαδιου;

Αν ναι, θα εχει μερικές καλες μειωσεις τιμων για το 2ημερο, στα απορρυπαντικα & τα κατεψυγμενα κυριως.

Οι προσφορες δεν συνδυαζονται και δεν πανε αθροιστικα στο carrefour.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αυτός ο carrefour-όπουλος ρε παιδί μου είναι βάσανο.

8:00 ειμαι στο κατάστημα και παω για babylino no4 και εχει μονο 3 πακέτα....

Ελεος λεω ρε παιδιά.δεν εχουμε άλλα μου λεει.η προσφορά1+1ισχύει για ιδια προϊόντα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτός ο carrefour-όπουλος ρε παιδί μου είναι βάσανο.

8:00 ειμαι στο κατάστημα και παω για babylino no4 και εχει μονο 3 πακέτα....

Ελεος λεω ρε παιδιά.δεν εχουμε άλλα μου λεει.η προσφορά1+1ισχύει για ιδια προϊόντα.

 

και εδώ (Κρήτη) το ίδιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για αυτό και εγώ πατάω μόνο όταν έχει μια καλή προσφορά και ποτέ για τα βασικά μου ψώνια.

Παρεπιπτόντως χωρίς να θέλω να κάνω διαφημιση.

Ο ΑΒ όταν είχε βγάλει -50% τα pampers και τα special K είχανε πάει στην αποθήκη και μου είχαν φέρει μια κούτα από το κάθε ένα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτός ο carrefour-όπουλος ρε παιδί μου είναι βάσανο.

8:00 ειμαι στο κατάστημα και παω για babylino no4 και εχει μονο 3 πακέτα....

Ελεος λεω ρε παιδιά.δεν εχουμε άλλα μου λεει.η προσφορά1+1ισχύει για ιδια προϊόντα.

Τι ασχολειστε με αυτην την αλυσιδα βρε παιδια που υποτιμα την νοημοσυνη μας για εμενα ειναι σαν να μην υπαρχει και κανονικα ετσι πρεπει να κανουμε ολοι μας υπαρχουν τοσα σουπερ μαρκετ που ολο και καποιο θα εχει την προσφορα που μας ενδιαφερει

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καρφουρ βριλησσίων (αναπαυσεως) έχει απόθεμα σε babylino (πήγα μεσημέρι 14.00) αλλά προσοχή δεν είχαν περάσει έκπτωση σε κατεψυγμένο προϊον και είχαμε ιστορίες... άθλια συμπεριφορά και όπως είπε ο σκρούτζ μόνο σε προσφορές και για συγκεκριμένα πράγματα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα καρφουρ ο συνδιασμός 30% σε κατεψυγμένα με τα κουπόνια του pockee δίνουν πολύ καλά αποτελέσματα.

π.χ.

Κασερόπιτα χρυσή ζύμη 5,49-1,64(30%) = 3,85 - 1,60 (κουπόνι) = 2,25

Μπουγάτσα κρέμα χρυσή ζύμη 4,04 - 1,21(30%) = 2,83 - 1,00  = 1,83

Αρακάς μπάρμα στάθη 2,45 - 0,73 (30%) = 1,72 - 1,00 = 0,72   κτλ

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΒ 24&25/4

(6ευρη δωροεπιταγη με αγορες 30€ σε κρεας,τυρι, αλλαντικο,φρουτα,λαχανικα)

 

 

ΠΡΟΣΟΧΉ! Δεν ισχύει για κοτόπουλα χύμα ή συσκευασμένα, παρόλο που εμφανίζεται στο διαφημιστικό και στην αφίσα τους (όπως βλέπετε παραπάνω). Μόλις έφαγα το άκυρο... απατεώνες...
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακύρωσα το συσκευασμένο, πήρα ολόκληρο κοτόπουλο χύμα για να βγει η επιταγή και πάλι δεν βγήκε... άρχισαν τα "συγνώμη, δεν μπορώ να το εξηγήσω, έχετε δίκαιο εμφανίζεται στο προωθητικό μας, ότι και να πείτε έχετε δίκαιο..." Τι να το κάνεις όμως, έδωσα 35 € και πήρα τα μεζεα μου!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στείλε τους ένα μέιλ με μία σύντομη περιγραφή και σκαναρισμένη την απόδειξη και είμαι σίγουρος πως θα επιλυθεί το θέμα. Κρίμα είναι να μην πάρεις αυτό που δικαιούσαι βάσει δικών τους όρων, κυρίως μετά την ταλαιπωρία.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακύρωσα το συσκευασμένο, πήρα ολόκληρο κοτόπουλο χύμα για να βγει η επιταγή και πάλι δεν βγήκε... άρχισαν τα "συγνώμη, δεν μπορώ να το εξηγήσω, έχετε δίκαιο εμφανίζεται στο προωθητικό μας, ότι και να πείτε έχετε δίκαιο..." Τι να το κάνεις όμως, έδωσα 35 € και πήρα τα μεζεα μου!

Έπρεπε να άφηνες τα πράγματα στο ταμείο και να έφευγες, μόνο έτσι μπορεί να καταλάβουν κάποια στιγμή...

Αφού πρώτα, αν δεν το έκανες, φώναζες τον υπεύθυνο βέβαια, οι κοπέλες στα ταμεία δεν ευθύνονται...

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έπρεπε να άφηνες τα πράγματα στο ταμείο και να έφευγες, μόνο έτσι μπορεί να καταλάβουν κάποια στιγμή...

Αφού πρώτα, αν δεν το έκανες, φώναζες τον υπεύθυνο βέβαια, οι κοπέλες στα ταμεία δεν ευθύνονται...

Εννοειται οι ταμιες δεν εχουν καποια ευθυνη, αλλωστε συστημικα βγαινουν οι ποντοι στην καρτα (αρα και οι επιταγες). Η απατεωνια εγινε "κεντρικα" και εμεινα εκπληκτος γιατι ο αβ δεν με ειχε συνηθισει σε κατι τετοια, αλλα απ οτι φαινεται... δεν διαφερει σε τιποτα απο τους υπολοιπους. Στο θεμα μας, ουτε ο διευθυντης που ηρθε στο ταμειο δεν ειχε εξηγηση και αφου μιλησαν στο τηλεφωνο καπου αποφασισαν οτι τα κοτοπουλα ηταν εκτος της προσφορας!! Τους ειπα "το ξερετε οτι ειναι απαραδεκτο και παραπλανητικο αυτο που συμβαινει" και αρχισαν τα γνωστα "συμπονετικα" τους σχολια...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...