Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Εμενα μου γεννηθηκε η απορια παντως, όταν προσπαθησα να βρω την προσφορα στο site τους και δεν υπηρχε (δεν μπορω να την βρω τουλάχιστον). Πως βρηκες βρε θηριο την φωτογραφια που εβαλες η οποια είναι από το site τους; Πες το κολπο να μαθαίνουμε και οι υπολοιποι. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Υπήρχε στο site τους η προσφορά στην αρχική σελίδα, αλλά κάποια στιγμή την έβγαλαν (εκεί που δείχνει τώρα μια tv lg ultra hd). Όσοι την είδαν φαντάζομαι από τη τηλεόραση το έκαναν, εγώ τη πέτυχα 2-3 φορές τη διαφήμιση, η σελίδα τους δεν έχει σχεδόν καθόλου προϊόντα, και το φυλλάδιο που λέει 'πατήστε' για να το δω δεν το ανοίγει ποτέ (σε μένα τουλάχιστον).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Με το που εγινε χθες το ποστ του φιλου (αντε να ηταν μια ωρα μετα και ουτε), μπηκα στο σαιτ και ΔΕΝ υπηρχε η προσφορα στο banner που λες, ηταν από τοτε αυτά τα 2 που εχει και τωρα. Με τα lg, πλυντηριο και τηλεοραση.
Χθες το βραδυ την ειδα και εγω στην tv παντως την διαφημιση. Άλλη όμως είναι η απορια όπως ειπα, ακριβως ότι η σελιδα δεν εχει ΤΙΠΟΤΑ απολυτως.
Εσυ την ειδες δλδ στο μπανερ; Τι ωρα ηταν;

Edit για την κατω ερωτηση να μην λερωνουμε με ποστς: Όχι δεν ανοιγει τιποτα (και γι αυτό λεω δεν εχει τιποτα), δεν βλεπω να εχουν βαλει καν συνδεσμο στο object.

Τελος παντων, λυθηκε η απορια αφου υπηρχε στην σελιδα καποια εστω στιγμη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι στο μπανερ την είδα, ,ωρα δεν θυμάμαι είναι η αλήθεια, βέβαια πρώτα την είχα δει στη τηλεόραση και μπήκα στη σελίδα να δω μήπως έλεγε τίποτα παραπάνω για τη προσφορά. Η σελίδα δεν έχει τίποτα, λίγο πιο κάτω που λέει ''κατεβάστε το φυλλάδιο προσφορών'' στο ανοίγει όταν το πατάς;
Edit: Έχω γραφτεί και στο newsletter εδώ και λίγο καιρό και μέχρι στιγμής δεν μου έχει έρθει κανένα ενημερωτικό e-mail, ούτε καν αυτή η προσφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Banner υπήρχε στο site τους όταν έγινε η πρώτη αναφορά από τον φίλο, λίγο μετά την έβγαλαν. Εγώ πήρα τηλ. στο κατάστημα της πόλης μου και μου είπαν ότι είχαν αλλά εξαντλήθηκαν όλα τα τεμ. λίγο μετά που βγήκε το σποτ στην TV. Πήρα τηλ. σε κατάστημα διπλανής πόλης και μου είπε πως έχω όσα θες, έστειλα κάποιον γνωστό μου και πήρε 6. Είναι το λίγο παλαιότερο μοντέλο Ε450(450w) με τα 2 μαχαίρια και όχι το καινούριο E500(500w) με τα 3 μαχαίρια, αλλά για την τιμή αυτή (3.90) είναι σούπερ!. Αυτά ενημερωτικά.

Επεξ/σία από newworld
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Άραγε που να βρήκε τόσα κεφάλαια ο Σκλαβενίτης για όλες αυτές τις εξαγορές? Ας είναι καλά ο Σάλας και όλες οι τράπεζες που δεν έχουν να δανείσουν σε μικρομεσαίες επιχειρήσεις άλλα δανείζουν μόνο για να γιγαντώνουν  συγκεκριμένα  άτομα…

Ένα όνομα πάνω από πόσο? %…. του μεριδίου της αγοράς. Όλα τα άλλα (καλή εξυπηρέτηση, υπάλληλοι, είναι μπογιά για τα μάτια του κόσμου)

Συγγνώμη για το off topic.

 

http://www.naftemporiki.gr/finance/story/883534/eisodos-tis-sklabenitis-meso-tis-makro-sto-xondriko-emporio

 

http://www.paragogi.net/3164/veropoylos-sklaveniths-sthnetai-sygxwneysh-me-tis-eylogies-ths-peiraiws

 

http://www.dealnews.gr/epixeiriseis/item/98094-Τα-δάνεια-Σκλαβενίτη#.VUybgZNp6Uw

 

http://www.euro2day.gr/news/enterprises/article/117484/sklaveniths-omologiako-332-ek-apo-tr-peiraios.html

το ειχα δει και παλιοτερα αλλα μου το θυμισες με το πρωτο λινκ τησ ναυτεμπορικης που εβαλες.

αλλιως φαινεται καταλαβαινουν τις μπιζνες τα κοροιδα οι γερμανοι και αλλιως οι ατσιδες οι ελληνες.

απο το αρθρο της ναυτεμπορικης μεταφερω:στοιχεια για την μακρο ελλας ετήσιες πωλήσεις 300 εκατ. ευρώ,  με δίκτυο εννέα καταστημάτων κι επιπλέον τρία Drive in, με 1.100 εργαζόμενους, χωρίς δάνεια και επισφάλειες,

ενω απο το αλλο αρθρο της παραγωγης για τον σκλαβενιτη :Το σύνολο των υποχρεώσεών της ανήλθε σε 599,42 εκατ. ευρώ

και για τον βεροπουλο:  οι συνολικές υποχρεώσεις ανήλθαν σε 389 εκατ. ευρώ,

 

μα αλλα λογια ενας με δανεια μισο δις ελληνας αγοραζει τον γερμανο με μηδεν δανεια κι επισφαλειες.

μαλλον το αναποδο θα ηταν φυσιολογικο.

ε και μετα αγοραζει κι αλλον εναν ελληνικο ομιλο με δανεια κι αυτος περιπου μισο δις.

κι απο οτι ειχα δει πριν κανα χρονο και οι αλλοι δεν πανε πισω αβ δανεια περιπου μισο δις και μαρινοπουλος κοντα στο ενα δις.

ναι ξερω δεν εχει σημασια το υψος του δανειου αλλα αν ειναι εξυπηρετησιμο , βιωσιμο που λενε για το χρεος.

δεν θελω να αρχισω τα πολιτικα αλλα προχθες ειπαν στην τηλεοραση οτι ο δημος ανω λιοσιων ρυθμισε τα δανεια του και τα χρεη του μεχρι το 4129 . δεν ειναι λαθος.

τα εκανε δηλαδη βιωσιμα.

και κατι αλλο αν τα μαθηματικα μου ειναι καλα αφου με 300 εκ ττζιρο η μακρο ειχε το 5,4%  του λιανεμποριου ο ομιλος σκλαβενιτη βερο μακρο με 2.3 δισ τζιρο θα εχει κοντα 43%.μονοπωλιο;

θα μου πεις τωρα αυτο ειναι πταισμα μπροστα σε αλλα που γιναν ,εδω εξαφανιστηκαν ταχυδρομικο ταμιευτηριο και αγροτικη σε μια νυχτα γιατι ηταν κρατικες λεει και δεν μπορουσαν να παρουν ενισχυση απο το κρατος ενω οι τραπεζες των σαλολατσοκωστοπουλων  που πηραν 200 δις κρατικο χρημα ενισχυση μεσω ευρωπης και τις δυο αυτες τραπεζες γιατι δεν ειναι λεει κρατικες.

ουτε η ford και η gm να ηταν ολοι οι παραπανω τυποι που δεν επρεπε να κλεισουν με τιποτα γιατι μονο αυτοι φαινεται κατεχουν το αθλημα και κανεις αλλος.

 

 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

το ειχα δει και παλιοτερα αλλα μου το θυμισες με το πρωτο λινκ τησ ναυτεμπορικης που εβαλες.αλλιως φαινεται καταλαβαινουν τις μπιζνες τα κοροιδα οι γερμανοι και αλλιως οι ατσιδες οι ελληνες.απο το αρθρο της ναυτεμπορικης μεταφερω:στοιχεια για την μακρο ελλας ετήσιες πωλήσεις 300 εκατ. ευρώ,  με δίκτυο εννέα καταστημάτων κι επιπλέον τρία Drive in, με 1.100 εργαζόμενους, χωρίς δάνεια και επισφάλειες,ενω απο το αλλο αρθρο της παραγωγης για τον σκλαβενιτη :Το σύνολο των υποχρεώσεών της ανήλθε σε 599,42 εκατ. ευρώκαι για τον βεροπουλο:  οι συνολικές υποχρεώσεις ανήλθαν σε 389 εκατ. ευρώ, μα αλλα λογια ενας με δανεια μισο δις ελληνας αγοραζει τον γερμανο με μηδεν δανεια κι επισφαλειες.μαλλον το αναποδο θα ηταν φυσιολογικο.ε και μετα αγοραζει κι αλλον εναν ελληνικο ομιλο με δανεια κι αυτος περιπου μισο δις.κι απο οτι ειχα δει πριν κανα χρονο και οι αλλοι δεν πανε πισω αβ δανεια περιπου μισο δις και μαρινοπουλος κοντα στο ενα δις.ναι ξερω δεν εχει σημασια το υψος του δανειου αλλα αν ειναι εξυπηρετησιμο , βιωσιμο που λενε για το χρεος.δεν θελω να αρχισω τα πολιτικα αλλα προχθες ειπαν στην τηλεοραση οτι ο δημος ανω λιοσιων ρυθμισε τα δανεια του και τα χρεη του μεχρι το 4129 . δεν ειναι λαθος.τα εκανε δηλαδη βιωσιμα.και κατι αλλο αν τα μαθηματικα μου ειναι καλα αφου με 300 εκ ττζιρο η μακρο ειχε το 5,4%  του λιανεμποριου ο ομιλος σκλαβενιτη βερο μακρο με 2.3 δισ τζιρο θα εχει κοντα 43%.μονοπωλιο;θα μου πεις τωρα αυτο ειναι πταισμα μπροστα σε αλλα που γιναν ,εδω εξαφανιστηκαν ταχυδρομικο ταμιευτηριο και αγροτικη σε μια νυχτα γιατι ηταν κρατικες λεει και δεν μπορουσαν να παρουν ενισχυση απο το κρατος ενω οι τραπεζες των σαλολατσοκωστοπουλων  που πηραν 200 δις κρατικο χρημα ενισχυση μεσω ευρωπης και τις δυο αυτες τραπεζες γιατι δεν ειναι λεει κρατικες.ουτε η ford και η gm να ηταν ολοι οι παραπανω τυποι που δεν επρεπε να κλεισουν με τιποτα γιατι μονο αυτοι φαινεται κατεχουν το αθλημα και κανεις αλλος.

Δεν είναι παράξενο που τα σουπερ έχουν δάνεια. Πως θα πληρώσουν τις υποχρεώσεις τους ενω το προϊόν δεν ξέρουν πόσο γρήγορα θα πωληθεί;

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ρε παιδια! Βαζω τα οφτοπικ σε σποιλερ και εσεις (ολοι πλην ενός χθες) συνεχιζετε να γραφετε τα ασχετα απ'εξω χωρις σποιλερ ενώ quote-αρετε μηνυμα που είναι ηδη σε spoiler;!

 

Θα επρεπε να κανω αυτό που μου προτεινε άλλος, να φυγουν όλα με την μια...;

 

Τελειωνει εδώ αυτή η κουβεντα λοιπον γιατι τεινει να γινει Ιλιαδα... :)

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς να είμαι βέβαιος πως συνδυάζονται τα κουπόνια απο Επιθυμίες και Pockee, παραθέτω τα σημερινά μου ψώνια:

 

Bazaar

 

Gilette Fusion Proglide Flexball €5,99 - €3 Επιθυμίες - €3 Pockee = -€0,01

Mr. Proper 400ml €1,74 - €1 Επιθυμίες - €1 Pockee = -€0,26

 

 

Market In

 

Ariel Capsules 3in1 14τεμ. €4,79 - €1,50 Επιθυμίες - €1,50 Pockee = €1,79

 

 

Βερόπουλος

 

OralB Οδοντόπαστα 3DWhite 1+1 δώρο €3,49 - €1 Επιθυμίες - €1 Pockee = €1,49 (€0,75 το τεμάχιο)

OralB Οδοντόβουρτσα 1+1 δώρο €2,99 - €1 Επιθυμίες - €1 Pockee = €0,99 (€0,50 το τεμάχιο)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...