Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το Μπάγερν - Μπάρτσα το βλέπεις επειδή θα είναι καλό ματσάκι, αν κρίνουμε από το πρώτο και δευτερευόντως για το ποιος θα περάσει. Για το F4, μέρα με τη νύχτα οι μεταδόσεις της nova που έχουν και λίγο ανάλυση κατά τη διάρκεια του αγώνα, σε σχέση με τις 'υπερβολικές' της Νέριτ, έτσι πιστεύω εγώ τουλάχιστον.

 

Οκ δεν θα διαφωνήσουμε .

Οποιος θέλει μπορεί να αγοράσει την φυλλάδα και να δει οτι θέλει, ενισχύοντας και τις πωλήσεις του ακατανόμαστου .

Εγώ θα προτιμήσω τη Νεριτ για το F4 και το Ρεάλ - Μπάρτσα και θα πάω να αφήσω στον καφετζή της γειτονιάς το αντίτιμο για τον Μέσι  :)

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

τα πήρα την προηγούμενη φορά που τα είχε φέρει.

Και θα ξαναπάρω!

Πολύ ευχαριστημένος.

Αυτή η σειρά είναι πολύ καλύτερη από την άλλη με το χειλάκι στο στεφάνι του τηγανιού.

 

Μην είναι σαν κι αυτά που τελικά κολλάει το φαγητό και χαράσσονται:

https://www.skroutz.gr/s/5466337/Genius-Cerafit-Gold-%CE%A3%CE%B5%CF%84-%CE%9A%CE%B5%CF%81%CE%B1%CE%BC%CE%B9%CE%BA%CE%AC-%CE%A4%CE%B7%CE%B3%CE%AC%CE%BD%CE%B9%CE%B1.html

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια και μιλάτε για τις προσφορές του lidl, η ηλεκτροσυγκόλληση που έχει τη πέμπτη, αξίζει; 

Για κάτι κάγκελα που θέλω να φτιάξω κάνει; Γενικά ας πει κανάς γνώστης τι χαρακτηριστικά πρέπει να προσέξουμε.

 

http://www.lidl-hellas.gr/el/oi-prosfores-mas.htm?action=showDetail&id=33021

 

 

 

ΥΓ. Μόλις διάβασα ότι είναι ψιλομούφα και δεν κάνει για πολλά πολλά, οπότε άκυρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην είναι σαν κι αυτά που τελικά κολλάει το φαγητό και χαράσσονται:

https://www.skroutz.gr/s/5466337/Genius-Cerafit-Gold-%CE%A3%CE%B5%CF%84-%CE%9A%CE%B5%CF%81%CE%B1%CE%BC%CE%B9%CE%BA%CE%AC-%CE%A4%CE%B7%CE%B3%CE%AC%CE%BD%CE%B9%CE%B1.html

Το έχω αρκετούς μήνες αυτό του Lidl.

Να αναφέρω ότι δεν κάνει για Induction.

Κανένα πρόβλημα στην ποιότητα δεν έχει.  Φυσικά το προσέχω, μάλλον για ψυχολογικούς λόγους.  Δείχνει αρκετά σκληρό και βγήκε πολύ ανθεκτικότερο από το κλασσικό τεφάλ που χαράζεται ακόμα και με πλαστική σπάτουλα.

 

Λόγω προσπάθειας μείωσης λιπαρών το κεραμικό το χρησιμοποιώ (δηλ η γυναίκα μου) αποκλειστικά χωρίς λάδι και δεν προβλημάτισε ποτέ με κολλημένο φαγητό ή δυσκολία στο καθάρισμα.

Γενικά για τα χρήματά του είναι άψογο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια και μιλάτε για τις προσφορές του lidl, η ηλεκτροσυγκόλληση που έχει τη πέμπτη, αξίζει; 

Για κάτι κάγκελα που θέλω να φτιάξω κάνει; Γενικά ας πει κανάς γνώστης τι χαρακτηριστικά πρέπει να προσέξουμε.

 

http://www.lidl-hellas.gr/el/oi-prosfores-mas.htm?action=showDetail&id=33021

 

 

 

ΥΓ. Μόλις διάβασα ότι είναι ψιλομούφα και δεν κάνει για πολλά πολλά, οπότε άκυρο.

Μακρια απο Lidl οσον αφορα ηλεκτρικα εργαλεια. Η πλειοψηφια ειναι μαπα.

Αν θες ηλεκτροσυγκόλληση  και ιδιως για καγκελα, χρειαζεσαι μια με inverter.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

διαφωνώ με το  "Μακρια απο Lidl οσον αφορα ηλεκτρικα εργαλεια"

 

 

Για ερασιτεχνική χρήση και για τα χρήματα τους είναι πολυ καλά. Απλά πρέπει να ξέρεις τι αγοράζεις, πι μπορεί να κάνει και πόσα χρήματα δίνεις. BOSH και μακιτα δεν ειναι.

Για την ηλεκτροσυγκόλληση δεν ξέρω, αλλα η ηλεκτρική σεγα και το 10volto κατσαβίδι που έχω είναι άψογα. Και οχι μονο
Μην ξεχνάς οτι αν δεν σου κάνει το πας πίσω μέσα σε ενα μήνα και παίρνεις τα χρήματα σου πίσω. έχουν και 3 χρόνια εγγύηση,

 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μακρια απο Lidl οσον αφορα ηλεκτρικα εργαλεια. Η πλειοψηφια ειναι μαπα.

Αν θες ηλεκτροσυγκόλληση  και ιδιως για καγκελα, χρειαζεσαι μια με inverter.

 

 

 

Τα εργαλεία του και ειδικά τα parkside είναι εξαιρετικά και ανθεκτικα στη χρήση.

 

Μάλιστα κάποια είναι εφάμιλα σε επιδόσεις+ποιότητα με επώνυμα 3πλάσιας αξίας.

 

Πες μας όμως απο που πηγάζει η αρνητική σου άποψη για τα εργαλεία αυτά. Εχεις κάποια ασχημη εμπειρία σε χρήση που τους έκανες;

Επεξ/σία από Prof_Chaos
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Λογω επαγγελματος κανω επισκευες σε ολες τις μαρκες ηλεκτρ. εργαλειων. H ποιοτητα υλικων εσωτερικα ειναι απλα απαραδεκτη και φυσικα δεν επιδεχονται επισκευες λογω ελλειψης ανταλλακτικων. Ειναι μεγιστες κινεζιες παρουσιασμενες δελεαστικα από το μαρκετινγκ του lidl, το οποιο ειναι απο τα αποτελεσματικοτερα στη λιανικη

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Λογω επαγγελματος κανω επισκευες σε ολες τις μαρκες ηλεκτρ. εργαλειων. H ποιοτητα υλικων εσωτερικα ειναι απλα απαραδεκτη και φυσικα δεν επιδεχονται επισκευες λογω ελλειψης ανταλλακτικων. Ειναι μεγιστες κινεζιες παρουσιασμενες δελεαστικα από το μαρκετινγκ του lidl, το οποιο ειναι απο τα αποτελεσματικοτερα στη λιανικη

 

 

Συμφωνώ για το μάρκετινγ αλλά το εσωτερικό τι κινεζιά έχει που δεν την έχει το B&D Skil ή η πράσινη σειρά της Bosch για παράδειγμα.

Εχω χρησιμοποιήσει την σέγα και το δραπανοκατσάβιδο μπαταρίας 18v και κάνουν εξαιρετική δουλεια για ερασιτεχνικά εργαλεία.

 

Επίσης Parkside = Einhel ως επι το πλείστων ενω κάποια άλλα βλέπε συρόμενο φαλτσοπρίονο ειναι βαφτισμένα parkside απο επώνυμα brands ..

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλη περιπτωση για πιτες - πιτσες - φύλα απο τα carrefour με 30% στα κατεψυγμένα.

Παραδειγμα

Μπουγατσα χρ ζυμη 850 γρ 4,39 ευρω αρχικη τιμη - 1.31 (απο το 30%) και -1 ευρω απο τα κουπονια Pockee = 2.08 ευρω.Τιμη υπερβολικα καλη για ενα επώνυμο και νοστιμο προϊόν.

Δίνω φώτο απο την αγορα που εκανα σημερα (ολα ΧΡ ΖΥΜΗ).

Στα 19,86 ευρω που πληρωσα εχω και μια επιστροφη 6 ευρω απο το Pockee.

 

post-177457-0-03399200-1431370881_thumb.jpg

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σας ρωτήσω ρε παιδιά, το γάλα το Εβόλ (το πέτυχα σήμερα στα 0,99 από την καθιερωμένη προσφορά του Μαρινόπουλου με το γάλα) δεν έχει καθόλου καπάκι ή πήρα εγώ μπουκάλι χωρίς καπάκι ;

Είχε μόνο σαν έτσι αλουμινόχαρτο που το βγάζεις από πάνω... το ανοίγεις και μετά δεν έχεις πως να το κλείσεις....  :-(

 

Κατά τα άλλα όποιος έχει τα cosmote κουπόνια στο pockee μπορεί να πάρει από μαρινόπουλο pizza special χρυσή ζύμη (2 τμχ) από 6,47 αρχική με -30 % στα κατεψυγμένα πάει 4,529 και -1,6 ευρώ κουπόνι πάει 2,93 περίπου... (Μπορεί και πιο κάτω γιατί η αρχική τιμή ήταν από carrefour express που συνήθως έχει λίγο πιο τσιμπημένες τιμές)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως φαίνεται η ηλικία... :-D

Ναι δεν έχει καπάκι, πρέπει να βρείς ένα τρόπο να το κλείνεις.

Καποτε ετσι ηταν ολα τα γαλατα.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σας ρωτήσω ρε παιδιά, το γάλα το Εβόλ (το πέτυχα σήμερα στα 0,99 από την καθιερωμένη προσφορά του Μαρινόπουλου με το γάλα) δεν έχει καθόλου καπάκι ή πήρα εγώ μπουκάλι χωρίς καπάκι ;

Είχε μόνο σαν έτσι αλουμινόχαρτο που το βγάζεις από πάνω... το ανοίγεις και μετά δεν έχεις πως να το κλείσεις....  :-(

 

 

Αγοράζεις και ένα Όλυμπος μαζί, το καταναλώνεις πρώτο και μετά αδειάζεις το υπόλοιπο ΕΒΟΛ εκεί μέσα. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...