Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το 7,90 είναι υπερκοστολόγηση!

Σε ένα μαρκετ "Ναταλι" που είχα δει έχει περίπου αυτή την τιμη (6,70 δεν θυμάμαι ακριβώς αλλά είχα υπολ. ότι τα 100γρ έβγαιναν περίπου 2,20-2,30).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Tοσο παιζουν τα 300 γραμμαρια απο 7.70 εως 7.90 σε ολα τα μαρκετ. Δεν ειναι θεμα υπερκοστολογησης ειναι θεμα αυξησης της τιμης του νεσκαφε που εκανε η νεστλε πριν μερικους μηνες. Αν θυμαμαι καλα ηταν πανω απο 1ευρω η αυξηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο μαρινοπουλο στο εταιρικο (oχι discount) εχει τα 300γρ nescafe τη συσκευασια soft pack με 15% εκπτωση απο 7,90 τελικη 6,70

Παιρνεις μαζι και 1 κουπονi mamamia και η τιμη πεφτει στα 5,20 λιγοτερο δηλαδη απο οσο εχει συνηθως η συσκευασια των 200γρ..

Πιστευω καλη τιμη τωρα που καλοκαιριαζει και η φραπα ειναι απαραιτητη B)

Ποιος είναι ο εταιρικός μαρινόπουλος; Υπάρχει και discount? Μηπως εννοείς τα carrefour express? 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

My market  14/5 -16/5

 

Καφές Bravo,χαρτί υγείας,ταμπλέτες finish,συμπληρώματα διατροφής/βιταμίνες Vitarmonyl(πουλάνε συμπληρώματα τα s.markets;; )

 

 

 

 

 

ΕΛΟΜΑΣ  14/5 - 16/5

 

ΜΕΒΓΑΛ γιαούρτι/επιδόρπια,ΑΙΜ,always,φέτα Δωδώνη

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιος είναι ο εταιρικός μαρινόπουλος; Υπάρχει και discount? Μηπως εννοείς τα carrefour express? 

 

Εχεις δικιο. Διορθωνω. Φυσικα Careffour express την ωρα που εγραφα τη προσφορα μου κολλησε το discount . Eταιρικα ειναι ολα εκτος απο τα franchise

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

My market  14/5 -16/5

 

Καφές Bravo,χαρτί υγείας,ταμπλέτες finish,συμπληρώματα διατροφής/βιταμίνες Vitarmonyl(πουλάνε συμπληρώματα τα s.markets;; )

ναι, εχω δει και στο carrefour

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν είμαι σίγουρος αν πάει εδώ, καθώς το το δώρο είναι είδος τεχνολογίας,

αλλά το κερδίζεις αγοράζοντας είδη μη τεχνολογίας, άρα...  :wacko:

 

Λοιπόν, με την αγορά δύο φακών υγρών επαφής opti-free pureMoist σου κάνουν δώρο ένα power bank 1800mAh.

To πακέτο κάνει 22€, όσο κάνουν και δύο μονά υγρά φακών επαφής.

 

Η κοπελιά μου που το ανακάλυψε και το έφερε χθες σπίτι θα αγόραζε ούτως ή άλλως αυτό το υγρό που της φαίνεται το καλύτερο στην κατηγορία ~10€.

 

Δεν μπορώ να βρω κάποιο ελληνικό λινκ της Optifree που να λέει για την προσφορά, φαντάζομαι ότι είναι μέχρι εξαντλήσεως των αποθεμάτων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εδώ για το powerbank αλλά αν δεν θέλετε να ανοίξετε το λινκ ανοίξτε το spoiler.

 

Edit:Από φίλο μου οπτικό έχω πληροφορία ότι η ημερομηνία λήξης είναι πολύ κοντινή και γιαυτό βάλανε το power bank (γιατί θα τα πετούσαν) θέλει προσοχή μην την πατήσετε εσείς για ένα no name κινέζικο power bank.

post-200062-0-22161900-1431541185_thumb.pngpuremouist.png

 

Επεξ/σία από lefta_yparxoun
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι, εχω δει και στο carrefour

Στα καρφουρ εδω και ενα χρονο περιπου εχει τα συμπληρωματα διατροφης αυτα , ενω στο my market εδω κι ενα διμηνο περιπου.

Στο καρφουρ εχουν κανει ατην την προσφορα του 50% η 1+1 δωρο 3 4 φορες και στο my market αυτη ειναι η δευτερη.

Το ωραιο ειναι οτι με μια μικρη ερευνα που εκανα οι τιμες των γαλλικων αυτων προιοντων στην Ελλαδα ειναι οι ιδιες με τη γαλλια.

Μονο ομως με την προσφορα .Με τις κανονικες τιμες ειναι διπλασια.Τι σου ειναι αυτο το ευρω ρε παιδι μου.θαυματουργο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γαλαξίας  14/5 - 16/5

 

 

 

 

 

 

Βερόπουλος  14/5 - 16/5

 

 

 

 

 

 

Μασούτης  14/5 - 16/5

 

 

 

 

Τhanks για τις πληροφορίες περί συμπληρωμάτων,δεν το ήξερα ότι πωλούνται.Ίσως επειδή δεν πολυπηγαίνω carrefour αλλά και στο My market εδώ κοντά δε θυμάμαι να έχω πετύχει

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Edit:Από φίλο μου οπτικό έχω πληροφορία ότι η ημερομηνία λήξης είναι πολύ κοντινή και γιαυτό βάλανε το power bank (γιατί θα τα πετούσαν) θέλει προσοχή μην την πατήσετε εσείς για ένα no name κινέζικο power bank.

αυτό που έχουμε εμείς λήγει 2/16.

 

ωραία το έκανες το σκρήνσοτ από το ησοπ, το βρήκα κι εγώ αλλά είχε άλλη τιμή και δεν το έβαλα

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσφορά από Huggler σήμερα, έως τα μεσάνυχτα, για 50 Page Square Softcover Photo Book 20CM X 20CM με 8 £ (+3,99 £ έξοδα αποστολής τουλάχιστον) από 23.99 £ αρχική τιμή (66% έκπτωση):

 

For 12 Hours Only Save £15.99

50 Page Square Softcover Photo Book

  • τιμή£23.99 £8.00
  • μεταφορικά: £3,99 (αυξήθηκαν από 3 £ που είχε παλιά) και για κάθε επιπλέον Photo Book (στην ίδια παραγγελία) + £1
  • link προσφοράς:  link
  • Τρόπος αγοράς προσφοράς: Αγοράζουμε το Voucher και έχουμε προθεσμία 1 χρόνο για να το χρησιμοποιήσουμε
  • Κωδικός προσφοράς: PANDA

Χαρακτηριστικά άλμπουμ:

 

  • Dimensions: 20cm x 20cm
  • Pages: 50 - 100 pages
  • Price per extra page: £0.95
  • Style: Perfect bound gloss-finish softcover
  • Paper: 300gsm gloss paper
  • Page Layout: 1 - 20 photos per page
  • Book Themes: Range of themes with a choice of 6 colour covers
  • Creation Time: 30 - 60 minutes

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...