Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σήμερα ψωνισα απο ΑΒ ένα σαμπουαν που έλεγε δωρο 40 πόντους και σκέφτηκα ότι θα περαστούν διπλοι αλλά μετα στο σπίτι που κοιταξα την απόδειξη είχαν περαστει μόνο οι 40 και όχι 80 όπως περίμενα. Τι να παίχτηκε; Δεν περνιούνται αυτόματα οι πόντοι; Να έκανε λάθος η ταμίας; Βλακεία μου βέβαια κι εμένα που δεν το τσέκαρα επι τόπου αλλά είχα πολλά πράγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επιβεβαιωνω για τις fanta πηρα πριν 5 λεπτα μια εξαδα 2,19 ε + 60 ποντοι στην καρτα!

πρακτικα αν καποιος παρει 4 συσκευασιες θα παρει και επιτοπου δωροεπιταγη 6ευρη

Εγώ πριν ένα λεπτό γύρισα από τον ΑΒ.

Η Φάντα η εξάδα είχε 3,29. Δεν βρήκα καμμία συσκευασία με 2,19

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα ψωνισα απο ΑΒ ένα σαμπουαν που έλεγε δωρο 40 πόντους και σκέφτηκα ότι θα περαστούν διπλοι αλλά μετα στο σπίτι που κοιταξα την απόδειξη είχαν περαστει μόνο οι 40 και όχι 80 όπως περίμενα. Τι να παίχτηκε; Δεν περνιούνται αυτόματα οι πόντοι; Να έκανε λάθος η ταμίας; Βλακεία μου βέβαια κι εμένα που δεν το τσέκαρα επι τόπου αλλά είχα πολλά πράγματα.

Σήμερα που ήμουν σε ΑΒ, άκουσα στο ταμείο να ρωτάνε για τους διπλούς πόντους και είπαν ότι επειδή έχει πρόβλημα το σύστημα οι διπλοί πόντοι θα φαίνονται από αύριο. Θα δω και εγώ αύριο αν θα διπλασιαστούν οι σημερινοί μου πόντοι.

 

Για όσους παίρνουν τη προσφορά από ΑΒ στη μπύρα Fix ( 4Χ500 ), ας ψάξουν να βρουν συσκευασία με στίκερ -0.80€, βγαίνει τελική τιμή 2.04€ σχεδόν 1 ευρώ / λίτρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω πηρα μια τελευταια 6αδα 2,19 που ειχε μεινει και ειμαι σιγουρος για τους 60 ποντους (ειχα τσεκαρει πριν παω στο site του αβ και ειχα 145 ποντους )και  πηρα δωροεπιταγη που παει να πει οτι ξεπερασα τους 200 ποντους!η αποδειξη λεει 30 αλλα μπηκαν 60 !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα που ήμουν σε ΑΒ, άκουσα στο ταμείο να ρωτάνε για τους διπλούς πόντους και είπαν ότι επειδή έχει πρόβλημα το σύστημα οι διπλοί πόντοι θα φαίνονται από αύριο. Θα δω και εγώ αύριο αν θα διπλασιαστούν οι σημερινοί μου πόντοι.

 

Για όσους παίρνουν τη προσφορά από ΑΒ στη μπύρα Fix ( 4Χ500 ), ας ψάξουν να βρουν συσκευασία με στίκερ -0.80€, βγαίνει τελική τιμή 2.04€ σχεδόν 1 ευρώ / λίτρο.

Δηλαδή ρε παιδιά επειδή δεν το έχω καταλάβει σίγουρα και δεν βρήκα και κάτι στην ιστοσελίδα τους. Ακόμα και οι πόντοι στα ΠΡΟΪΟΝΤΑ θα διπλασιαζονται κάθε Τετάρτη; (και απλά σήμερα περάστηκαν μόνο οι κανονικοί και όχι οι επιπλέον λόγω Τετάρτης, επειδή υπήρχε τεχνικό πρόβλημα και θα φαίνονται απο αυριο?)... Πολύ καλό ακούγεται, είναι όμως έτσι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, που βρήκατε συσκευασίες με τιμή 2,19;

Εγώ στο κατάστημα δεν βρήκα καμμία, όλες είχαν 3,29.

Μήπως ήταν 4+2 δώρο συκευασίες;

Και στο σάιτ του ΑΒ 3,29 έχει η εξάδα, ορίστε:

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, που βρήκατε συσκευασίες με τιμή 2,19;

Εγώ στο κατάστημα δεν βρήκα καμμία, όλες είχαν 3,29.

Μήπως ήταν 4+2 δώρο συκευασίες;

Και στο σάιτ του ΑΒ 3,29 έχει η εξάδα, ορίστε:

 

 

ναι ,4+2 ειναι η συσκευασια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά να κάνω μία ερώτηση. Στο Βασιλόπουλο σήμερα Τετάρτη σας διπλασίασε τους πόντους; Εμένα σε δύο αποδείξεις που έχω δεν διπλασιάζει τους πόντους των αγορών. Αντιμετώπισε και κανένας άλλος το συγκεκριμένο πρόβλημα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά να κάνω μία ερώτηση. Στο Βασιλόπουλο σήμερα Τετάρτη σας διπλασίασε τους πόντους; Εμένα σε δύο αποδείξεις που έχω δεν διπλασιάζει τους πόντους των αγορών. Αντιμετώπισε και κανένας άλλος το συγκεκριμένο πρόβλημα;

Διάβασε λίγο παραπάνω τι λένε τα παιδιά ;-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διάβασε λίγο παραπάνω τι λένε τα παιδιά ;-)

Βρήκα άκρη τελικά. Έστειλα ένα e-mail στο Βασιλόπουλο και με πήραν τηλέφωνο τα επόμενα 10 λεπτά και με ενημέρωσαν ότι κάποια καταστήματα τους αντιμετώπισαν τεχνικό πρόβλημα και ότι οι πόντοι θα πιστωθούν κανονικά στη κάρτα μου μέχρι αύριο το βράδυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά να κάνω μία ερώτηση. Στο Βασιλόπουλο σήμερα Τετάρτη σας διπλασίασε τους πόντους; Εμένα σε δύο αποδείξεις που έχω δεν διπλασιάζει τους πόντους των αγορών. Αντιμετώπισε και κανένας άλλος το συγκεκριμένο πρόβλημα;

 

Απόψε έκανα μια αγορά η οποία είχε 7 πόντους, και πιστώθηκαν άμεσα με την πληρωμή 14 πόντοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή πολλοί ρωτούν... ΚΑΘΕ ΤΕΤΑΡΤΗ στον ΑΒ θα γίνεται διπλασιασμός πόντων.

Πρώτη μέρα σήμερα σε κάποια κατ/ματα υπήρχε τεχνικό πρόβλημα και οι πόντοι θα περαστούν αυτόματα απο αύριο.

Ο διπλασιασμός των πόντων αφορά το σύνολο των αγορών.

Δηλαδή...3€ = 1πόντος.

Πχ..αξία αγορών 30€ = 10πόντοι.

Εάν ένα προιόν έχει πχ 20 πόντους + 10 πόντοι απ το σύνολο των αγορών = 30 πόντοι.

Άρα στο σύνολο με τον διπλασιασμό γίνονται 60.

Επίζω να έγινα κατανοητή ε? ..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαρινόπουλος Πέμπτη - Σάββατο

 

 

post-165264-0-32500700-1440625335_thumb.jpg

post-165264-0-37265200-1440625342_thumb.jpg

post-165264-0-85506800-1440625348_thumb.jpg

 

 

- Μπούτι/ποντικι/σπάλα/ελιά/στήθος βοείου 6,49

- Φέτα βοσκοπούλα 5,69

- Τομάτες ελληνικές 0,79

- Παγωτό Carrefour κακάο-βανίλια η κακάο-βανίλια-φράουλα 2lt(1kg) 2,3

- Νουνού με 4% ή 7,8% λιπαρά, Νουνού kid και Noulac, 400gr ή 8x400gr -25%

- Ψωμί τοστ Κρις-κρις σταρένιο 700gr 1

- Κατεφυγμένα (όχι παγωτά) -30%

- Coca Cola κανονική/light/zero 2x1lt 1,39

- Οικονομικές συσκευασίες Babylino-BabyGo -40%

- Sani Lady/Sani pants -40%

- Μαλακτικό Lenor 56 δόσεις -40%

 

Μασούτης Πέμπτη - Σάββατο

- Ολα τα δημητριακά/ΜΠΑΡΕΣ KELLOGG'S special K 35% φθηνότερα με τη mas card
- Τετράδιο μπλε MASTER 50Φ.0,29€ το τεμ.
- Μπίρα HEINEKEN κουτί 4χ500ml ΔΩΡΟ 2+1 με τη mas card
- Όλες οι σερβιέτες & οι μονές συσκευασίες ΣΕΡΒΙΕΤΑΚΙΑ EVERYDAY (εξαιρούνται οι συσκευασίες MEGAPACK) 40% φθηνότερα με τη mas card
- Όλες οι βαφές μαλλιών EXCELLENCE 40% φθηνότερα με τη mas card
- NEOMAT σκόνη ή υγρό 48μεζ.9,99€ το σετ 1+1 ΔΩΡΟ

- Καλλυντικά προϊόντα περιποίησης μαλλιών, προσώπου, σώματος (εκτός Gillete,Venus,Loreal μακιγιάζ) -25%

 

Βερόπουλος Πέμπτη - Σάββατο

 

 

 

 

- Μπούτια κοτόπουλου 1kg 4,59

- Μπισκότα γεμιστά Αλλατίνη -30%

- Ημίσκληρο Βίγλα για τοστ 6,9

- Cajoline μαλακτικά -50%

 

Mymarket Πέμπτη - Σάββατο

- Όλα τα Elvive -50%

- Όλα τα Fitness δημητριακά και μπάρες -50%

- Alta Gusto οικογενειακά παγωτά 2lt  3,20€/τεμ.

- Χοιρινές μπριζόλες κόντρα – λαιμού ή χοιρινή πανσέτα  3,10€/κιλ.

  • Like 15
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα ΑΒ έχει μέχρι τέλους του μήνα -50% σε παγωτινια και τούρτες παγωτο στο αρτοπωλειο του (όχι στα ψυγεία που έχει τα κατεψυγμένα) το ειδα στον ΑΒ Βριλησσίων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...