Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στα ΑΒ έχει όλα τα  axe αποσμητικά με έκπτωση στα 2,52 ευρώ .

Χρησιμοποιώντας το κουπόνι από live smart -1 ευρώ τα αγοράζει κανείς με 1,52 τελική

 

Εγώ βρήκα στον ΑΒ axe αποσμητικό roll on με 2,28 και ήταν και 1+1 δώρο οπότε 1,14 το ένα... κρίμα που δεν ήξερα και για το κουπόνι... θα έβγαινε 1,28 τα δύο.

 

Επίσης στο Βερόπουλο μέχρι και σήμερα Τετάρτη έχει τα oral b -40 % και έχει κουπονάκια στο pockee για οδοντόκρεμες, οδοντόβουρτσες (μόνο τις 3D και τις pro expert) και στοματικά διαλύματα και νήματα.

 

πχ Οδοντόκρεμα με -40 % έκπτωση πήγαινε στα 2,09 και -1,5 ευρώ το κουπόνι τελική τιμή 59 cents....

 

Επίσης είναι καλή ιδέα να συνδέσετε το pockee με το paypal και να σας πηγαίνουν εκεί τα χρήματα αντί του τραπεζικού λογαριασμού για να μαζεύεται λεφτά έστω για τις μίκρο-αγορές σας. (εμένα με έχει σώσει το τελευταίο καιρό, μακάρι να το είχα κάνει εξαρχής)

 

Εγώ συνολικά πήρα 6 οδοντόκρεμες,(έχω δύο λογαριασμούς) 1 στοματικό διάλυμα και 1 οδοντικό νήμα με 6,41 (τελική ουσιαστικά, αφού θα μου μπουν 11 ευρώ στο paypal από το pockee)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαίρεται. Τρομερή η προωθητική ενέργεια του ΑΒ για διπλασιασμό πόντων κάθε Τετάρτη.

Ειδικά αν το συνδυάσεις με πόντους από τα Τατς Πόιντ, σου βγαίνουν όχι απλά τσάμπα κάποια προιόντα,

αλλά σου δίνουν και λεφτά πίσω με τη μορφή πόντων.

Π.χ σήμερα είχε 25 πόντους σε συσκευασία σαλάμι αέρος μάρκας ΑΒ 160 γρ. με κόστος 2,00 €.

Λόγω διπλών πόντων, έπαιρνες 50 πόντους= 1,50 ευρώ.

Αν έβαζες και το κουπόνι από τα Τατς Πόιντ για αγορά αλλαντικών των 20 πόντων Χ 2= 40 πόντοι,

τότε κατέληγες να έδινες 2,00 ευρώ που έκανε το σαλάμι αέρος και να σου δίνουν 90 πόντους, δηλ. 2,70 ευρώ,

δηλ. σου έδιναν 70 λεπτά δώρο σε πόντους !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αν κάποιος δε, βγάλει και 2η κάρτα ΑΒ π.χ. για την γυναίκα του, θα έχει και νέα κουπόνια Τάτς Πόιντ ξανά.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γαλαξίας  3/9 - 5/9

 

-Ψωμί για τοστ Tostaki σταρένιο  650 γρ.  0,99€

-30% στο γιαούρτι Κολιός  500 και 1000 γρ.

-40% στις μπύρες  Μythos,Kaiser,Fix  4x500ml

-50% στα προϊόντα Fructis,Dove και στις οδοντόκρεμες και οδοντόβουρτσες  ΑΙΜ expert protection

-Βαφές μαλλιών Syoss,Silken Color,Palette  1+1 δώρο

-Ariel σκόνη 50μεζ 7,70€

-40% στo Ariel  υγρό 48μεζ και στις κάψουλες 38 τεμ

 

 

ΕΛΟΜΑΣ  3/9 - 5/9

 

-30% σε όλα τα γιαούρτια και επιδόρπια ΜΕΒΓΑΛ (εκτός από το Κάθε Μέρα Στραγγιστό )

-Ηλιέλαιο  Sanola  5lt   6,75€

-Neomat σκόνη ή υγρό 2 σε 1 και Τέλος στο Ξεχώρισμα   4,99€

 

 

Market In   31/8 - 5/9

 

-Ροδάκινα λευκόσαρκα ελληνικά  0,99€/κιλό

-Σπάλα η ελιά βόειου χωρίς κόκαλο(προέλευση ανάλογα τη διαθεσιμότητα)   6,85€/κιλό

-Κολιός γιαούρτι αυθεντικό με μέλι ή μύρτιλο ή ροδάκινο  150 γρ  0,75€

-Uncle Ben's  ρύζι parboiled  500γρ  1,35€

-Κεφαλοτύρι Αγράφων  Economy  5,95€/κιλό

 

 

My Market  3/9 - 5/9

 

-Pampers active fiteasy up  οικονομική συσκευασία  8,90€

-Kerrygold regato  φραντζόλα  5,90€/κιλό

-50% στα ζυμαρικά  Μέλισσα 500γρ(εξαιρείται η σειρά Χρυσή Επιλογή 500γρ)

-Φρέσκο ελληνικό κοτόπουλο χύμα   2,10€/κιλό

 

 

Carrefour Μαρινόπουλος  3/9 - 5/9

 

 

11760175_966056150084286_32708619339767711988675_966055573417677_808570201240747

 

 

 

Βερόπουλος  3/9 - 5/9

 

-20% στα τυριά κοπής

-Ελληνικές πατάτες  0,49€/κιλό

-Χοιρινή πανσέτα ή χοιρινός λαιμός νωπά με κόκαλο  4,39€/κιλό

-40% σε όλα τα χαρτικά  Softex

Επεξ/σία από efkola
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσερό 400w @ Leroy Merlin 11,90 , ειναι χρησιμο για καθαρισμο σκονης , πχ κουτια υπολογιστη , ανεμιστιρακια ,air condition κλπ, http://www.productsleroymerlin.gr/Times_Kanoni/September_2015/#p=1

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσερό 400w @ Leroy Merlin 11,90 , ειναι χρησιμο για καθαρισμο σκονης , πχ κουτια υπολογιστη , ανεμιστιρακια ,air condition κλπ, http://www.productsleroymerlin.gr/Times_Kanoni/September_2015/#p=1

 

Θα τολμούσα να το έβαζα σε δικό του topic γιατί είναι από τα σημαντικότερα εργαλεία καθαρισμού υπολογιστών κλπ.

 

Είχα πάρει πολύ παλιά ένα αντίστοιχο (500W όμως) από το praktiker κάπου στα 12-13ευρώ και με έχει σώσει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρήκε κανείς καμία προσφορά στον ΑΒ με το διπλασιασμό πόντων; Από αυτές που υπήρχαν τη προηγούμενη εβδομάδα δε βρήκα κάτι και από όσο είδα ελάχιστα προϊόντα έδιναν πόντους (σε σχέση πάντα με όσα είδα την προηγούμενη Τετάρτη) και από αυτά, το πολύ έδιναν 20-25 πόντους. Παίζει να τους ''εξαφάνισαν'' τους πόντους για το διπλασιασμό, γιατί είχε ένα dove αποσμητικό 3.65 ευρώ και έδινε 40 πόντους, με το διπλασιασμό 80. Πάω ταμείο και δε περνιούνται οι 80 πόντοι. Τους εξηγώ ότι το καρτελάκι έλεγε για 40 πόντους, πηγαίνουμε τους το δείχνω και μου λένε είναι λάθος και το τσαλακώνει. Βέβαια μου είπαν αν θέλω να τους πάω και να μου δώσουν τα λεφτά πίσω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαίρεται. Τρομερή η προωθητική ενέργεια του ΑΒ για διπλασιασμό πόντων κάθε Τετάρτη.

Ειδικά αν το συνδυάσεις με πόντους από τα Τατς Πόιντ, σου βγαίνουν όχι απλά τσάμπα κάποια προιόντα,

αλλά σου δίνουν και λεφτά πίσω με τη μορφή πόντων.

Π.χ σήμερα είχε 25 πόντους σε συσκευασία σαλάμι αέρος μάρκας ΑΒ 160 γρ. με κόστος 2,00 €.

Λόγω διπλών πόντων, έπαιρνες 50 πόντους= 1,50 ευρώ.

Αν έβαζες και το κουπόνι από τα Τατς Πόιντ για αγορά αλλαντικών των 20 πόντων Χ 2= 40 πόντοι,

τότε κατέληγες να έδινες 2,00 ευρώ που έκανε το σαλάμι αέρος και να σου δίνουν 90 πόντους, δηλ. 2,70 ευρώ,

δηλ. σου έδιναν 70 λεπτά δώρο σε πόντους !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αν κάποιος δε, βγάλει και 2η κάρτα ΑΒ π.χ. για την γυναίκα του, θα έχει και νέα κουπόνια Τάτς Πόιντ ξανά.

2,04 αρχικη τιμη-1,50=0,54/160γρ. η 3,37 ευρω/κιλο :confused: :X

Επεξ/σία από insi
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Βρήκε κανείς καμία προσφορά στον ΑΒ με το διπλασιασμό πόντων; Από αυτές που υπήρχαν τη προηγούμενη εβδομάδα δε βρήκα κάτι και από όσο είδα ελάχιστα προϊόντα έδιναν πόντους (σε σχέση πάντα με όσα είδα την προηγούμενη Τετάρτη) και από αυτά, το πολύ έδιναν 20-25 πόντους. Παίζει να τους ''εξαφάνισαν'' τους πόντους για το διπλασιασμό, γιατί είχε ένα dove αποσμητικό 3.65 ευρώ και έδινε 40 πόντους, με το διπλασιασμό 80. Πάω ταμείο και δε περνιούνται οι 80 πόντοι. Τους εξηγώ ότι το καρτελάκι έλεγε για 40 πόντους, πηγαίνουμε τους το δείχνω και μου λένε είναι λάθος και το τσαλακώνει. Βέβαια μου είπαν αν θέλω να τους πάω και να μου δώσουν τα λεφτά πίσω. 

Eγώ πήρα καθαριστικό σπρέυ επιφανειών dettol. 2.40 (με την έκπτωση 35% που έχουν τώρα)+10 πόντοι φυλλαδίου+25 πόντοι από το κουπόνι touch point. Mε διπλασιασμό οι πόντοι βγήκαν 70. Δηλαδή 2,10 ευρώ μείον. Τελική τιμή 0,30 ευρώ. Νοt bad!

 

Έκανα edit γιατί υπολόγισα λάθος την έκπτωση!

Επεξ/σία από abc
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα τολμούσα να το έβαζα σε δικό του topic γιατί είναι από τα σημαντικότερα εργαλεία καθαρισμού υπολογιστών κλπ.

 

Είχα πάρει πολύ παλιά ένα αντίστοιχο (500W όμως) από το praktiker κάπου στα 12-13ευρώ και με έχει σώσει.

Μολις μου χαλασε ενα που ειχα παρει αποτο κιτρινομαγαζο.Κριμα που το λερου δεν εχει ον λαιν παραγγελια θα τ χτυπαγα αμεσως...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Π.χ σήμερα είχε 25 πόντους σε συσκευασία σαλάμι αέρος μάρκας ΑΒ 160 γρ. με κόστος 2,00 €.

Λόγω διπλών πόντων, έπαιρνες 50 πόντους= 1,50 ευρώ.

Αν έβαζες και το κουπόνι από τα Τατς Πόιντ για αγορά αλλαντικών των 20 πόντων Χ 2= 40 πόντοι,

τότε κατέληγες να έδινες 2,00 ευρώ που έκανε το σαλάμι αέρος και να σου δίνουν 90 πόντους, δηλ. 2,70 ευρώ,

 

To κουπόνι από τα Touch points δεν αναφέρεται σε αλλαντικά (ή τυρία) 250γρ; Σου πέρασε ακόμα και για αυτή τη συσκευασία που είναι 160γρ; Πρόσεξα τη διαφορά και δεν το προσπάθησα καν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To κουπόνι από τα Touch points δεν αναφέρεται σε αλλαντικά (ή τυρία) 250γρ; Σου πέρασε ακόμα και για αυτή τη συσκευασία που είναι 160γρ; Πρόσεξα τη διαφορά και δεν το προσπάθησα καν.

Η ταμίας δεν κοίταξε καν το βάρος, το πέρασε αέρα - πατέρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρήκε κανείς καμία προσφορά στον ΑΒ με το διπλασιασμό πόντων; Από αυτές που υπήρχαν τη προηγούμενη εβδομάδα δε βρήκα κάτι και από όσο είδα ελάχιστα προϊόντα έδιναν πόντους (σε σχέση πάντα με όσα είδα την προηγούμενη Τετάρτη) και από αυτά, το πολύ έδιναν 20-25 πόντους. Παίζει να τους ''εξαφάνισαν'' τους πόντους για το διπλασιασμό, γιατί είχε ένα dove αποσμητικό 3.65 ευρώ και έδινε 40 πόντους, με το διπλασιασμό 80. Πάω ταμείο και δε περνιούνται οι 80 πόντοι. Τους εξηγώ ότι το καρτελάκι έλεγε για 40 πόντους, πηγαίνουμε τους το δείχνω και μου λένε είναι λάθος και το τσαλακώνει. Βέβαια μου είπαν αν θέλω να τους πάω και να μου δώσουν τα λεφτά πίσω. 

Συμβαίνουν καμιά φορά τέτοιου είδους λάθη, αλλα πάντα διορθώνονται.

Ή επιστρέφεις το προιόν κ παίρνεις πίσω τα χρήματά σου, ή ζητάς να σου περάσουν έξτρα τους πόντους που εσύ είδες στο ράφι.

ΔΕΝ θα σου το αρνηθούν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...