Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε παιδιά πώς γίνεται κανείς να μην αναφέρεται σε αβ Θεσσαλονίκης και σε κανένα να μη βρίσκω baby planet ή skip ας πούμε;

Ρε φίλε στο αβ Σταυρούπολη απέναντι από μονή Λαζαριστών αυτή τη στιγμή είναι ο παράδεισος των σκιπ. Γεμάτο μπλε και πράσινα κουτάκια....

 

Εν τω μεταξύ από χθες έχω βαρεθεί να ανοίγω gmail - hotmail.

Μιλάμε έχω στερέψει. Έχω κάνει όλους τους πιθανούς συνδυασμούς...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά πώς γίνεται κανείς να μην αναφέρεται σε αβ Θεσσαλονίκης και σε κανένα να μη βρίσκω baby planet ή skip ας πούμε;

Θεσσαλονίκη μήπως δεν είναι πολλοί συμφορουμίτες  ;

Δεν μπαίνουν στον κόπο να ενημερώσουν το παρόν θέμα ;  

 

Χθες που πήγα στο κατάστημα Αμπελοκήπων (Πανταζοπουλου-Φιλιππουπόλεως) είχε λίγες συσκευασίες υγρού πίσω και μπροστά είχε σκόνη 55 μεζ. στα 7,75€ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε φίλε στο αβ Σταυρούπολη απέναντι από μονή Λαζαριστών αυτή τη στιγμή είναι ο παράδεισος των σκιπ. Γεμάτο μπλε και πράσινα κουτάκια....

Μακάρι να ήταν έτσι και στα καταστήματα της Τούμπας αδερφέ. Πολύ μακριά πέφτει η Σταυρούπολη. Σήμερα θα πεταχτώ στην Περαία μια βόλτα, ίσως να βρω εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Από άτομο που είναι "μέσα στα πράγματα" στην εταιρεία, άκουσα στα τέλη του καλοκαιριού ότι το φθινόπωρο θα κλείσουν περ. 40 καταστήματα Carrefour Express (στα τέως καταστήματα Αρβανιτίδη κλπ είχε αναφερθεί). Φαίνεται -δυστυχώς για τους εργαζόμενους- ότι άρχισε το ξήλωμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά πώς γίνεται κανείς να μην αναφέρεται σε αβ Θεσσαλονίκης και σε κανένα να μη βρίσκω baby planet ή skip ας πούμε;

Στον ΑΒ στην Καλαμαριά απέναντι από Νταλιπη δεν υπάρχει δειγμα σκιπ. Είδα ένα καρότσι με καμιά 10ρια κομμάτια... και του την είπε ευγενικά ένας υπάλληλος
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κακα μαντατα για πολλους λογους και κυριως για τους υπαλληλους τα του μαρινοπουλου αν και πολλοι καταναλωτες τον αντιπαθουν.

μιλαμε για τον ισχυροτερο παιχτη στην αγορα. για να δουμε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν λες πηρες 2 δηλαδη εχεις 2 λογαριασμους στο livesmart η εκτυπωσες 2 φορες το κουπονι ?

τι τροπος υπαρχει να παρω 2/3 ? εγω πηγα το πρωι στον ΑΒ στο ελληνικο και πηρα 1 κομματι αλλα για να ξερω για επομενη αγορα

 

 

Μπορείς να ανοίξεις όσους λογαριασμούς θέλεις, με διαφορετικά emails, βέβαια.

Το κουπόνι δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί 2η φορά γιατί σκανάρεται από την ταμία.

Με 1 skip δεν μπορείς να εκμεταλλευτείς σωστά την προσφορά, αφού σου δίνει 300 πόντους που αντιστοιχούν σε 1 6ευρη και 100 πόντους στο λογαριασμό σου. Με 2 skip εκμεταλλεύεσαι πλήρως την προσφορά αφού οι πόντοι θα είναι 600 που αντιστοιχούν σε 3 6ευρες. Πρέπει να αγοράσεις και κάτι φτηνό για να ξεπεράσεις το πιστωτικό των 2*11,99 και, φυσικά, μπορείς να επαναλάβεις τη διαδικασία όσες φορές θέλεις, με διαφορετικές συναλλαγές, για να παίρνεις τις 6ευρες και να πληρώνεις στη συνέχεια με τις ίδιες.

 

 

 

 

 

Νομίζω ότι πρόκειται για μεμονωμένα καταστήματα (πχ τα πρώην Dia) που εξαγοράστηκαν πριν από χρόνια από τον Μαρινόπουλο αλλά δεν τράβηξαν είτε γιατί υπήρχαν μεγαλύτερα στην περιοχή είτε γιατί δεν ήταν κερδοφόρα στο budget τους.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικα με τον μαρινοπουλο αν προσεξατε πλεον δεν εχει τα προιοντα της ολυμπος,οσοι πατε για γαλα στα 0,99 θα εχετε παρατηρησει οτι δεν το φερνει εδω και δυο βδομαδες.

 

Οσο αφορα το κλεισιμο καταστηματων μαλλον πρεπει να κλεινει καταστηματα πρωην dia και αρβανιτιδη(τουλαχιστον στην περιοχη μου)

 

Μετα την εξαγορα dia και αρβανιτιδη στην πολη μου εχουμε εναν μεσαιου μεγεθου μαρινοπουλο και 4 καταστηματα express που ειναι μεγεθους παντοπωλειου.αυτα τα μαγαζια αποκλειεται να βγαζουν τα εξοδα τους.Κριμα για τους εργαζομενους που για ακομα μια φορα πληρωνουν αποφασεις αλλων.

 

(την κατανοηση σας αλλα μπλεχτηκα με τις πολλαπλες παραθεσεις.)

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι πρόκειται για μεμονωμένα καταστήματα (πχ τα πρώην Dia) που εξαγοράστηκαν πριν από χρόνια από τον Μαρινόπουλο αλλά δεν τράβηξαν είτε γιατί υπήρχαν μεγαλύτερα στην περιοχή είτε γιατί δεν ήταν κερδοφόρα στο budget τους.

 

τα 'μεμονωμενα' καταστηματα ανηκουν στην εταιρια μαρινοπουλος...

ασε που δεν υπαρχουν μεμωνομενα καταστηματα, υπαρχουν υποκαταστηματα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα ΑΒ πάνω στην πλατεία Νέας Σμύρνης το ράφι φουλ και μπλε και πράσινα (καμία δωδεκαριά κομμάτια σύνολο). Τώρα. Δεν πήρα, πέρασα να δω και να ενημερώσω. Μου κάνει εντύπωση, δεν έλειπε ούτε ένα, πιθανώς να το είχαν μόλις στοκαρει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα 'μεμονωμενα' καταστηματα ανηκουν στην εταιρια μαρινοπουλος...

ασε που δεν υπαρχουν μεμωνομενα καταστηματα, υπαρχουν υποκαταστηματα.

 

 

Αναφέρθηκα στα 20 καταστήματα που κλείνουν, όπως λέει το άρθρο που ανάρτησε ο SKRUTZ, εάν το διάβασες, και έγραψα την πιθανή αιτία και λόγους για τους οποίους κλείνουν. Αλλά και στο site του Μαρινόπουλου αναφέρονται ως καταστήματα και όχι υποκαταστήματα, όπως εσύ τα αποκαλείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναφέρθηκα στα 20 καταστήματα που κλείνουν, όπως λέει το άρθρο που ανάρτησε ο SKRUTZ, εάν το διάβασες, και έγραψα την πιθανή αιτία και λόγους για τους οποίους κλείνουν. Αλλά και στο site του Μαρινόπουλου αναφέρονται ως καταστήματα και όχι υποκαταστήματα, όπως εσύ τα αποκαλείς.

μην εκνευριζεσαι δεν στην ειπα. :)

τα καταστηματα υπαγονται στην εταιρια μαρινοπουλος γιαυτο και τα ανεφερα ως υποκαταστηματα, δεν ειναι αυτονομα η τυπου franchise (ιδιως αυτα που εχω ακουσει οτι θα κλεισουν). ως εκ τουτου -και οχι μονο- συμπεραινω οτι δεν κλεινει απλα καποια υπο-καταστηματα αλλα οτι εχει γενικοτερο προβλημα (ξανα) σαν εταιρια και αυτο την οδηγει σε αναστολη λειτουργιας καποιων εξ αυτων. και φυσικα διαβασα το αρθρο και αλλα για το ιδιο θεμα εδω και μερες γιατι με ενδιαφερει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγόρασα και γω 10 τεμάχια skip...σε δύο ξεχωριστές συναλλαγές (4 και 6)...στην πρώτη συναλλαγή είχα 3 κουπόνια live smart σε διαφορετικό όνομα...δίνω το πρώτο και μετά ρωτώ την ταμία αν μπορώ να χρησιμοποιήσω τα άλλα δύο...πήγε στην υπεύθυνη και την ρώτησε ...μου γνέφει αρνητικά η υπεύθυνη και ότι είναι προσωπικά....και από το ταμείο απαντώ ευγενικά "δεν πειράζει...της γυναίκας και της μάνας μου είναι...θα τις φέρω μετά να το χρησιμοποιήσουν οι ίδιες..." φαίνεται πως άλλαξε γνώμη και είπε να τα περάσει και τα τρια κουπόνια...εσείς που φτιάχνετε διαφορετικούς λογαριασμούς στο livesmart πώς τα περνάτε; σε διαφορετικές συναλλαγές και σε διαφορετική ταμία κάθε φορά ή επισκέπτεστε διαφορετικά καταστήματα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...