Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μπαινεις στην σελιδα www.ab.gr --> εγραφη --> βρισκεις την μπυρα --> βαζεις καλαθι --> πληρωνεις και στην φερνουν σπιτι :)

 

 

** Η αξία της παραγγελίας σας πρέπει να είναι τουλάχιστον 60.0€ για να είναι δυνατή η παράδοση στο σπίτι.

ακυρο λοιπον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν δεν την έχει ο ΦΑΙΦΩΝ Σκίπη και Θησέως σην Καλλιθέα δεν θα την βρείς αλλου

Το πρόβλημά μου δεν είναι να την βρω :P

Την έχει, αλλά όχι στην τιμή αυτή ;)

 

μπαινεις στην σελιδα www.ab.gr --> εγραφη --> βρισκεις την μπυρα --> βαζεις καλαθι --> πληρωνεις και στην φερνουν σπιτι :)

 

 

** Η αξία της παραγγελίας σας πρέπει να είναι τουλάχιστον 60.0€ για να είναι δυνατή η παράδοση στο σπίτι.

ακυρο λοιπον

Ναι το κοίταξα κι εγώ εκεί, αλλά έχει τον περιορισμό αυτόν δυστυχώς

Θα πρέπει να πάρω 30 μπίρες :P

 

Στο Ελληνικό θα βρεις σίγουρα.

 

Στο Metro Mall δεν έχει απ' ό,τι θυμάμαι Vitus (έχει την απλή), ούτε στην Καλαμακίου.

Στο Ελληνικό κι εγώ πιστεύω θα βρω, απλά πέφτει λίγο μακρυά..

Έλεγα μήπως έχει κανείς υπόψη του κάποιο άλλο (εκτός και από το Μετς), αλλά μάλλον χλωμό φαίνεται

Μπορεί να το συνδυάσω με καμία βόλτα-εξόρμηση την επόμενη Τετάρτη πάλι, για να δούμε :P

 

 

Σας ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω κάνει εγγραφή στο site του ΑΒ για να βλέπω την κάρτα μου και έχω δώσει και το κινητό μου. Η ερώτηση μου είναι αν έρχονται στο κινητό σας ή στο e-mail σας μηνύματα σχετικά με προσφορές και προωθητικές ενέργειες του ΑΒ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο κινητο ερχονται οι κωδικοι για το touch point. Στο μειλ δεν θυμαμαι τι ερχεται γιατι εχω κατεβασει κ την εφαρμογη κ ερχονται κ απο εκει πραγματα αλλα δεν τα διαβαζω συνηθως. Μπαινω στο σαιτ κ βλεπω τρια πραγματα. Εβδομαδιαιες προσφορες, ολιγοημερες της εβδομαδας, φυλλαδιο καθε 2 βδομαδες και αυτο εδω το λινκ οπου εχει επιπλεον προσφορες οσο διαρκει κ το φυλλαδιο συνηθως απλα δεν αναγραφονται στο φυλλαδιο.http://www.ab.gr/click2shop/search/promotions

Ενιοτε μπορει στο καταστημα να βρεις κ καμια αλλη να τρεχει κ να μην την εχει το λινκ οχι επειδη το παρελειψαν αλλα επειδη στο ηλεκτρονικο καταστημα δεν πουλανε τα παντα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα το πρωί στο Ελληνικό, είχε τα πάντα και Skip και Axe, Dove και Cajolin 1+1 (των 750ml). Όταν έδωσα τα κουπόνια, η ταμίας ρώτησε την υπεύθυνη για το αν συνδυάζονται οι προσφορές και της είπε ότι δεν υπάρχει πρόβλημα, γιατί η προσφορά (1+1), είναι του καταστήματος. Το πρόβλημα θα ήταν αν είχε προσφορά η ίδια η Unilever, τότε δεν θα μπορούσε να συνδυαστεί.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα το πρωί στο Ελληνικό, είχε τα πάντα και Skip και Axe, Dove και Cajolin 1+1 (των 750ml). Όταν έδωσα τα κουπόνια, η ταμίας ρώτησε την υπεύθυνη για το αν συνδυάζονται οι προσφορές και της είπε ότι δεν υπάρχει πρόβλημα, γιατί η προσφορά (1+1), είναι του καταστήματος. Το πρόβλημα θα ήταν αν είχε προσφορά η ίδια η Unilever, τότε δεν θα μπορούσε να συνδυαστεί.

 

Μα, εξακολουθεί να υπάρχει το κουπόνι της Unilever (και για τον ΟΚΤ) και περνάει κανονικά και στα 1+1, όπως ανέφερε συμφορουμίτης χθες (panosfi22).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα, εξακολουθεί να υπάρχει το κουπόνι της Unilever (και για τον ΟΚΤ) και περνάει κανονικά και στα 1+1, όπως ανέφερε συμφορουμίτης χθες (panosfi22).

To ιδιο λετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν διαφωνώ, απλά το επιβεβαίωσα και ενημέρωσα ότι υπάρχουν όλες οι προσφορές στο συγκεκριμένο κατάστημα, γιατί διάβασα, ότι κάποιοι τις ψάχνουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τα elvive εκτυπώνω τα κουπώνια και τα μικρά γράμματα δεν φαίνονται! Επίσης όλοι λένε για τα cajoline. Πως γίνετε να τα δίνουν απο την στιγμή που πρόκειτε για προσφορά και το κουπόνι πάνω γράφει οτι δεν πρέπει να τα δέχονται!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως γίνετε να τα δίνουν απο την στιγμή που πρόκειτε για προσφορά και το κουπόνι πάνω γράφει οτι δεν πρέπει να τα δέχονται!

Η έκπτωση είναι από το κατάστημα / την αλυσίδα και το κουπόνι από την εταιρεία, το κατάστημα θα πιστωθει στην επόμενη αγορά προϊόντων ή θα εξαργυρωσει τα κουπόνια με χρήματα. Η μεν εταιρεία θα έχει νέους πελάτες, νέα email κτλ,"δωρεάν" διαφήμιση, η δε αλυσίδα θα έχει μια Α - Β αύξηση στην κίνηση των καταστημάτων της. Οι (περισσότεροι) πελάτες θα είναι ικανοποιημένοι, οπότε όλοι βγαίνουν κερδισμένοι;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Amita χυμός πορτοκάλι 100% (ο θεός να το κάνει) στο carrefour 0.94ευρώ και κουπόνι pockee -0.40ευρώ (5 κουπόνια ανά λογαριασμό). Τελική τιμή 0.54ευρώ δεν είναι άσχημα νομίζω...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αύριο και μεθαύριο στο Μαρινόπουλο έχει fairy platinum 780ml 1+1 δώρο,στο pockee έχει κουπόνι 1€ όπου μπορεί να χρησιμοποιηθεί 3 φορές, οπότε και για τις δύο συσκευασίες κέρδος 2€

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...