Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και μένα το πρωί ΑΒ Εύοσμος Θεσ/κη , δύο skip κάψουλες και δύο μικρά cajoline για την κυρά , κανονικά 4 κουπόνια ( από δύο σε διαφορετικό όνομα). Πλάκα πλάκα τα μαλακτικά βγήκαν 0.89 το ένα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

καλημέρα. Τα νεότερα από το μέτωπο έχουν ως εξής.

Το κουπόνι επιθυμίες για το σαμπουάν χέντ_σόλντερς δεν το δέχτηκαν στο καρφούρ, το έβγαλε ανύπαρκτος κωδικός, φάγαμε πόρτα.

Στον ΑΒ είχε τα πάντα και πήραμε διπλούς πόντους κανονικά.

καλή συνέχεια στους συμφορουμίτες

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ΑΒ Εθνικής Αντιστάσεως (Θεσσαλονίκη/Καλαμαριά) έχει μπόλικα Skip. Πήρα μόνο 4 για ν' αφήσω & γι' άλλους. Έμειναν min 12τμχ.
Τα ΑΒ (edit: Αγ. ΔημητρίουΚασσάνδρου (απέναντι από Μασούτη) & Λαμπράκη (με Κατσιμιδου) δεν έχουν.

Επεξ/σία από kwgwkou
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορεί να μου θυμίσει κάποιος πόσο βγαίνουν τα αποσμητικά? και αν είναι δεμένα ή απλά παίρνω 1 + 1 δώρο ξεχωριστά? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηρα 3 σκιπ αλλα απο οτι ειδα στην αποδειξη με τους ποντους και με το οτι μου λειπει 1 6ευρη, δεν εγινε διπλασιασμος του 3 κομματιου. και εχω υπολοιπο 150 ποντους αντι 100+1 6ευρη. ελπιζω να γινει αργοτερα και να εξαργυρωθει την επομενη φορα. κατι παρομοιο βεβαια ειχε γινει την προηγουμενη τεταρτη το πρωι και το απογευμα που ξαναπηγα να παρω κατι μου την εβγαλε...

σας ετυχε τιποτα σε σας με τους ποντους?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΒ Εθνικής Αντιστάσεως (Θεσσαλονίκη/Καλαμαριά) έχει μπόλικα Skip. Πήρα μόνο 4 για ν' αφήσω & γι' άλλους. Έμειναν min 12τμχ.

Τα ΑΒ Αγ. Δημητρίου (απέναντι από Μασούτη) & Λαμπράκη (με Κατσιμιδου) δεν έχουν.

 

 

Βάζεις πολλά πλυντήρια B) :cool:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΒ Εθνικής Αντιστάσεως (Θεσσαλονίκη/Καλαμαριά) έχει μπόλικα Skip. Πήρα μόνο 4 για ν' αφήσω & γι' άλλους. Έμειναν min 12τμχ.

Τα ΑΒ Αγ. Δημητρίου (απέναντι από Μασούτη) & Λαμπράκη (με Κατσιμιδου) δεν έχουν.

ΑΒ Εθνικής Αντιστάσεως (Θεσσαλονίκη/Καλαμαριά) έχει μπόλικα Skip. Πήρα μόνο 4 για ν' αφήσω & γι' άλλους. Έμειναν min 12τμχ.

Τα ΑΒ Αγ. Δημητρίου (απέναντι από Μασούτη) & Λαμπράκη (με Κατσιμιδου) δεν έχουν.

 

Ανταπόκριση από δυτική Θεσσαλονίκη δεν έχουμε?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανταπόκριση από δυτική Θεσσαλονίκη δεν έχουμε?

 

Εύοσμο στην οδό Περικλέους έναντι του κέντρου Υγείας. Πήρα δύο και ειχε καμοιά 7 ακόμα. Οπως μπεις στο κατάστημα ολο ευθεία και τέρμα δεξιά

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανταπόκριση από δυτική Θεσσαλονίκη δεν έχουμε?

Το πρωι 8 και πηγα στον ΑΒ στην οδο Λαγκαδα (αερογεφυρα Σταυρουπολης), πηρα 4 Skip, ειχε πανω απο 10 ακομα, και για οποιον ενδιαφερεται, παρα πολλα 1+1 Ultrex, Dove, Axe.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσο αφορά τα ultrex , dove και Axe τα έχει 1+1 και ο μασούτης  , οπότε μη σκοτώνεστε να προλάβετε ΑΒ.

Στην ίδια τιμή με Βασιλόπουλο πήρα από Μασούτη ,  2 ultrex χτες  4,78 ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρωι 8 και πηγα στον ΑΒ στην οδο Λαγκαδα (αερογεφυρα Σταυρουπολης), πηρα 4 Skip, ειχε πανω απο 10 ακομα, και για οποιον ενδιαφερεται, παρα πολλα 1+1 Ultrex, Dove, Axe.

 

Και γω από εκεί πήρα 4 στις 08:45. Είχε πολλά ακόμα...

Οσο αφορά τα ultrex , dove και Axe τα έχει 1+1 και ο μασούτης  , οπότε μη σκοτώνεστε να προλάβετε ΑΒ.

Στην ίδια τιμή με Βασιλόπουλο πήρα από Μασούτη ,  2 ultrex χτες  4,78 ευρώ.

Δεν είναι το ίδιο.

Από ΑΒ με αγορές πάνω από 8 ευρώ από αυτά τα είδη παίρνεις σήμερα 40χ2=80 πόντους δηλαδή 2.40 ευρώ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορεί να μου θυμίσει κάποιος πόσο βγαίνουν τα αποσμητικά? και αν είναι δεμένα ή απλά παίρνω 1 + 1 δώρο ξεχωριστά? 

και με τα head n shoulder παρακαλώ, να πάω και εγώ για ψώνια :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και με τα head n shoulder παρακαλώ, να πάω και εγώ για ψώνια :P

 

 

επίσης υπάρχει και Sanex -40%. Εγώ πήρα ένα rollon στα 2.30

 

Τα head n shoulder έχουν κοντά στο 6 ευρω. Με κουπόνι pockee -1,5 ευρώ. Φαρμακείο δηλαδή :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...