Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ξαναστοκάρανε σκιπ ή δεμένα axe/dove από την προηγούμενη βδομάδα;

Σκιπ εχουν φουλαρει αλλα δεν ξερω για τα axe/dove. Μια ερωτηση γιατι το εχω χασει εδω στα δεμενα (1+1) δινουμε 2 η 1 κουπονι?

Στα 1+1 δωρο (οχι δεμενα) τι δινουμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκιπ εχουν φουλαρει αλλα δεν ξερω για τα axe/dove. Μια ερωτηση γιατι το εχω χασει εδω στα δεμενα (1+1) δινουμε 2 η 1 κουπονι?

Στα 1+1 δωρο (οχι δεμενα) τι δινουμε?

 

Θεωρώ πως αν είναι δεμένα = 1 barcode, δίνεις 1 κουπόνι. Αν είναι 1+1 και χτυπάει η μηχανή 2 barcodes τότε μπορείς να δώσεις 2. Διορθώστε με αν κάνω λάθος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην τουμπα στο λαμπρακης δεν είχε σκιπ, cajoline και axe/dove. αυριο μπορει να παω και σε άλλα να δω. ξέρουμε ποτε βγαινουν τα touch κουπονια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ήθελα να επιβεβαιώσω ότι τα κρουασάν χρυσή ζύμη από carrefour βγαίνουν τελική τιμή 1.66-0.50(-30%)-0.50(pockee)=0.66

 

Επίσης υπάρχουν πολλά fairy platinum 400 ml (1+1). Τελική τιμή 1.97-0.70-0.70=0.57 τα δύο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις γυρισα απο μαρινοπουλο πετρου ραλλη.

 fairy εχει φουλ. να θυμισω οτι βγαινει 28 λεπτα το ενα μπουκαλι. (1,97-0,70-0,70/2)

 lenor εχει ακομα πιο φουλ γεματα ραφια απο ολα τα χρωματα και βγαινουν 57 λεπτα το ενα μπουκαλι των 28 μεζουρων. (3,15-1-1/2)

 

 

edit ερωτηση. αριθμο λογαριασμου η iban θελει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο φυλλάδιο του Μαρινόπουλου αναφέρει στα ψιλά γράμματα οτι η προφορά 1+1 ισχύει και για κάψουλες πλυντηρίου LENOR 30 τεμ. Αρα σε συνδυασμό με pockee (lenor μαλακτικο 28μεζ. + lenor καψουλες 30τεμ - 4,50€) έχουμε (5,95 + 3,15 - 4,50 -4,50)/2= 0,05 σεντσ το σετ. Διορθώστε με αν κάνω λάθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στο φυλλάδιο του Μαρινόπουλου αναφέρει στα ψιλά γράμματα οτι η προφορά 1+1 ισχύει και για κάψουλες πλυντηρίου LENOR 30 τεμ. Αρα σε συνδυασμό με pockee (lenor μαλακτικο 28μεζ. + lenor καψουλες 30τεμ - 4,50€) έχουμε (5,95 11,95 + 3,15 - 4,50 -4,50)/2= 0,05 σεντσ 3,05 € το σετ. Διορθώστε με αν κάνω λάθος.

 

Σε διόρθωσα!  :mrgreen:

 

Υ/Γ: Fairy Platinum 400ml βρήκα κι εγώ πολλά το πρωί στο Carrefour "Μακεδονία". Συγκρατήθηκα & πήρα μόνο μια 4άδα [(1+1)*2], για να βρουν κι οι άλλοι. B)  Ελπίζω αύριο να βρω στο ΑΒ τα Skip.

Επεξ/σία από kwgwkou
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασιλόπουλο δηλαδή αύριο τετάρτη με αγορά συσκευασίας κάψουλες SKIP παίρνουμε 150 χ 2 = 300 ποντους ?

ναι σωστα τα λες. 300 ποντοι δηλαδη 9 ευρω

 

kan kai kan δυσατυχως συμφωνα με το care market οι καψουλες 30 τμχ εχουν 11,95 ευρω

 

kwgwkou εγω δεν μπορουσα να παρω παραπανω (απο 2) ετσι κι αλλιως. αφου το pockee σε οριοθετει ετσι δεν ειναι?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι χρειάζεται να χει κανείς για το SKIP από ΑΒ; Τα κουπόνια από το livesmart + κάρτα ΑΒ; Και δηλαδή πόσο βγαίνει στο τέλος;

οντως συνεχεια αναφερεται ειναι ευκολο να το δει κανεις.

http://www.insomnia.gr/topic/460200-προσφορές-εκτός-τεχνολογίας/?p=54327098

 

δεν ειμαι αυτος που το ανακαλυψε για να μην παρεξηγηθω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ήθελα να επιβεβαιώσω ότι τα κρουασάν χρυσή ζύμη από carrefour βγαίνουν τελική τιμή 1.66-0.50(-30%)-0.50(pockee)=0.66

 

Επίσης υπάρχουν πολλά fairy platinum 400 ml (1+1). Τελική τιμή 1.97-0.70-0.70=0.57 τα δύο.

Αν δε λες για που ειναι σαν να μη λες

Σε διόρθωσα!  :mrgreen:

 

Υ/Γ: Fairy Platinum 400ml βρήκα κι εγώ πολλά το πρωί στο Carrefour "Μακεδονία". Συγκρατήθηκα & πήρα μόνο μια 4άδα [(1+1)*2], για να βρουν κι οι άλλοι. B)  Ελπίζω αύριο να βρω στο ΑΒ τα Skip.

 

Γιατι 11.95 ?

5,95 (lenor pearls) + 3,15 (lenor μαλακτικο)= 9,10 και περνεις 2 απο καθενα

αφαιροντας διπλα τα κουπονια απο το pockee εχουμε 9,10 - 4,5χ2= 0,10

Επιπροσθετα στα carrefour φετα χωριο 3,25 - 0,60 κουπονι pockee - 0,60 minervaxorio κουπονι ..κοντα στα 2€ βγαινει τα 400 γρ..το κιλο κατι περισσοτερο απο 5,10€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...