Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συγνώμη που θα σε στενοχωρήσω φίλτατε Questioner, αλλά τα κουπόνια που έχει το pockee για την μπουγάτσα, είναι για τα 450γρ...   :devil: :devil: ...η οποία βγαίνει (έβγαινε μιας και τέλειωσε η προσφορά) 2,82 -30% -0,70 = 1,27€

 

Και εγώ άλλο πόκι έχω; Για δες screenshot. :P

 

 

nP6xDVB.png

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

 

Και εγώ άλλο πόκι έχω; Για δες screenshot. :P

 

Δεν έχω την εφαρμογή μπροστά μου, αλλά στο site έχει μόνο για 450γρ. http://www.pockee.com/%CE%BA%CE%BF%CF%85%CF%80%CF%8C%CE%BD%CE%B9%CE%B1/?cat_id=36

Τι να πω; Μακάρι να έχεις δίκιο για να χαρείς την μπουγάτσα ακόμα περισσότερο. :-D

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

Δεν έχω την εφαρμογή μπροστά μου, αλλά στο site έχει μόνο για 450γρ. http://www.pockee.com/%CE%BA%CE%BF%CF%85%CF%80%CF%8C%CE%BD%CE%B9%CE%B1/?cat_id=36

Τι να πω; Μακάρι να έχεις δίκιο για να χαρείς την μπουγάτσα ακόμα περισσότερο. :-D

 

 

 

Το πήγα σκαναριστό για να είμαι ειλικρινής. Αλλά τελικά οι μικρές συμφέρουν περισσότερο. Δεν πειράζει νεξτ ταιμ.

 

Τώρα που ψάχνω στην εφαρμογή δεν βλέπω κουπόνια για 850g. Αλλά αφού πέρασε το barcode και τις αναγνώρισε θα υπήρχε τέτοιο κουπόνι.

 

ΥΓ Μήπως ήταν μόνο για χρήστες cosmote; Είναι γνωστό ότι οι χρήστες cosmote τρώνε περισσότερη μπουγάτσα από τους υπόλοιπους :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Carrefour Μαρινόπουλος   7/10 - 8/10

 

-Στήθος ή λάπα βοείου(προέλευση ανάλογα με τη διαθεσιμότητα)  5,89€/κιλό

-Αιγοπρόβεια γραβιέρα Κρήτης Καλογεράκη  9,90€/κιλό

-30% στα φρέσκα αυγά(εξαιρούνται τα αυγά Carrefour)

-Μήλα Στάρκιν  0,85€/κιλό

-40% στα Head&Shoulders (κουπόνια Pockee)

-Προϊόντα Koleston  1+1 δώρο(η προσφορά αφορά σε δύο όμοια προϊόντα)

-40% σε καλλυντικά προϊόντα περιποίησης προσώπου και μακιγιάζ(εξαιρούνται τα ξυριστικά και τα προϊόντα μακιγιάζ L'Oreal)

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα. Εγώ που έχω κοσμοτέ στο Πόκι πάντως δεν το βλέπω

διαθέσιμο το κουπόνι. Μπράβο που το είχες και πήρες την μπουγάτσα πάντως.

Πολύ καλή προσφορά όπως επισήμανε κι ένας φίλος εδώ είναι αύριο το σαμπουάν χεντ_σόλντερς

με συνδυασμό πόκι+επιθυμίες, κρίμα που μας δίνει μόνο ένα κουπόνι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Το πήγα σκαναριστό για να είμαι ειλικρινής. Αλλά τελικά οι μικρές συμφέρουν περισσότερο. Δεν πειράζει νεξτ ταιμ.

 

Τώρα που ψάχνω στην εφαρμογή δεν βλέπω κουπόνια για 850g. Αλλά αφού πέρασε το barcode και τις αναγνώρισε θα υπήρχε τέτοιο κουπόνι.

 

Υπήρχε τον προηγούμενο μήνα αφου είχα αγοράσει και εγώ, αλλά μάλλον το άλλαξαν στα 450γρ και σου είχε μείνει το παλιό κουπόνι. Υπάρχει περίπτωση να σου βγάλει άκυρη την συναλλαγή πιστεύω. Επικοινώνησε μαζί τους σε τέτοια περίπτωση.

Πάντως καλό είναι να κάνετε εκκαθάριση δεδομένων της εφαρμογής στην αρχή κάθε μήνα, για να αποφεύγονται τέτοια θέματα.

 

 

ΥΓ Μήπως ήταν μόνο για χρήστες cosmote; Είναι γνωστό ότι οι χρήστες cosmote τρώνε περισσότερη μπουγάτσα από τους υπόλοιπους :P

Εγώ που έχω κοσμοτέ στο Πόκι πάντως δεν το βλέπω

διαθέσιμο το κουπόνι.

 

Και για τα κουπόνια cosmote, φαίνονται και στο site ποια είναι.

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα σε όλους

 

στο φυλλάδιο που πήρα σήμερα από το ΑΒ, δεν είχε κάποια προσφορά για απορρυπαντικά.

Δεν είδα καλά, ή κυκλοφορούν ταυτόχρονα και διαφορετικά φυλλάδια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα σε όλους

 

στο φυλλάδιο που πήρα σήμερα από το ΑΒ, δεν είχε κάποια προσφορά για απορρυπαντικά.

Δεν είδα καλά, ή κυκλοφορούν ταυτόχρονα και διαφορετικά φυλλάδια;

Καλως ηρθες στην παρεα μας. Θα πηρες ισως καποιο καινουργιο φυλλαδιο. Για δες εδω και ριξε και μια ματια πιο πισω στα ποστς.

Εχει το σκιπ που συζηταμε...

 

http://www.ab.gr/promotion/leaflet

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστώ πολύ buuren, καλώς σας βρήκα αν και παρακολουθώ λίγο καιρό :)

 

Μάλλον περί σαμποτάζ πρόκειται :). Έλειπαν τα κεντρικά φύλλα με τις σελίδες 17 - 24.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω την εντύπωση ότι τα κουπόνια pockee και επιθυμίες λογίζονται ως ίδια οπότε τυπικά δεν συνδυάζονται αν και δε νομίζω να υπάρχει θέμα όπως έχει αναφερθεί πολλάκις έχουν γίνει παρόμοιοι συνδυασμοί χωρίς πρόβλημα, απλά το αναφέρω για να μην βρεθείτε την δευτέρα που θα περιμένετε να μπουν τα λεφτά του pockee προ εκπλήξεως.

 

Αλλά εγώ είχα μείνει στο ότι το carrefour δεν δέχεται κουπόνια επιθυμίες, livesmart, ειδικά όταν τρέχει παράλληλη προσφορά (ή σου βγάζει τον αδόξαστο για να τα δεχτεί, φωνάζουν το διευθυντή, σε πάνε στην είσοδο γενικά σηκώνουν όλο το κατάστημα στον αέρα,  δε παίζει πια αυτό ; συμμορφώθηκαν ; )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι δεν ειδα οτι το φυλλαδιο αναφεροταν στο 14αρι..οσο για τα καταστηματα θεσ/νικης λιγο πολυ επιβεβαιωνομαι..τουμπα μενω..η ανατολικη θεσσαλονικη δεν ειχε τιποτα και σε οσα πηγα εγω ...το γιαννιτσων ειναι τοσο μακρια απο εμενα..που προτιμω να παω Μουδανια που λεει ο λογος (αλλα και αυτο εμεινε γρηγορα απο στοκ)

@ "JohnnyX": Καρντάσι, κάτι πρέπει να κάνεις για να βλέπεις/ερμηνεύεις καλύτερα τα post μου!  :mrgreen:

 

 

 

  •  

και
 

  •  

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πήγα σκαναριστό για να είμαι ειλικρινής. Αλλά τελικά οι μικρές συμφέρουν περισσότερο. Δεν πειράζει νεξτ ταιμ.

 

Τώρα που ψάχνω στην εφαρμογή δεν βλέπω κουπόνια για 850g. Αλλά αφού πέρασε το barcode και τις αναγνώρισε θα υπήρχε τέτοιο κουπόνι.

 

ΥΓ Μήπως ήταν μόνο για χρήστες cosmote; Είναι γνωστό ότι οι χρήστες cosmote τρώνε περισσότερη μπουγάτσα από τους υπόλοιπους :P

 

Επιβεβαιώνω πως τον προηγούμενο μήνα είχει κουπόνι για μπουγάτσα 850gr. Ήταν μάλιστα μια μέρα που το κουπόνι διπλασιαζόταν στα -2ευρώ από το Pockee, ενώ ταυτόχρονα είχε έκπτωση 30% στα κατεψυγμένα το carrefour. Τελικά η εν λόγω μπουγάτσα κόστισε 1ευρώ έκαστη.

Τώρα κι εγώ δεν το βλέπω το κουπόνι για 850gr στα προσφερόμενα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8:00 - ΑΒ Περιστερίου (Εθν. Μακαρίου). Κανένα skip 32άρι. Ούτε καν ταμπέλα. Ρώτησα την υπάλληλο και δεν ήξερε τίποτα. Δεν κατάφερα να κοιτάξω για τα υπόλοιπα ή σε άλλο μαγαζί γιατί ήμουν in a hurry.

 

Ανταποκριτής Questioner για το insomnia.gr

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξαναγινε.

Σε μια απόδειξη2 skip με 2 κουπονια 3 μικρα cajoline και 1 μεγάλο με 4 κουπονια και τα δεχτηκανν κανονικά.

Τι σου κανει το 4G εισαι οnline συνέχεια.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...