Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στέλνοντας το S (κεφάλαιο αγγλικό) στο 54452 από κινητό Vodafone σας έρχεται μήνυμα με έναν κωδικό που βάζοντας το στο ειδικό σταντ στα καταστήματα Vodafone σας εκτυπώνει κουπόνια (skip, Jonson,κλπ) για αγορές σε σούπερ μάρκετ

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Χρέωση απλού μηνύματος. Από καρτοκινητο το έστειλα. Τα κουπόνια είναι έκπτωση σε ευρώ, όχι επί τοις 100. Πχ για το σκιπ 3 ευρώ επίπτωση, για το γάλα μμμμιλκ της δέλτα 0,5€.

Α έχει και κουπόνι 5 ευρώ έκπτωση για αγορές 20 ευρώ και άνω σε καρφουρ μαρινόπουλο..

Τα κουπόνια ισχύουν στα περισσότερα γνωστά σούπερ μάρκετ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως το μονο που βρισκω ειναι το (απο facebook)


Με τα Vodafone Smart Coupons το κινητό σου πληρώνει το supermarket! Απλά επισκέψου ένα κατάστημα Vodafone με τον κωδικό που θα λάβεις με SMS, τύπωσε κουπόνια αξίας 25€ στο ειδικό stand και χρησιμοποίησέ τα για αγορές αγαπημένων σου προϊόντων σε γνωστές αλυσίδες supermarket στην περιοχή της Θεσσαλονίκης!

Τελικα ισχυει για τα Σ/Μ σε ολες τις περιοχες; (εχει σχεση με το "επιθυμιες"?) Εχει σε καποιο καταστημα ισως περισσοτερες λεπτομερειες (γιατι μεχρι τωρα ουτε σκιπ, ουτε μμμιλκ με ενδιαφερουν)?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα παρελαβα και εγω τα ξυραφακια Mach 3 Turbo...απο τα οποια αφαιρεθηκε το turbo...μου στειλαν τα απλα δηλαδη !
Για να δουμε τι θα παιξει τωρα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως το μονο που βρισκω ειναι το (απο facebook)

Τελικα ισχυει για τα Σ/Μ σε ολες τις περιοχες; (εχει σχεση με το "επιθυμιες"?) Εχει σε καποιο καταστημα ισως περισσοτερες λεπτομερειες (γιατι μεχρι τωρα ουτε σκιπ, ουτε μμμιλκ με ενδιαφερουν)?

Ναι αυτο που βρηκες ειναι. Εχει αρκετα προιόντα και ΔΕΝ εχουν σχεση με τις επιθυμιες. Ισχυει για καρφουρ, μαρινοπουλο, βεροπουλο, βασιλοπουλο, μασουτη, κ.α μεχρι και lidl.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα παρελαβα και εγω τα ξυραφακια Mach 3 Turbo...απο τα οποια αφαιρεθηκε το turbo...μου στειλαν τα απλα δηλαδη !

Για να δουμε τι θα παιξει τωρα 

Ε αφού σου έστειλαν τα ατμοσφαιρικά,πας στην κλασική λύση.Μια βελτίωση 1ου σταδίου να πάρουν τα πόδια τους και αλλαγή λεπίδας από μεγαλύτερο μοντέλο.Αλλά πάλι θα πρέπει να ξυρίζεσαι στις ψηλές στροφές,στις χαμηλές δεν θα κόβουν καλά όπως τα turbo.

 

:lol: :P

 

Πέραν της πλάκας,είναι στεγνή κοροϊδία να στέλνουν ότι να ναι όταν διαφημίζουν συγκεκριμένα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα παρελαβα και εγω τα ξυραφακια Mach 3 Turbo...απο τα οποια αφαιρεθηκε το turbo...μου στειλαν τα απλα δηλαδη !

Για να δουμε τι θα παιξει τωρα 

 

Δεν τα έχω χρησιμοποιήσει ακόμη (έχω παλαιότερα original) και τους έστειλα ένα μήνυμα με την περιγραφή όσων έχω αναφέρει εδώ και ζήτησα επιστροφή των χρημάτων, αλλά δεν απάντησαν ακόμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν τα έχω χρησιμοποιήσει ακόμη (έχω παλαιότερα original) και τους έστειλα ένα μήνυμα με την περιγραφή όσων έχω αναφέρει εδώ και ζήτησα επιστροφή των χρημάτων, αλλά δεν απάντησαν ακόμη.

Εγω ειχα αμεση απαντηση με 2 επιλογες

Επιστοφη χρηματων ή αποστολη εκ νεουν των σωστων ανταλλακτικων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ειχα αμεση απαντηση με 2 επιλογες

Επιστοφη χρηματων ή αποστολη εκ νεουν των σωστων ανταλλακτικων

 

Έστειλες μήνυμα ή τους τηλεφώνησες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έστειλες μήνυμα ή τους τηλεφώνησες;

Τηλεφωνο πηρα 2 φορες για 15 λεπτα παπαλα...δε μπορουσα να πιασω

Εστειλα email και λυθηκαν ολα ετσι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τηλεφωνο πηρα 2 φορες για 15 λεπτα παπαλα...δε μπορουσα να πιασω

Εστειλα email και λυθηκαν ολα ετσι

 

Αναζήτησα το μήνυμα που τους έστειλα και διαπίστωσα ότι υπήρχε λάθος στη διεύθυνση [email protected] και για το λόγο αυτό δεν είχε φύγει.

 

Το κακό με το google, σε σχέση με το outlook, είναι ότι τα μηνύματα μη αποστολής τα αρχειοθετεί μαζί με το μήνυμα και όχι στα εισερχόμενα ώστε να το δεις.

 

Το έστειλα πάλι και περιμένω απάντηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εχει μαθει κανεις τι συμβαινει με τα κουπονια του epithimies και ξαφνικα εμεινε μονο για ενα προιον; Αποχωρουν απο το "αθλημα";

 

Εχουν περασει αρκετες ημερες (10; ) για να πει κανεις οτι ειναι προβλημα του συστηματος τους. Δεν βλεπω να αλλαζει κατι...

 

Και βεβαια μενουν εκει οδηγιες οπως "Πριν ξεκινήσω να μην ξεχάσω... Να επιλέγω μέχρι 10 κουπόνια τη φορά. Μόλις τα εκτυπώσω, μπορώ να επιλέξω τα επόμενα 10.". Για ποιο σκοπο; Για να μας διασκεδαζουν;;;  :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι ετσι κανουν παντα....και παλια σε εντυπη μορφη το ιδιο ηταν..υπηρχαν 3 εκδοσεις ετησιως

σε καποια φαση θα ξαναβγαλουν..θα εχουν μια "διαρκεια ζωης" ..μετα δε θα εχουν για ενα διαστημα ..και παει λεγοντας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...