Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στα καρφούρ έχει σήμερα και αύριο 50% στα αντιηλιακά :)

 

.. και το ελαιόλαδο καλό είναι :-D

 

http://www.queen.gr/KALYTERH-ZWH/SAVE-TIME-SAVE-MONEY/item/75585-sokolatenio-mayrisma-ftiaxe-moni-soy-antiliako-ladi-se-2-lepta

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τζονι και Χρηστο, ευχαριστω.

 

(Κοινες απαντησεις) Ναι, ειναι φιλτρο ενεργου ανθρακα. Αλλα δεν βλεπω τιποτα για NFS, παρα μονο οτι ειναι Water Quality Association member (προφανως η εταιρεια). Δεν γραφει τις ιντσες δυστυχως, η αντιπροσωπος ειναι η Βιοσπιραλ και το προϊον που αγορασα ειναι εδω http://www.viospiral.gr/media/enothtes/en19/default.html

 

Στη σελιδα 4 του λινκ, το προϊον (φιλτρο) 01-2021 ειναι αυτο που εχω. 9 3/4 ιντσες γραφει, οποτε να θεωρησω οτι ειναι 10ιντσο;

 

Ευχαριστω και σορι για το hijacking του νηματος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προς ενημέρωση του matrixxx(αλλά και άλλων) που αναρωτιοταν πριν μερικές μέρες: εχουν βγει νεα κουπόνια απο τις επιθυμίες. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για αντιηλιακα υπαρχουν λεφτα για να παμε διακοπες δεν υπαρχουν......! :(

Διακοποιές;;  :-D

Στον Κολωνό(Β.Ηπείρου)έχει ανοίξει εδώ και λίγες μέρες καινούριο κατάστημα Σκλαβενίτη και όπως πάντα,τις πρώτες μέρες έχει σε αρκετά προϊόντα 1+1 δώρο αλλά και κάποιες ακόμα προσφορές.Θα διαρκέσουν μέχρι 8 Ιουνίου.Ίσως να ενδιαφέρει κάποιους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Προς ενημέρωση του matrixxx(αλλά και άλλων) που αναρωτιοταν πριν μερικές μέρες: εχουν βγει νεα κουπόνια απο τις επιθυμίες.  :-)

 

Ευχαριστω για την ενημερωση.

 

[Τωρα βεβαια εχει ληξει η προσφορα για την οποια ηθελα το κουπονι, εχασαν minimum την εξαργυρωση ενος κουπονιου και κερδισαν (παλι minimum) εναν πελατη δυσαρεστημενο με το να αποσυρουν ετσι περιεργα απο το site στα μεσα του μηνα ολα τα κουπονια τους παροτι ειχαν ημερομηνια ληξης 31-5-2013.]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω και γω σχετικά με τις επιθυμίες, υπάρχει τρόπος να αποθηκεύεις το κουπούνι σε αρχείο (pdf,bmp,jpeg) και να το εκτυπώνεις αργότερα σε άλλον εκτυπωτή? Το ρωτάω γιατί δεν έχω έγχρωμο εκτυπωτή. Απο λίγο ψάξιμο δε βρήκα κάτι.

 

Ευχαριστώ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας προσθεσω και εγω κατι σχετικο με το απο πανω αλλά οφ τοπικ.

Ας ανοιχτει ενα θεμα σχετικά με τις επιθυμίες και να γραφουμε εκει οτι θεμα/προβλημα εχουμε. Εμενα πχ ενω εχω εγκατεστημενο το κωλο-προγραμμα couponprinter με firefox ολο λεει οτι δε το έχω. Με chrome μια χαρα.

 

Ξανά σορυ για το οφ τοπικ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω και γω σχετικά με τις επιθυμίες, υπάρχει τρόπος να αποθηκεύεις το κουπούνι σε αρχείο (pdf,bmp,jpeg) και να το εκτυπώνεις αργότερα σε άλλον εκτυπωτή? Το ρωτάω γιατί δεν έχω έγχρωμο εκτυπωτή. Απο λίγο ψάξιμο δε βρήκα κάτι.

 

Ευχαριστώ. 

Καποτε το εκανα..με το primo pdf ,αλλα δε ξερω αν δουλευει ακομα..γιατι σου βγαζει οτι μηνυμα κατα την εκτυπωση απο το site οτι πρεπει ο εκτυπωτης σου να ειναι κανονικος και οχι εικονικος..αλλιως δε θα δουλεψει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω και γω σχετικά με τις επιθυμίες, υπάρχει τρόπος να αποθηκεύεις το κουπούνι σε αρχείο (pdf,bmp,jpeg) και να το εκτυπώνεις αργότερα σε άλλον εκτυπωτή? Το ρωτάω γιατί δεν έχω έγχρωμο εκτυπωτή. Απο λίγο ψάξιμο δε βρήκα κάτι.

 

Ευχαριστώ. 

Κατέβασε το acrobat pro: http://www.adobe.com/cfusion/tdrc/index.cfm?product=acrobat_pro&loc=us

και κάνε print στο adobe pdf (<- επίλεξε αυτό δηλαδή αντί για τον εκτυπωτή σου) και στο αποθηκεύει ως pdf .

[επίσης το acrobat pro είναι γαμάτο σαν πρόγραμμα και για άλλες δουλειές]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατέβασε το acrobat pro: http://www.adobe.com/cfusion/tdrc/index.cfm?product=acrobat_pro&loc=us

και κάνε print στο adobe pdf (<- επίλεξε αυτό δηλαδή αντί για τον εκτυπωτή σου) και στο αποθηκεύει ως pdf .

[επίσης το acrobat pro είναι γαμάτο σαν πρόγραμμα και για άλλες δουλειές]

Δε μπορείς να το κάνεις αυτό, το έχω δοκιμάσει. Δεν τυπώνει το επιθυμίες σε virtual printer

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...