Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το δραπανο με την μπαταρία nicd δεν το θεωρώ προσφορά. Δεν είναι προσφορά. Ξεστοκαρισμα είναι. Προσφορά ήταν το δράπανο που έδινε το lidl το Σάββατο (12volt, μπαταρία λιθίου) στα 40€. Αντιλαμβάνομαι ότι είναι δύσκολο σε κάποιον να αποδεχθεί ότι το 12 βολτο είναι πιο δυνατό από το 18 βολτο, ειναι γεγονος ομως. Χωριά ότι είναι πιο πρακτικό από κάθε άποψη. Είχα ένα παρόμοιο nicd και πήρα του lidl. ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ

 

Έπρεπε να μας ρίξεις μια ειδοποίηση για το δραπανο. Θα το αγόραζα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλα εβαλε και οδοντοκρεμες,σαμπουαν και χαρτι υγειας;

Τι ακυρο μαιλ ειναι αυτο;

 

Εχει μεχρι 3 τεμαχια να παρεις παντως.καλα δεν ειναι και κατι το φοβερο να μας "στριψει"...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα εβαλε και οδοντοκρεμες,σαμπουαν και χαρτι υγειας;

Τι ακυρο μαιλ ειναι αυτο;

 

Εχει μεχρι 3 τεμαχια να παρεις παντως.καλα δεν ειναι και κατι το φοβερο να μας "στριψει"...

Τσίμπησα 3 azax και 3 le petit marseillais, μόνο και μόνο επειδή μου έβγαζε τζάμπα μεταφορικά :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ζητάω συγνώμη από όσους φίλους του φόρουμ ταλαιπωρήθηκαν εξαιτίας μου άδικα και δεν βρήκαν στον Γαλαξία τους τις 1+1 συσκευασίες ντομάτας του Μπαρμπα-Στάθη. Απ'ότι φαίνεται η προσφορά δεν έτρεχε σε όλα τα καταστήματα. Ελπίζω τουλάχιστον να επωφελήθηκαν της προσφοράς που μας έδειξε ο φίλος Radiant για τα (δωρεάν με pockee) AVA που τρέχει σε όλα τα καταστήματα του Γαλαξία και ήταν και για μένα ο λόγος να πάω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσίμπησα 3 azax και 3 le petit marseillais, μόνο και μόνο επειδή μου έβγαζε τζάμπα μεταφορικά :P

Εγω 6 lenor και 3 pampers. Δωρεάν μεταφορικά και επαρχια. Μια χαρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι γίνεται ρε παιδιά στο media markt? Μόλις μου ρθε mail με προιοντα σπιτιου απο 1 ευρώ. 

ps: Αν το λινκ δεν πρεπει να μπει εδώ, παρακαλώ ας διορθωθεί. 

 

Μία ώρα μετά και ήδη Αjax και χαρτί τουαλέτας εξαντλημένα. Φαίνεται πως επρόκειτο για περιορισμένο στοκ που κάλυπτε τις ανάγκες των wc του καταστήματος...

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πού είναι το λινκ με την κατηγορία σπιτιού ρε παιδιά; Κατι ρεντ μπουλ βλεπω μονο στην 1η σελιδα

Φύγανε σχεδόν όλα. Ακόμα και με πολιτική 3 από κάθε είδος. Σκεφτείτε να μην υπήρχε και αυτό..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά πήρα 3 απ ολα και υπολογιζω οτι γλυτωσα κανενα πενηνταρικο απο μελλοντικές αγορές. Happy costumer προς το παρόν. 

Εγω δεν βλεπω μεγαλες προσφορες απο mediamarkt, ουτε πως μπορεις να γλιτωσεις 50€ παιρνωντας 3 κομματια απο το καθενα. Μην υπερβαλλουμε σε τετοιο βαθμο. Εχεις εικονα των 2φυλλων "no name" ρολων στα σουπερ μαρκετ (και μαλιστα 8αδα που ηταν αυτα); Οσο για τα αζαξ εχουν παιξει απειρες φορες 1+1 δωρο σε κοντινες τιμες του 1 € ανα μοναδα. Για οδοντοκρεμα κτλ δεμ θα σχολιασω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τιμησα γαλαξια και Ava οπως επισης δε ξερω αν εχει αναφερθει πιο πριν εχει και τα προιοντα orzene -40% τιμη πριοντος 2,35 - 1 ευρω απο pockee 1.35 τελικη τιμη για σαμπουαν 400ml ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο 10/2 έως 23/2 στα MyMarket Oral-b Vitality στα 14.99€ οπότε με κουπονάκι απο pockee ή επιθυμίες 7€ πάει στα 7.99.

Και οδοντόκρεμα Oral-b 3D White στα 2.10€ και με κουπονάκι 1.50€ πάει στα 0.60€.

Στον site έχουν ακόμα το προηγούμενο φυλλάδιο, εγώ πήρα το έντυπο σήμερα πριν λίγο. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για όσους είναι κοντά στην Λ.Πεντέλης στην Αττική οδό, Ετοιμάζουν καινούριο κατάστημα My market.

Δεν γνωρίζω πότε θα ανοίξει. μόλις μάθω θα ενημερώσω.

 

Μόλις επικοινώνησα με την εξυπηρέτηση και μου είπαν πως αυτή την Παρασκευή 12/2/2016 θα έχουν τα εγκαίνια του καταστήματος.

 

 

Υ.Γ. Επιτέλους, γιατί το κοντινότερο κατάστημα για όσους μένουν Χολαργό, Χαλάνδρι, Βριλήσια, Μελίσσια, Αγ.Παρασκευή, Παπάγου, Γέρακα, Παλλήνη είναι στην Νέα Πεντέλη....και είναι και μικρό κατάστημα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο 10/2 έως 23/2 στα MyMarket Oral-b Vitality στα 14.99€ οπότε με κουπονάκι απο pockee ή επιθυμίες 7€ πάει στα 7.99.

Και οδοντόκρεμα Oral-b 3D White στα 2.10€ και με κουπονάκι 1.50€ πάει στα 0.60€.

Στον site έχουν ακόμα το προηγούμενο φυλλάδιο, εγώ πήρα το έντυπο σήμερα πριν λίγο. 

 

Αν περάσει και επιθυμίες και pockee όπως στο γαλαξία Oral-b Vitality τελική 0,99 και Oral-b 3D White -0,90.Επίσης λακτα 300γρ μπισκότο την έχει 2,55 - 1ε από το pockee τελική 1,55 .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...