Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το pockee μολις μου επιβεβαιωσε επιστροφη 7€ για την αγορα της oralb σε συνδιασμο με το κουπονι απο τις επιθυμιες.

Την οποία είχες πάρει από που? Γαλαξία?My market? και πότε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έκανα αγορά 6 συσκευασιες ava και μου εξαργυρωσαν μόνο 3 ευρώ και όχι 6 λόγω του διπλασιασμού. Επικοινώνησα μαζί τους και ακόμη δεν έχω δει κάτι.

Αν είναι pockee από ηλεκτρονικό υπολογιστή υπάρχει τεχνικό λάθος στην προβολή του ποσού επιστροφής,δηλαδή δεν αναγράφει σωστά το ποσό που επιστρέφει αλλά όμως το επιστέφει κανονικά. Χτες "το έπαθα" και εγώ και είχα τηλεφωνική επικοινωνία μαζί τους και μου ανέφεραν τα περί τεχνικού λάθους στην προβολή του ποσού. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν περάσει και επιθυμίες και pockee όπως στο γαλαξία Oral-b Vitality τελική 0,99 και Oral-b 3D White -0,90.Επίσης λακτα 300γρ μπισκότο την έχει 2,55 - 1ε από το pockee τελική 1,55 .

 

Μου ήρθε μήνυμα από pockee επιστροφή για Oral-b Vitality 7ε και Oral-b 3D White 1,5ε .Τα πήρα χθες από ΜΥΜΑΡΚΕΤ με κουπόνια.

 

​Και μόλις νέο μήνυμα τα χρήματα κατατέθηκαν στο λογαριασμό .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ήρθε μήνυμα από pockee επιστροφή για Oral-b Vitality 7ε και Oral-b 3D White 1,5ε .Τα πήρα χθες από ΜΥΜΑΡΚΕΤ με κουπόνια.

 

​Και μόλις νέο μήνυμα τα χρήματα κατατέθηκαν στο λογαριασμό .

ωραία θα πάω αύριο στα εγκαίνια του καινούριου και θα πάρω την vitality με χαρτινο κουπόνι και pockee για να μου έρθει κάτω από 1€.

μαζεύω στην ντουλάπα και αλλάζω μηχανή κάθε 3-4 μήνες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το ORAL-B WHITE LUXE HEALTHY είναι οδοντόκρεμα ή κάτι άλλο;

Οδοντόκρεμα 75ml είναι (στο μωβ κουτί). Κι εγώ είδα την απόδειξη πιο πάνω και τρελάθηκα. Η κανονική της τιμή είναι 3.99.

 

Μάλλον έχουν κάνει λάθος στη κοστολόγηση.

 

edit:

Πέρασα σήμερα από Ελληνικά Μάρκετ (ΕΛΟΜΑΣ). Στα μπισκότα Αλλατίνη (-40%) έχει πέσει βόμβα. Πολλά πακέτα έχουν και stickers και οι τελικές τιμές είναι εξευτελιστικές πχ 3άδα Πτι-Μπερ 1.57. Tα Κlinex είναι υπερκοστολογημένα πχ Klinex Spray 750ml --> 4.20 - 40% = 2.50... ενώ σε Γαλαξία και Βασιλόπουλο υπάρχει Klinex Spray 750ml + Cif 500ml = 3.60

 

Σε 2 καταστήματα Γαλαξία που πήγα για να φορτώσω σερβιέτες, παρατήρησα τιγκαρισμένα ράφια με Nescafe 100gr --> 3.34 - 0.50sticker = 2.84

 

 

Επεξ/σία από helena_n
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λάθος τιμή είναι. Μόλις γύρισα από Γαλαξία.

 

3,99 κάνει σήμερα, έχει όμως έκπτωση 35% (-1,40) = 2,59. Οπότε 2,59-1,50 pockee = 1,09 τελική.

 

Δεν ξέρω αν περνάει στο pockee το 1+1 δεμένο πακέτο, γιατί είχε πολλά εδώ δεμένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που ειναι/(ηταν) αυτο; :)

Σε κατάστημα Προμηθευτικής το οποίο είχε έκπτωση στην έκπτωση που φέρουν κάποια τεμάχια με στικερ. Μου το έστειλε φίλος

 

EDIT: σε κατάστημα στο Γαλάτσι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάντως μου ήρθαν σήμερα τα 6 προιόντα απο media markt. 6 ευρώ. Μεταφορικά δε με χρέωσαν, ουτε στην παραγγελία online δεν είχαν υπολογιστεί μεταφορικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...