Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Η mediamarkt έχει απόθεμα στα χαρτια υγείας και στα σαμπουάν αλλά μεταφορικά 3,49€....

Αυτοί είναι με τα καλά τους?αρχίσανε να πουλάνε είδη καθαρισμου σπιτιού και σώματος?

ειναι αυτο που λενε οτι φαμε οτι πιουμε και οτι αρπαξει ο κωλος μας.
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και το plaisio μου φαινεται πουλαει καθαριστικα κλπ :P

http://www.plaisio.gr/special-catalog/katharistika.htm

 

(θυμαμαι το ειχα δει παλαιοτερα σε διαφημιση. τωρα στο site ομως περιεργως δεν εμφανιζει κανενα προιον)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή πέρασα χθες το απόγευμα από Media Markt Γέρακα για να δώ ένα κινητό, είχε πολλά κομμάτια απ΄όλα τα είδη σπιτιού (χαρτιά υγείας, καθαριστικά κτλ), ακόμα και από τα μαλακτικά παρόλο που στην ηλεκτρονική παραγγελία μου έβγαζε ότι δεν είναι διαθέσιμα για παραλαβή από το συγκεκριμένο κατάστημα.

Είναι πάντως λίιιιιγο περίεργο να μπαίνεις για να αγοράσεις ηλεκτρονική συσκευή και να πέφτεις πάνω στα...χαρτιά υγείας και τις οδοντόκρεμες !!!  :blink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια το mymarket εχει τα Ariel pods 3 in1 30 τμχ στα 7.99. Το pockee εχει κουπονι 6.5ε, τελικη τιμη δηλαδη 1,49ε? Θα το εκτιμουσα ιδιαιτερα αν απαντουσατε συντομα διοτι ληγει σημερα το κουπονι.. Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ αυτό δεν είναι κοντά στο σταθμό προαστιακού της Λ.Πεντέλης? Καμία σχέση με δουκίσσης πλακεντίας...

Εχεις δίκιο.απο κεκτημενη ταχύτητα έκανα λάθος.διορθώθηκε.

Παιδια το mymarket εχει τα Ariel pods 3 in1 30 τμχ στα 7.99. Το pockee εχει κουπονι 6.5ε, τελικη τιμη δηλαδη 1,49ε? Θα το εκτιμουσα ιδιαιτερα αν απαντουσατε συντομα διοτι ληγει σημερα το κουπονι.. Ευχαριστω!

Απο την στιγμή που λεει ariel pods ναι θα ισχυει.απλά για δικιά σου ασφάλεια οταν πας σκαναρε το barcode μεσα απο το pockee για να σιγουρευτείς οτι περναει το κουπόνι.λογικά δεν θα εχεις θέμα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια το mymarket εχει τα Ariel pods 3 in1 30 τμχ στα 7.99. Το pockee εχει κουπονι 6.5ε, τελικη τιμη δηλαδη 1,49ε? Θα το εκτιμουσα ιδιαιτερα αν απαντουσατε συντομα διοτι ληγει σημερα το κουπονι.. Ευχαριστω!

 

δεν νομιζω να βρεις ομως. εχει τελειωσει το αποθεμα απο οτι εχω δει και υπαλληλος μου ειπε οτι αλλαζει η συσκευασια. η αληθεια ειναι οτι υπαρχουν πλεον 16τεμ και 38τεμ. κουπονια ομως οχι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το pockee αναγράφει "Ισχύει για κάψουλες ARIEL Pods 3in1 σε συσκευασία 30 τεμαχίων και άνω"

 

επίσης για τα 14τμχ έχει κουπόνι και το pockee και οι επιθυμίες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια το mymarket εχει τα Ariel pods 3 in1 30 τμχ στα 7.99. Το pockee εχει κουπονι 6.5ε, τελικη τιμη δηλαδη 1,49ε? Θα το εκτιμουσα ιδιαιτερα αν απαντουσατε συντομα διοτι ληγει σημερα το κουπονι.. Ευχαριστω!

Με κουπονι χαρτινο epithimies , πληρωσα το ποσο που αναφερεις!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα αγορά 6 συσκευασιες ava και μου εξαργυρωσαν μόνο 3 ευρώ και όχι 6 λόγω του διπλασιασμού. Επικοινώνησα μαζί τους και ακόμη δεν έχω δει κάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγορά 6 τεμ AVA perle και 6 ORAL-B WHITE LUXE HEALTHY οδοντόκρεμα απο Γαλαξία πληρώνει 14,06 ευρώ και περνεις επιστροφη pockee 15,00 ευρώ .

Χθες πήρα 6 Ava και 3 Oral ...φωτο

post-177457-0-85185100-1455194755_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...