Προς το περιεχόμενο

Android TV 4.1 JB MK808 μαζι με Fly Air Keyboard Mouse ~ 67 euro


papeipa

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το στικάκι κάνει δουλειά για streaming από το pc σε tv (με hdmi) μέσω wifi?

Θεωρητικα θα κανει , αν και στο προηγουμενο μοντελο με 1 κεραια WIFI ειχανε θεματα , αυτο ομως εχει 2 . Προσεξε να παρεις ομως το στικακι που εχει και WIFI N αν το modem σου ειναι και αυτο Ν τοτε παιζει να μπορει να στριμαρει HD ... αλλιως DVDRip και με το ζορι .

Διαβαζω ομως οτι τρωει κατι κολληματα και δεν πιανει παρα μονο αν το modem ειναι μονο N και οχι b/g και θελει σεταρισμα και το modem.

Ενημερωτικα , αυτο του thread ειναι μονο b/g , εναλλακτικα USB to Ethernet adapter σε hubaki.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο που το παραγγειλατε παιδια κ ποσο πηγε συνολο με το χειρηστηριο περιμενουμε κ εντυπωσεις οποιος το παραλαβει να δουμε τι θα κανουμε κ εμεις;σε σχεση με το

ainol fire τι λετε να προτιμησω.θελω σιγουρα να βλεπω ταινιες κ κυριως blueray rips σε τηλεοραση 40αρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω το παραγγειλα το mk808 μαζι με το πληκτρολογιο απο το geekbuying τωρα σε σχεση με αυτο που λες αφου ειναι tablet οποτε αναλογα με τις πρωτεραιοτητες σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω δει στο armtvtech να έχουν βγάλει 2-3 τροποποιημένες εκδόσεις για το mk808. Οι περισσότεροι το έχουν αλλάξει σε αυτό.

 

@papeipa το track number είναι της μορφής RBXXXXXXXXXCN ? έχω παραγγείλει και εγώ από 11/10 αλλά το έστειλαν χτες 16/10 και ακόμα δεν μπορώ να το εντοπίσω...

 

α και κάτι ακόμα όλα έχουν ( από ότι λένε στο armtvtech) wifi N

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@papeipa το track number είναι της μορφής RBXXXXXXXXXCN ? έχω παραγγείλει και εγώ από 11/10 αλλά το έστειλαν χτες 16/10 και ακόμα δεν μπορώ να το εντοπίσω...

 

 

RB06XXXXXXXXCN μου δωσανε και οταν στο chat τους ρωτησα που το βαζω που παν http://www.17track.n.../IndexEn.html, μερες τωρα δεν μου βγαζε αποτελεσματα αλλα σημερα :

 

RBXXXXxXXXXXCN

Greece Report.png , προσγειωθηκα ελλαδα. :-D ... αντε να δουμε το τελωνειο ποτε θα δεησει ... :-(

 

News update , το status μου ειναι 收寄局收寄 希腊 !!!!!

Και για οσους δεν ξερουν κινεζικα ... Acceptance office Greece απο τις 16/10/12

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε με εσωσες με το site που εδωσες. Και μενα δεν μου εβγαζε τιποτα τοσο καιρο.Το εχω παραγγειλει απο aliexpress και το εχει κανει αποστολη απο τις 12. Εβαλα το Tracking number και μου βγαζει αυτο 收寄局收寄, 佛山函集局, 希腊. Τι σημαινει αυτο? Στο google translate μου λεει :Αποδοχή γραφείο αποδοχή, Foshan θέτει η επιστολή του Προεδρείου, Ελλάδα. Τι θελει να πει ο ποιητης?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...