Προς το περιεχόμενο

Android TV 4.1 JB MK808 μαζι με Fly Air Keyboard Mouse ~ 67 euro


papeipa

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στο παλιο MK802 ψιλοπαιζουν τα Ubuntu , για οσους εχουν υπομονη , διοτι με 512MB ζοριζεται . http://www.youtube.com/watch?v=9w4LfjFxU7g

Του κολλας εναν 2.5" ομως επανω και τον κανεις ενα εκτακτο . αθορυβο , κατεβαστηρι - HTPC που δεν καιει πολυ ρευμα.

 

RC11 ειναι αερατο και το εχω , πολυ καλο ,το 12 δεν ειμαι σιγουρος αλλα νομιζω πως παιζει μονο με trackpad .

μπορείς να δοκιμάσεις το xbmc όταν παραλαβεις?με ενδιαφέρει κυρίως 720p για σειρές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επανέρχομαι και απαντώ γιατί έλειπα.

Φυσικά όλοι οι υπότιτλοι παίζουν άψογα στο MK 802 II. Όπως είπε και ο φίλος νωρίτερα είναι θέμα της εκάστοτε εφαρμογής.

O MX είναι πολύ καλός. Δεν έχω δοκιμάσει και άλλες εφαρμογές player όμως.

Το RC12 έχει touchpad σε σχέση με το RC11.

Όμως έχω καλομάθει γενικά και με ψιλοχαλάει ότι με το touchpad του, μπορώ να σύρω τον κέρσορα άλλα δεν μπορώ να σκρολάρω τις οθόνες εύκολα. Ο μόνος τρόπος είναι να 2πλοχτυπήσω σε ένα σημείο και μετά να σύρω, αλλά επειδή το touchpad έχει μικρή επιφάνεια δεν μπορώ να σύρω και πολύ. Αναγκαστικά χρησιμοποιώ τα βελάκια του πληκτρολογίου ή το pagedown.

Θα με ενδιέφερε αν μπορούσα να έβρισκα drivers για τα χειριστήρια του Wii !!! + υποστήριξη για bluetooth dongle.

Έχω τρελές απαιτήσεις εε;;;

Σε αναζήτηση στο ebay είχα πετύχει κάτι wireless keyboards με g-sensor (θα ήταν τέλειο για παιχνίδια). Αλλά αν και RF και αυτά δεν ξέρω αν θα έπαιζαν και δε θέλω να πάρω και το ρίσκο στις δύσκολες εποχές μας.

 

Πάντως σε όποιον το έδειξα όλοι μένουν με ανοιχτό στόμα!

 

Μόλις είδα ότι βγήκε και νέο firmware που υποστηρίζει usb microphone και dlna. Άρα υποθέτω ότι θα παίζει και το skype πλήρως.

Επίσης θα βγει σύντομα και MK802 III το οποίο είναι dual core και προδιαγραφές που τα σπάνε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οντως παιζει εξωτερικους υποτιτλους?

Σε συνεχεια της ερωτησης. .... Ελληνικοι υποτιτλοι παιζουν κανονικα.....?

 

O MX player παιζει ελληνικους υποτιτλους . Τον εχω δοκιμάσει σε κινητο με επιτυχία. Απλως πρέπει να αλλαξείς το encoding στις ρυθμισεις του player και ο υποτιλος να εχει το ιδιο ονομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως το geekbuying δεν μας τα λεει καλα.Μου ειχε πει οτι το εστειλε την Τεταρτη,και τωρα μου λεει οτι ειναι out of stock και θα μου το στειλει Πεμπτη - Παρασκευη,πιας τ αυγο και κουρεφτο δλδ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε μενα απο τις 16 το tracking μου λεει οτι ειμαι Ελλαδα , αλλα ακομα να χτυπησει το κουδουνι... τι διαολο ποσο τα κρατανε στο τελωνειο επιτελους? Οσο εκανε να φτασει Ελλαδα? :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε μενα απο τις 16 το tracking μου λεει οτι ειμαι Ελλαδα , αλλα ακομα να χτυπησει το κουδουνι... τι διαολο ποσο τα κρατανε στο τελωνειο επιτελους? Οσο εκανε να φτασει Ελλαδα? :-(

http://212.205.82.71/trackandtrace/

μπες εδώ και μάθε που είναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε μενα απο τις 16 το tracking μου λεει οτι ειμαι Ελλαδα , αλλα ακομα να χτυπησει το κουδουνι... τι διαολο ποσο τα κρατανε στο τελωνειο επιτελους? Οσο εκανε να φτασει Ελλαδα? :-(

εντάξει τουλάχιστον εσένα θα σου έρθει αφού είναι συστημενο κάποια στιγμή , έμενα από τα 10 πράγματα που πήρα από κίνα τον τελευταίο δίμηνο μου έχουν παραδοθεί μόνο τα 3, τα 7 τα έφαγε η μαρμάγκα, πέσανε όταν έφευγαν οι συμβασιούχοι τον ΕΛΤΑ
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εντάξει τουλάχιστον εσένα θα σου έρθει αφού είναι συστημενο κάποια στιγμή , έμενα από τα 10 πράγματα που πήρα από κίνα τον τελευταίο δίμηνο μου έχουν παραδοθεί μόνο τα 3, τα 7 τα έφαγε η μαρμάγκα, πέσανε όταν έφευγαν οι συμβασιούχοι τον ΕΛΤΑ

 

Κηφισιά μένεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κηφισιά μένεις?

 

Κερατσίνι, ποτέ δεν είχα πρόβλημα και ξαφνικά .....

http://www.youtube.com/watch?v=NdPDByZlaxc

:-D

Από οτι έχω καταλάβει και από άλλους είναι γενικό το πρόβλημα , έχει γίνει ψιλο- λαχείο αν θα σου έρθει σε ορισμένες περιοχές , γι'αυτο συστημένα παιδιά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά τα μηχανήματα μπορούν να τρέξουν παιχνίδια στο Facebook; Θέλω να πάρω ένα για δώρο σε κάποιον που παίζει farmville κ.α αηδίες στο facebook.

 

Ξέρει κανείς;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...