Προς το περιεχόμενο

Star Citizen - alpha


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

Διάβασα την τελευταία ενημέρωση από το Ρόμπερτς.

 

Υπερβολικά φιλόδοξο βρίσκω το σχέδιο. Σε -σαφώς μικρότερη κλίμακα και ποσά- το ίδιο ακριβώς λάθος έκανε και ο Σέιφερ με το DFA (Broken Age): για κάτι άλλο ξεκίνησε, συγκέντρωσε περισσότερα από όσα περίμενε, το project διογκώθηκε (κάποια στιγμή μάλιστα απείλησε να βυθίσει την εταιρία, το έριξαν σε αθρόες εκπτώσεις και συμμετοχές σε bundles προηγούμενων τίτλων), τελικά το έσπασαν σε μέρη (αν έχω καταλάβει σωστά ήδη το SC έχει σπάσει) και στο τέλος δεν ξέρω ποιος έμεινε πραγματικά ευχαριστημένος.

 

Θέλει τώρα, αν κατάλαβα σωστά, να φτιάξει κάτι σε ΜΜΟ που θα είναι ταυτόχρονα space flight simulator, persistent world, FPS και ίσως κάτι ακόμη που μου διαφεύγει.

 

Δηλαδή, ένα πιο προηγμένο EVE online, μαζί με FPS; Μάλλον.

 

Η αιτιολόγηση της πώλησης σκαφών έχει μεν μια βάση αλλά και πάλι δεν μου αρέσει: όταν θέλεις να χτίσεις έναν κόσμο, ευχάριστο για όλους, δεν μπορεί να δίνεις προβάδισμα από την πρώτη ημέρα σε όσους αγόρασαν τα σκάφη που οι άλλοι θα πρέπει να διαθέσουν χρόνο μέσα στο παιχνίδι για να αποκτήσουν. Σαθρή αφετηρία μου φαίνεται. Θα μπορούσε, αν ήθελε στήριξη για να διογκώσει ακόμη περισσότερο ένα ανησυχητικά διογκωμένο project, να προσφέρει equity σε όσους ενδιαφέρονται. Πλατφόρμες υπάρχουν.

 

Συν του ότι, είναι άγνωστο τι είδους υπολογιστή θα θέλεις για να τρέξεις όλο αυτό το πράγμα σε όλο του το μεγαλείο, τι συνδέσεις internet κτλ. Αν υποτεθεί πως όλη αυτή η εμπειρία θα είναι "seamless" και θα λειτουργεί σωστά.

 

Ο χρονικός ορίζοντας ολοκλήρωσης αυτού του προγραμματιστικού λεβιάθαν (άγνωστος, τουλάχιστον μέχρι τη δημοσιοποίηση του εσωτερικού τους προγράμματος, που και πάλι όπως αναφέρει η επιστολή θα μπορεί να αλλάξει άρα δεν δεσμεύει σε τίποτε) επίσης παραμένει άγνωστος.

 

Δεν αμφισβητώ τις καλές προθέσεις του Ρόμπερτς. Αμφιβάλλω όμως, σοβαρά, για το πόσο καλά έχει σκεφτεί αυτό που ξεκίνησε να κάνει (και τη σειρά με την οποία βάλθηκε να το πετύχει).

 

Μακάρι να βγει καλό. Αλλά, ρεαλιστικά, δεν αισιοδοξώ.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αυτή την στιγμή έχει κυκλοφορήσει το 2.6 build, σε ορισμένο αριθμό παιχτών (Evocati NDA Test Group).

Η 2.6 είναι ένα από τα μεγάλα update, που αλλάζει αρκετά πράγματα στο παιχνίδι και βάζει και καινούρια, π.χ. το Star Marine.

 

Αυτό είναι ένα παράδειγμα ότι το developing προχωράει, και το βλέπουμε κάθε φορά σε κάθε update.

 

Και για να πάρουμε τα πράγματα από την αρχή, το "ΜΜΟ" κομμάτι που ονομάζετε Star Citizen, δεν θα έχει μηνιαία συνδρομή.

Το Single player campaign που ονομάζετε Squadron 42, θα έχει προς το παρόν 2 επεισόδια, και θα πωλούνται ξεχωριστά από το Star Citizen.

Αν θέλεις θα τα αγοράζεις, δεν είναι αναγκαίο. Μπορεί στο μέλλον να βγουν και άλλα επεισόδια. (Κανείς δεν ξέρει)

 

Αυτη την στιγμή, στην ουσία δεν αγοράζεις κάποιο πακέτο παιχνιδιού με την μορφή που γνωρίζουμε π.χ. στα Early Access παιχνίδια. Δίνεις κάποια χρήματα ως "Backer" (Υποστηρικτής) για να συνδράμεις στο developing, και ως αντάλλαγμα η CIG (Cloud Imperium Games) σου δίνει ένα πακέτο με το Star Citizen και ένα διαστημοπλοιο. Υπάρχουν διάφορα πακέτα να επιλέξει ο καθένας.

 

Τώρα όσο για το πόσο φιλόδοξο σχέδιο είναι. Είναι πολύ μεγάλο. Άλλα αυτό δεν σημαίνει ταυτόχρονα ότι θα αποτύχει. Δηλαδή για να πετύχει κάτι πρέπει να είναι παιχνίδι "κονσέρβα" τύπου Call Of Duty, Assassins Creed, Farcry, Fifa κ.α.;

Και δεν είναι το μόνο παιχνίδι που ξεφεύγει από το συνηθισμένο developing. Υπάρχουν και άλλα αυτή την στιγμή.

 

Και το Elite: Dangerous είναι ένα φιλόδοξο και μεγάλο παιχνίδι. Οκ παίζεις ένα κομμάτι του αυτή την στιγμή, άλλα το παιχνιδι είναι υπό developing και κυκλοφορεί σταδιακά μέσω updates ή πληρωμένων Seasons. Ο ίδιος ο David Braben έχει δηλώσει ότι θα έχει 10ετη ανάπτυξη. Η διάφορες με το SC είναι στον τρόπο χρηματοδότησης και κυκλοφορίας.

 

Δεν χρειαζετε να "τρελαινόμαστε οπαδίκα" για κάθε νέο πράγμα που ανακοινώνεται ή κυκλοφορεί. Μπορείς να το παρακολουθεις και χωρίς να δώσεις ούτε μισό ευρώ. Και αν έχεις αμφιβολίες για κάτι, καλύτερα μην δώσεις λεφτά. Υπάρχουν πληροφορίες αμέτρητες να πάρεις.

 

Αρκεί να ήμαστε ψύχραιμοι. Δεν σας φταίω εγώ π.χ. για το αν δεν γουστάρει κάποιος το παιχνιδι, ούτε ήμαστε γελοίοι επειδή έχουμε ένα group και συζητάμε - παίζουμε μαζί όσοι ενδιαφερόμαστε για το SC.

Και αν πραγματικα δεν αρέσει σε κάποιον το SC, γιατι ασχολείται τόσο; (Γενικά γράφω). Και εγώ δεν γουστάρω πλέον το Elite, δεν κράζω κανέναν, ούτε μου φταίει το παιχνιδι ή οι devs.

 

Καλό είναι να μοιραζόμαστε τις ανησυχίες μας, αυτά που ξέρουμε, πληροφορίες, και όχι ότι φανταζόμαστε ή να "κράζουμε" αυτούς που απλά γουστάρουν ένα παιχνιδι.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Ποιος κράζει κάποιον που του αρέσει το παιχνίδι;

 

Αν υπάρχει τέτοιο μήνυμα και δεν είναι απλά μια αποστροφή για δημιουργία εντυπώσεων, στείλε αναφορά.

 

Κατά τα λοιπά, δεν νομίζω πως σου ζήτησε κανένας προσωπικά εσένα τα ρέστα για τον Ρόμπερτς, για να γράφεις "δεν σας φταίω εγώ". Αν, πάλι, σου είπε κάποιος πως φταίς εσύ, ισχύει το ίδιο που έγραψα παραπάνω: στείλε αναφορά.

 

Προσωπικά, επειδή ένα μέλος που ασχολείται πολύ με το παιχνίδι, ανέβασε σύνδεσμο ενημερωτικό με την ανακοίνωση του Ρόμπερτς, κάθισα και το διάβασα και σχολίασα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εγώ περιμένω την 2.7 (εκεί δεν θα φτιάξει το framerate αρκετά; ) και αν είναι κλειδωμένα τα σκάφη αυτή τη φορά, σας πάω βόλτα με το Constellation. :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και για να πάρουμε τα πράγματα από την αρχή, το "ΜΜΟ" κομμάτι που ονομάζετε Star Citizen, δεν θα έχει μηνιαία συνδρομή.

 

Ωραία, αυτό θυμόμουν κι εγώ. Προφανώς θα υπάρχει και monetisation με microtransactions (πλοία, πακέτα κλπ, που είναι και το προφανές και που ισχύει και τώρα) αλλά αναρωτιόμουν μήπως είχαν πει κάτι πιο σαφές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εγώ περιμένω την 2.7 (εκεί δεν θα φτιάξει το framerate αρκετά; ) και αν είναι κλειδωμένα τα σκάφη αυτή τη φορά, σας πάω βόλτα με το Constellation. :P

Νομίζω ότι μετά την 2.6, επόμενη major build είναι η 3.0 (alpha) και τουλάχιστον όσον βάσει των σχεδίων που έδειξαν στο Citizen Con, θα υπάρξει και 4.0 (alpha).

 

Κάποιος σίγουρα θα έχει κρατήσει και τα slides, αν και με το τι βλέπουμε από το πώς προχωράνε μέχρι τώρα, δεν νομίζω ότι πολυέχει νόημα να θυμάται κανείς το τι έγραψαν σε εκείνα τα slides. 

 

Επίσης δεν είναι πολύ θετικό το σχόλιο μου για τη νέα έμπνευση με τα short term Gannt Charts και τα χοντροκομμένα "high level" tasks, που για development μια φορά χρήσιμα δεν είναι, και που προφανώς δεν είναι χρήσιμα σε κανένα αν αλλάζουν ανά εβδομάδα, αλλά τη δουλειά τους μια φορά φαίνεται να την έκαναν όσο αφορά το marketing -- που είναι δυστυχώς η προτεραιότητα που έχουν στην CIG. 

 

Για να μη το ξεχάσω, και επειδή από ό,τι κατάλαβα θέλει πρόσθετη διευκρίνηση.

@BadIronTree, όταν έγραψα ότι περιμένω να έχεις κάποιο σχόλιο στα videos που παραθέτεις, δεν εννοούσα να κάνεις copy-paste τον τίτλο τους. Εννοούσα να έχεις μια δική σου περιγραφή και σχόλιο πάνω στο περιεχόμενό τους, στα ελληνικά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πωπω πραγματικά!!

Όλα τα fanboys σε κάθε χώρο είναι ίδια.

Βλέπετε παντού φαντάσματα,δίχως να σας προκαλεί κανείς.

Εδώ μέσα είναι χειρότερο και από το τμήμα της apple.

Όποιος έχει γράψει κάτι αρνητικό ή κάτι λογικό για το παιχνίδι,οι επόμενες απαντήσεις είναι κλασικές "μας κράζετε επειδή αυτό", "δε ξέρετε τί λέτε,ενώ εμείς ξέρουμε","μας επιτίθεστε φραστικά".

(παρωπίδες; )

 

Θα σας πω κάτι,δε ξέρετε τίποτα περισσότερο επειδή έχετε σκάσει ένα κάρο φράγκα για το παιχνίδι αυτό,από κάποιον που είτε δεν έχει δώσει χρήματα,είτε έχει δώσει ένα αρχικό ποσό.

Όλοι διαβάζουμε τις ίδιες ειδήσεις,και όλοι βλέπουμε το ίδιο progress.Τίποτα λιγότερο τίποτα περισσότερο.

Αν θεωρείτε παράλογο αυτό που λέει ο Σνούμπις,ότι είναι άσχημο να ξεκινάς ένα παιχνίδι,και με το καλημέρα να βλέπεις τυπάδες με το epenis έξω επειδή έσκασαν ένα κάρο χρήματα,ενώ συ ξεκινάς με κάτι αρχικό τότε τί να πω,δεν έχετε μέτρο σύγκρισης ή είστε παράλογοι.

 

Επίσης δε χρειάζεται να γενικεύεις,ούτε είπαμε ότι πρέπει να γίνει fifa,cod που είναι παιχνίδια της σειράς και βγαίνουν κάθε χρόνο και απέχουν πολύ από το τι είναι το SC.
Το limbo ήταν παιχνίδι κονσέρβας;Μπορώ να σου πω κιάλλα φιλόδοξα παιχνίδια που έγιναν MUST BUY και ήταν πολύ καλά παιχνίδια.

Το παιχνίδι όσο πάει και κομματιάζεται,και όπως είπατε το squadron42 θα το πληρώνεις έξτρα..Ενώ πήγε περίπατο το "όλο μαζί".Τώρα αν μου πεις από που είχα βγάλει το συμπέρασμα αυτό,συγνώμη αλλά ας ήταν ξεκάθαροι από την αρχή,αλλιώς μιλάμε για απάτη.

Κυρ admin με συγχωρείς,αλλά δε γίνεται..Μπαίνω να διαβάσω και να θέλω να σχολιάσω θα γίνω στόχος.

Το θέμα είναι φίλε μου ότι λες να μην κάνουμε οπαδιλίκια και κάνεις και δεν δέχεσαι να πουμε κάτι αρνητικό για το παιχνίδι.

Χωρίς αντίλογο δε γίνεται διάλογος.

Αν είναι ας καθόμαστε όλοι να χτυπάμε παλαμάκια για τον μπαμπά ρομπερτς

 

(για την ιστορία,βαριέμαι κάθε φορά να κατεβάζω 30gb από την αρχή σε κάθε update,όπως είχα γράψει το παιχνίδι το δοκιμάζω μια φορά άντε 2 τον χρόνο)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ περιμένω την 2.7 (εκεί δεν θα φτιάξει το framerate αρκετά; ) και αν είναι κλειδωμένα τα σκάφη αυτή τη φορά, σας πάω βόλτα με το Constellation. :P

 

Στο Star Marine τα FPS είναι normal, στο PU τα ίδια προβλήματα όπως παλιά.... 

Το 2.7 είναι το 3.0 τώρα με νέο net-code 

 

Το παιχνίδι όσο πάει και κομματιάζεται,και όπως είπατε το squadron42 θα το πληρώνεις έξτρα..Ενώ πήγε περίπατο το "όλο μαζί".Τώρα αν μου πεις από που είχα βγάλει το συμπέρασμα αυτό,συγνώμη αλλά ας ήταν ξεκάθαροι από την αρχή,αλλιώς μιλάμε για απάτη.

 

 

LOL ρε διάβασες το package που αγόρασες ... Πριν 1 χρόνο ανέβασαν τις τιμές στα 60$ εσύ έχεις και τα 2... απλά οποίος δεν θέλει SQ42 ή το Star CItizen = 45$ ή 45+15= 60$ και τα 2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πωπω πραγματικά!!

Όλα τα fanboys σε κάθε χώρο είναι ίδια.

Βλέπετε παντού φαντάσματα,δίχως να σας προκαλεί κανείς.

Εδώ μέσα είναι χειρότερο και από το τμήμα της apple.

Όποιος έχει γράψει κάτι αρνητικό ή κάτι λογικό για το παιχνίδι,οι επόμενες απαντήσεις είναι κλασικές "μας κράζετε επειδή αυτό", "δε ξέρετε τί λέτε,ενώ εμείς ξέρουμε","μας επιτίθεστε φραστικά".

(παρωπίδες; )

 

Θα σας πω κάτι,δε ξέρετε τίποτα περισσότερο επειδή έχετε σκάσει ένα κάρο φράγκα για το παιχνίδι αυτό,από κάποιον που είτε δεν έχει δώσει χρήματα,είτε έχει δώσει ένα αρχικό ποσό.

Όλοι διαβάζουμε τις ίδιες ειδήσεις,και όλοι βλέπουμε το ίδιο progress.Τίποτα λιγότερο τίποτα περισσότερο.

Αν θεωρείτε παράλογο αυτό που λέει ο Σνούμπις,ότι είναι άσχημο να ξεκινάς ένα παιχνίδι,και με το καλημέρα να βλέπεις τυπάδες με το epenis έξω επειδή έσκασαν ένα κάρο χρήματα,ενώ συ ξεκινάς με κάτι αρχικό τότε τί να πω,δεν έχετε μέτρο σύγκρισης ή είστε παράλογοι.

 

Επίσης δε χρειάζεται να γενικεύεις,ούτε είπαμε ότι πρέπει να γίνει fifa,cod που είναι παιχνίδια της σειράς και βγαίνουν κάθε χρόνο και απέχουν πολύ από το τι είναι το SC.

Το limbo ήταν παιχνίδι κονσέρβας;Μπορώ να σου πω κιάλλα φιλόδοξα παιχνίδια που έγιναν MUST BUY και ήταν πολύ καλά παιχνίδια.

Το παιχνίδι όσο πάει και κομματιάζεται,και όπως είπατε το squadron42 θα το πληρώνεις έξτρα..Ενώ πήγε περίπατο το "όλο μαζί".Τώρα αν μου πεις από που είχα βγάλει το συμπέρασμα αυτό,συγνώμη αλλά ας ήταν ξεκάθαροι από την αρχή,αλλιώς μιλάμε για απάτη.

Κυρ admin με συγχωρείς,αλλά δε γίνεται..Μπαίνω να διαβάσω και να θέλω να σχολιάσω θα γίνω στόχος.

Το θέμα είναι φίλε μου ότι λες να μην κάνουμε οπαδιλίκια και κάνεις και δεν δέχεσαι να πουμε κάτι αρνητικό για το παιχνίδι.

Χωρίς αντίλογο δε γίνεται διάλογος.

 

Δηλαδή επειδή βλέπω ψύχραιμα ένα project, και έχω δώσει και κάποια χρήματα είμαι fanboy και βλέπω φαντάσματα;

Ok, όπως το βλέπει ο καθένας.

 

Το αν ξέρω κάποια πράγματα παραπάνω για κάτι δεν πρόκειται να σου δώσω τον λόγο το πως και γιατι.

Και θα συμφωνήσω μαζί σου, ότι δεν αλλάζει κάτι αν έχεις δώσει 1000 ευρώ ή έχεις δώσει 40 ευρώ στο SC. Το ίδιο παιχνιδι θα πάρεις.

Επίσης δεν διαφώνησα με τον Snoob, άπλα έτυχε το post μου να βρίσκεται κάτω από το δικό του και έγραψα την γενική μου γνώμη που μπορεί να έχει αποδέκτες ένα κάρο κόσμο που λέει ότι το Star Citizen θα αποτύχει. 

 

Όπως γράφεις το Limbo, Skyrim, και εκατοντάδες ίσως άλλα παιχνίδια δεν ήταν κονσέρβας και δεν απέτυχαν, το ίδιο παίζει να ισχύει και για το SC.

 

Από το 2012 και το Kickstarter του Star Citizen ΟΛΟΙ γνώριζαν ότι το Star Citizen και το Squadron 42 (και επίσης το Arena Commander και το Star Marine) ήταν game modules που θα πωλούνταν ξεχωριστά. Αργότερα το Arena Commander και το Star Marine μπήκαν μέσα στο Star Citizen ως ingame modules με arcade χαρακτήρα, χωρίς έξτρα χρέωση.

 

Μέχρι το 2015 μπορούσες να πάρεις κάποιο πακέτο του Star Citizen μαζί με το Squadron 42 στην τιμή των 40 - 45 ευρώ. Έπειτα μπορείς αν θες να το αγοράσεις μόνο του. Υπάρχουν ακόμα πακέτα μαζί με το SQ42 στην τιμή των ~67 ευρώ για όσους θέλουν.

Τι πήγε περίπατο;

 

Να δεχτώ ότι αρνητικό θέλεις, με υπόσταση. Έχει χάλια frame rate το PU; Ναι έχει. Έχει καθυστερήσεις το project; Άπειρες. 

Δηλαδή αν παραδεχτώ τα μείον ενός τίτλου θα νιώσεις καλύτερα;

Δεν μπορώ όμως να δεχτώ ανακρίβειες.

 

Και αν νομίζεις ότι είναι απάτη το παιχνιδι, μην το αγοράσεις, απλό.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει πονάει η όλη φάση όμως έτσι είναι.Και μάλλον γιαυτό το έχετε αποδεχτεί.

Δυστυχώς το χω αγοράσει και το χω αγοράσει και σε 2 φίλους ακόμα(και όπως και γω έτσι και αυτοί έχουν πάψει να περιμένουν ότι θα κυκλοφορήσει το παιχνίδι)..αλλά θα χαρώ πάρα πολύ να μην κυκλοφορήσει ποτέ τελικά(είναι η αλήθεια :devil:  ),εδώ θα είμαι μέχρι να κλειδωθεί το θέμα ή μέχρι να φάω ban :P Γιατί πολύ απλά όλοι εκεί πέρα πίνουν πίνες κολάδες στα ονόματα μας και γελάνε τόσο δυνατά που σείονται τα θεμέλια.

δε σου λέω τί θα κάνω ή θα πω όταν κυκλοφορήσει το παιχνίδι,γιατί πολύ απλά πιστεύω ότι δεν θα κυκλοφορήσει,αν γίνει ποτέ βλέπουμε.

Δεν είπε κανείς ανακρίβειες ως τώρα.

 

Από το 2012 και το Kickstarter του Star Citizen ΟΛΟΙ γνώριζαν ότι το Star Citizen και το Squadron 42 (και επίσης το Arena Commander και το Star Marine) ήταν game modules που θα πωλούνταν ξεχωριστά. Αργότερα το Arena Commander και το Star Marine μπήκαν μέσα στο Star Citizen ως ingame modules με arcade χαρακτήρα, χωρίς έξτρα χρέωση.

 

 

να τους πούμε ευχαριστώ για την γενναιοδωρία τους :P

 

@BadIronTree

ξέρω τι έχω,τα βλέπω.Μιλούσα σε ότι είπε ο κυρ admin,ότι δε θα έχεις το ίδιο ωραία μοιρασμένα τον κόσμο,εαν δε τα ξανασκάσεις.

 

Επίσης δε μπορώ να καταλάβω  γιατί φαίνεται λογική τιμή τα 67€ για ένα pc game..ή πόσο μάλλον το συνεχές μπέικινκ

 

η όλη φάση είναι my big fat greek wedding.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει πονάει η όλη φάση όμως έτσι είναι.Και μάλλον γιαυτό το έχετε αποδεχτεί.

Δυστυχώς το χω αγοράσει και το χω αγοράσει και σε 2 φίλους ακόμα(και όπως και γω έτσι και αυτοί έχουν πάψει να περιμένουν ότι θα κυκλοφορήσει το παιχνίδι)..αλλά θα χαρώ πάρα πολύ να μην κυκλοφορήσει ποτέ τελικά(είναι η αλήθεια :devil:  ),εδώ θα είμαι μέχρι να κλειδωθεί το θέμα ή μέχρι να φάω ban :P Γιατί πολύ απλά όλοι εκεί πέρα πίνουν πίνες κολάδες στα ονόματα μας και γελάνε τόσο δυνατά που σείονται τα θεμέλια.

δε σου λέω τί θα κάνω ή θα πω όταν κυκλοφορήσει το παιχνίδι,γιατί πολύ απλά πιστεύω ότι δεν θα κυκλοφορήσει,αν γίνει ποτέ βλέπουμε.

Δεν είπε κανείς ανακρίβειες ως τώρα.

 

να τους πούμε ευχαριστώ για την γενναιοδωρία τους :P

 

@BadIronTree

ξέρω τι έχω,τα βλέπω.Μιλούσα σε ότι είπε ο κυρ admin,ότι δε θα έχεις το ίδιο ωραία μοιρασμένα τον κόσμο,εαν δε τα ξανασκάσεις.

 

Επίσης δε μπορώ να καταλάβω  γιατί φαίνεται λογική τιμή τα 67€ για ένα pc game..ή πόσο μάλλον το συνεχές μπέικινκ

 

η όλη φάση είναι my big fat greek wedding.

 

LOL, ok...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...