Προς το περιεχόμενο

Mass Effect: Andromeda


Tobajara

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Ξέρω ότι τουλάχιστον μια squadmate παίζει one night stand (παρόμοιο με ΜΕ2 Jack λένε). Σχέση κανονική υπάρχει obviously. This is BioWare. Gotta have a waifu. :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Άμα ισχύει ότι μπορεί να κουτουπώσεις τα πάντα παίζει το μεγαλύτερο ποσοστό players να έχουν ίδιο ψυχολογικό προφίλ με του Duchovny :D

 

Να θυμίσω το Witcher 1 που ο Geralt κράταγε τις καρδιές σαν κάρτες που λέει κι ο Περίδης. Σαρδανάπαλος κανονικός, ό,τι κινείται πυροβολείται :D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά απορώ με το κράξιμο που έχει φάει το παιχνίδι, η κοινότητα των gamers έχει ξεφύγει, έτοιμη να βγάλει χολή που δεν έχει και κάποιο μέτρο επίσης και φυσικά οι περισσότεροι κράζουν χωρίς να το έχουν πιάσει στα χέρια τους κάν. Εντυπώσεις από το παιχνίδι από τις λίγες ώρες που έχω παίξει, θετικότατες.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Mass Effect: Andromeda is Already 25% Off at Retailers

It’s only been a little over two days since the release of Mass Effect: Andromeda, and already players are spotting discounts for the BioWare developed title. In fact, in some instances players can pick up Mass Effect: Andromeda at discounts of up to 20%, which is nearly unheard of for a brand new release.

 
 
Βέβαια, οι day-1 τιμές για όλους τους ΑΑΑ τίτλους είναι υπερβολικά υψηλές ούτως ή αλλιώς, αλλά αυτό είναι άλλη κουβέντα

Επεξ/σία από mike299
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες,το έπαιξα στο ps4 ενός φίλου,και μου άρεσε..Νταξ δεν είναι κάτι σουπερ ουαου,αλλά τουλάχιστον το σκηνικό είναι καλό..

Στην μια ώρα που ασχολήθηκα,μπορώ να πω ότι δάκρυζα από την κίνηση των χειλιών των μοντέλων και το πως έκαναν να πόδια μου στις σκάλες πχ..(ότι είδαμε στα vids)

Πραγματικά,πρέπει να τα φτιάξουν τα animations,κρίμα είναι..το παιχνίδι και τα μάτια μας..

Επίσης με χάλασε τρελά η φάση με το scanner,ίσως το έκαναν και καλά για να δείξουν ότι "ψάχνεις" τον πλανήτη και να ρίξουν τον ρυθμό και να φανεί πιο γεμάτο το παιχνίδι;..Τέσπα αυτό χωνεύεται ίσως με παραπάνω ώρες.

Αυτό που με χάλασε ήταν οι διάλογοι..σε φάση που τους έκανα όλους skip γιατί δεν μπορούσα να ακούω κλισε εκφράσεις και μπούρδες..

το no politica επικρατεί τρελά στο παιχνίδι,λίγο χαζό αφού όπως γράψατε το παιχνίδι αγκαλιάζει την διαφορετικότητα παραπάνω.Αλλά οκ και αυτό χωνεύεται,αν και κάπως χαζό.

Δεν έχει όμως το immersion που χει το 2ο που παίζω τώρα,θα το ήθελα πιο έντονο,να σε βάζει πιο πολύ στα παπούτσια του τύπου.

 

Τα γραφικά,είναι μαγικά πάντως για κονσόλα, i like! Φαντάζομαι και στο pc που θα τα πειράζεις,θα γίνονται πιο όμορφα!

Κάτι άλλο δεν συγκράτησα από το παιχνίδι,μια ώρα ήταν λίγη που το έπαιξα για κάτι παραπάνω να χω να πω.

 

όπως είπα,θα περιμένω σε κάποια μείωση τιμής..Μέχρι πιστεύω να τελειώσω το 2 και το 3,θα χει πέσει η τιμή του :D

 

Mass Effect: Andromeda is Already 25% Off at Retailers

 
 
Βέβαια, οι day-1 τιμές για όλους τους ΑΑΑ τίτλους είναι υπερβολικά υψηλές ούτως ή αλλιώς, αλλά αυτό είναι άλλη κουβέντα

έχεις κάνει link το page του φόρουμ μας όχι του νέου.. :-D

Υποθέτω είναι αυτό;

https://gamerant.com/mass-effect-andromeda-sale-discount/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξεκίνησα και εγω δειλα δειλα. Τα γεγονότα του Andromeda διαδραματιζονται πριν την αρχική τριλογία ME, σωστα;

Ετσι οπως μπαίνει το παιχνίδι δεν προλαβαινεις να τοποθέτησης το παιχνίδι χρονολογίκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξεκίνησα και εγω δειλα δειλα. Τα γεγονότα του Andromeda διαδραματιζονται πριν την αρχική τριλογία ME, σωστα;

Ετσι οπως μπαίνει το παιχνίδι δεν προλαβαινεις να τοποθέτησης το παιχνίδι χρονολογίκα.

 

η αποστολη ξεκιναει μετα το 2 αλλα η εξελιξη της ιστοριας γινεται 600 χρονια μετα και το 3 απο οσο ξερω

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...