Προς το περιεχόμενο

X-box 360 slim or Ps3 slim


nikos.milionis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κοίτα, το WaW είναι παλιό πλέον. Και, γενικά, δε μου αρέσει το CoD, οπότε εγώ θα προτιμούσα τον ένα μήνα gold, παρά αυτό. Τα άλλα δύο ίδια είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 102
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για να καταλάβω το ένα είναι πακέτο απ τη microsoft x-box 250g + forza + skyrim(download μορφή) + 1 μήνας gold(που σημαίνει; )

και το άλλο το κάνει πακέτο το μαγαζί xbox 250g + forza + skyrim (σε δισκάκι) + cod όλα ξεχωριστά δηλ όλα σε διαφορετικά κουτιά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισως το έχουν ανοίξει κι έχουν αντικαταστήσει το gold με το CoD. Δεν ξέρω.

 

Ενας μήνας gold σημαίνει μια κάρτα για gold συνδρομή με ένα μήνα διάρκεια. Αν και μάλλον αυτό παραείναι προφανές για να εννοείς αυτό. Τι εννοείς; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω ασχοληθεί καθόλου με xbox και δεν ξέρω τι προσφέρει αυτή η υπηρεσία πάνω κάτω. πχ για το skyrim, το κατεβάζω μια φορά και μετά θα πρέπει να έχω συνέχεια συνδρομή gold για να το παίζω; Μιλάω μόνο για offline gaming δεν με ενδιαφέρει το online. Ή το κατεβάζω μια φορά αποθηκεύεται στο σκληρό και το παίζω όποτε θέλω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

A, όχι, δεν έχει σχέση με το κατέβασμα των παιχνιδιών. Στην περίπτωση του Skyrim, που λες, το κατεβάζεις και είναι δικό σου, ανεξαρτήτως silver/gold. Το single player δεν το επηρεάζει.

Αν θες όμως να παίξεις online multiplayer εκεί χρειάζεται Gold. Αν θυμάμαι καλά και η δυνατότητα να κάνεις party και party chat είναι κι αυτή στο Gold, όπως και το cloud saving. Κάποια παιχνίδια βγαίνουν μία βδομάδα νωρίτερα για gold members και υπάρχουν κι εβδομαδιαίες προσφορές, ξέρεις, τα συνηθισμένα. Επίσης, κι αυτό είναι τραγικά ηλίθιο, ο internet explorer που έβαλαν με το πρόσφατο update θέλει κι αυτός Gold, νομίζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα που απ το πουθενά πήρα xbox. Είναι υπέροχο το μηχάνημα αυτό έχω να πω. Η παραπάνω προσφορά που συζητούσαμε τελικά ήταν x-box 360 250g + forza 4 + skyrim (download) + cod world at war + 1 μήνας gold συνδρομή = 199!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ πολύ παιδιά. Ναι πολύ καλή τιμούλα ειδικά αν αναλογιστεί κανείς ότι μου αρέσουν και τα 3 games και δεν έτυχε να ασχοληθώ ποτέ μαζί τους :-)

 

Εννοείται ότι θα σου δώσω gamertag αλλά λίγο πρώτα να καταλάβω τι μου γίνεται :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:D χαχαχαχα δεν χριαστικε να αγορασς τιν κονσολα ενας θιος μου εκανε δωρο ενα xbox slim 250 gb black with metro 2033 οποτε ειμαι κομπλε αλλα ακου ενα προβλιμα που εχο οταν πας να κατευασω κατι απο το marketplace μου λεει status code 800700E8 και γενικα δεν μου εμφανιζει κανενα περιεχομενω τι να κανω ?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από την επίσημη σελίδα

http://support.xbox.com/en-US/xbox-live/errors/error-code-800700e8

 

 

Error code and message

Error code 800700E8 contains the following message:

There is a problem with Xbox marketplace.

Status code: 800700E8

 

Problem

If you get this message and error code, it means that the Xbox LIVE Marketplace has encountered an error. This error is only temporary and may not pertain to your payment or account information.

 

Solutions

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...