Προς το περιεχόμενο

Δωρεάν παιχνίδια με αγορά κάρτας γραφικών AMD - Never Settle Bundle


k_dinos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Την παρρειγειλα απο το you και μετα απο 1 ημερα εστειλαν στον αδερφο μου e-mail με τον κωδικο να το κατεβασω απο το ubishop το κατεβασα και ξεκινησα την εγκατασταση και δεν ειχε το setup 09 ενω ολα τα αλλα τα ειχε...ελεγε οτι θελει CD μαλλον επειδη δεν ειχε το setup 09...πρεπει να το ξανακατεβασω??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 163
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εμένα μου κατέβασε πάντως 13 parts, όλα το ίδιο μέγεθος εκτός από το τελευταίο που ήταν μικρότερο.

Ίσως πάτησες κατα λάθος κανένα skip την ώρα που κατέβαινε το 9.

Κατέβασε το ξανά να είσαι σίγουρος

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Επανερχομαι στο θεμα. πηγα παλι και κατεβασα απ την αρχη αφου ειχα σβησει οτι υπηρχε, και παλι στο part09 ειχε προβλημα.

Σε ποιον να απευθυνθω για να βγαλω ακρη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτησω και γω μιας και πρώτη φορά ασχολουμαι με ubi κτλ

 

Κατεβασα το fc3 από uplay - αν χρειαστεί να κανω πχ φορματ στο PC, τι γίνεται? Ρωταω γιατί δεν μου έδωσε επιλογή για να κρατησω κάπου τα αρχεία εγκατάστασης.

 

Το voucher αναφέρει απλώς -10€ άλλα πουθενά κωδικός...τι παιζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια! πηρα και εγω εναν κωδικο για το far cry 3 ομως δεν μου το δεχετε στο site τησ ubisoft.. ξερετε μηπως γιατι? εκει που λεει promo code το βαζω αλλα λεει invalid.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ντιναρα στο steam πως το κανω download στο checkout μου εχει τις επιλογες για να πληρωσω αλλα τιπτ για να βαλω τον κωδικο. αν μπορεις να με καθοδηγησεις λιγο θα το εκτιμουσα πολυ. 

k_dinos μου στειλανε αλλο κωδικο απο amd ευχαριστω!



τελικα εκανα registration στο uplay και μου εδωσε τον τελικο κωδικο του game (μαλλον). απλως το ερωτημα μου ειναι εαν μπορω να το κατεβασω στο steam η μονο στο Uplay?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ντιναρα στο steam πως το κανω download στο checkout μου εχει τις επιλογες για να πληρωσω αλλα τιπτ για να βαλω τον κωδικο. αν μπορεις να με καθοδηγησεις λιγο θα το εκτιμουσα πολυ. 

 

Στο steam να ξέρεις, για να ενεργοποιήσεις ένα παιχνίδι με κωδικό που έχεις αγοράσει από αλλού, πας πάνω στη μπάρα:

Games -> Activate a Product on Steam και μετά εισάγεις τον κωδικό

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Εχω παρει την καρτα Sapphire HD 7850 2GB GDDR5 και μεχρι στιγμης εχω παρει 4 απο τα παιχνιδια.
(Tomb Raider,
 Bioshock Infinite, FarCry 3 & Medal of honor Warfighter Digital Deluxe Edition ''αυτο μονο κανεις αγορα με εκπτωση -20% στην τιμη, ολα τα αλλα ειναι δωρεαν'')


Μου στελνει η AMD τους κωδικους σε e-mail και τα κατεβαζω απο το Steam. Πανευκολο!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...