Προς το περιεχόμενο

Δωρεάν παιχνίδια με αγορά κάρτας γραφικών AMD - Never Settle Bundle


k_dinos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω παρει την καρτα Sapphire HD 7850 2GB GDDR5 και μεχρι στιγμης εχω παρει 4 απο τα παιχνιδια.

(Tomb Raider, Bioshock Infinite, FarCry 3 & Medal of honor Warfighter Digital Deluxe Edition ''αυτο μονο κανεις αγορα με εκπτωση -20% στην τιμη, ολα τα αλλα ειναι δωρεαν'')

 

Μου στελνει η AMD τους κωδικους σε e-mail και τα κατεβαζω απο το Steam. Πανευκολο!

τελικα μπορουμε να κανουμε κατεβασμα και μεσω steam? εγω  εχω ηδη κατεβασει αλλα μεσω uplay.. γινετε μεσω steam?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 163
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παιδια ποια μαγαζια υποστηριζουν αυτο το bundle μεχρι στιγμης? σκοπευω να παρω την 7870

 

Πολλά.Ρώτησε τους πριν πάρεις.

 

τελικα μπορουμε να κανουμε κατεβασμα και μεσω steam? εγω  εχω ηδη κατεβασει αλλα μεσω uplay.. γινετε μεσω steam?

 

To Bioshock Infinite είναι μέσω steam.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λογικα το αμαζον δεν δινει κωδικους να ξερεις .... στειλε τους μαιλ η μιλα κατευθειαν μαζι τους στο chat .. αλλα κατα 99% δεν θα σου δωσουν... ετσι ειχε γινει και με μενα οταν ειχα παρει τις 7870

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και αυτοι θα σε παραπεμψουν στο αμαζον...ανοιξε το τσατ και μιλα αγγλικα..

δεν εχει λογικη αυτο που πες μιας και αν παθει κατι πως θα συνεννοηθεις με το αμαζον ?

να υποθεσω ξερεις τι παιζει με τις εγγυησεις ετσι ? εισαι πληροφορημένος..?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικα με του αμαζον??Οχι καθολου..για ενημερωσε με σε παρακαλω αν μπορεις.Επισης το unique id που ζηταει εδω http://www.amd4u.com/neversettlereloaded/index.html τι ειναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λογικα το serial number ειναι..

οι καρτα εχει παραδειγμα 2 χρονια εγγυηση... αλλα το αμαζον στα ηλεκτρονικα καλυπτει τον πρωτο χρονο... μετα απευθύνεσαι στην εταιρεια της καρτας σου...

 

τουλαχιστον αυτο ισχυει 10000% στο αγγλικο αμαζον οποτε και στο γαλλικο ετσι πρεπει να ειναι ... ας μας πει ο matrixx που σιγουρα θα το γνωριζει αυτο... καθως και ειναι το ελληνικο support  του αμαζον :):):):)



edit :  το unique id  πρεπει να ειναι ο κωδικος που σου δινουν κατα την αγορα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το U δίνει το Biosock Infinite με την Sapphire HD7990.

http://support.you.gr/you/newsletter/NL_2013-04-09/newsletter.html

Αν και αυτό λογικά δεν είναι μέσα στις προσφορές της ΑMD, αλλά πιστεύω ψιλό είναι σχετικό με το thread, είπα να σας ενημερώσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το αμαζον γαλλιας δινει κωδικους μεσω email. θα το λαβεις λεει εντος 15 ημερων αλλα εγω τους ειχα παρει την επομενη ημερα. περιμενε λιγο και στειλε μου pm αν εχεις προβλημανα σου πω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...