Προς το περιεχόμενο

Εκκίνηση των Windows 8 με κόστος αναβάθμισης €29.99 και δώρο το Media Center


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 458
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παιδιά να ρωτήσω κάτι . Έκανα αναβάθμιση από ΧΡ σε 8αρια , όλα ωραία και καλά , αλλά δεν βρίσκω πουθενά την επιλογή να κατεβάσω το iso για κάψιμο και δημιουργία αντιγράφου . Ούτε στο install ούτε μετά μόυ έδωσε τέτοια επιλογή .καμιά ιδέα κανείς ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά

 

Θέλω να κάνω μια ερώτηση και με συγχωρείτε αν έχει απαντηθεί προηγουμένως αλλά τη βιάζομαι.ΈΧω περασμένα σπασμένα windows 8 pro μπορώ να τα κάνω νόμιμα στην τιμή των 29,99€;;;Αν ναι πως με τη γνωστή διαδικασία που περιγράφεται στο site των windows 8;;;

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Σε ενα PC και το λαπτοπ μου που τα εγκατεστησα, πανε σφαιρα.

 

Στο PC1 της υπογραφης ομως, δεν ξερω. Μου ρουφαει τον SSD. Καθε 1 δευτερολεπτο αναβει το HDD led και στο recource monitor αναφερει συνεχη χρηση δισκου ~καποιων KB/s. Με κλειστα τα ΠΑΝΤΑ.

Θα δοκιμασω αυριο επανεγκατασταση και ειλικρινα πιστευω να στρωσει...

 

Οσο για το media center που ρωτησε καποιος, προσωπικα δεν εχω τηλεοραση και εχει παρει τη θεση της ως παραθυρο στο δευτερο monitor μου. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Σχετικα με τα προβληματα που ανεφερα στο προηγουμενο ποστ, λυθηκαν εγκαθιστωντας τον Intel AHCI Driver. :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Home and Student (με άδεια χρήσης για 3 μηχανήματα) έχει 140€, άρα περίπου 37€/ μηχάνημα. Αν συνυπολογίσεις ότι η Microsoft σου δίνει και δωρεάν αναβάθμιση στην επόμενη έκδοση, δεν είναι και άσχημη προσφορά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...