Προς το περιεχόμενο

Windows 8 με 15 ευρώ?


Xorxhs!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επανέρχομαι, ενώ την πρώτη φορά πέρασα στο laptop τα x32, ήρθα στο desktop που έχω περασμένα τα x64, μπήκα στο email που μου είχαν στείλει με την αγορά και στο link που υπάρχει, ξανακατέβασα το iso δίνοντας το serial. Επειδή ήμουν σε υπολογιστή με x64, το νέο iso είναι x64. Ξαναέκανα την διαδικασία στο laptop, όταν μου ζήτησε το serial έγραψα το ίδιο και πλέον στο laptop έχω περασμένα τα x64.

Απλά τώρα δεν ξέρω αν δοκιμάσω να τα εγκαταστήσω και στο desktop με το ίδιο serial τι θα γίνει.

υ.γ. Υποτίθετει ότι είναι upgrade από τα 7, αλλά η εγκατάσταση έγινε με clean install από τα 8.

το laptop δουλευει κανονικα με 64bit, σωστά?

Αν ειναι ετσι, θα βρω και εγω ενα 64bit pc και θα ξαναφτιαξω iso 64bit με τα ιδια στοιχεία που εδωσα για το 32bit και το ιδιο κλειδι, και θα δουλέψει λογικα.....

Και τελικα θα εχω και τις 2 εκδοσεις (σε iso) οι οποιες θα δουλευουν με το ιδιο κλειδι (οχι ταυτοχρονα) και θα βαλω οποια με βολεψει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Νομίζω ότι καπου είχα διαβάσει οτι θα βγουν ultimate...κανω λάθος?

 

Ναι εχει βγει και η enterprise απλως δεν διατιθεται στο αγοραστικο κοινο, ειναι μονο για συνδρομητες που εχουν εγγραφει στα developer προγραμματα της Microsoft.

 

http://en.wikipedia....dows_8_editions

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μέχρι τώρα η σελίδα δεν μου ζητούσε επικύρωση...ξαφνικά ζητάει να βάλεις το κλειδί των win 7 σου.

Αν μιλας για την εκπτωση, μου το εκανε και εμενα...

για να το παρακαμψω πηρα εκπτωτικο κουπονι απο αλλο pc (που δεν μου ζητησε κωδικο-ενα win xp), και το ενεργοποιησα εκει που ηθελα (σε win 7)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μέχρι τώρα η σελίδα δεν μου ζητούσε επικύρωση...ξαφνικά ζητάει να βάλεις το κλειδί των win 7 σου.

 

Μόλις πριν μερικά δευτερόλεπτα έστειλα το λινκ σε φίλο και δεν έμπενε με φφ, αλλά κανένα πρόβλημα με ΙΕ.

 

* Το έκανε για άλλο η/υ από σπασμένα windows, οπότε δεν παίζει θέμα.

 

@pabou13, @kamui Δοκιμάσατε με IE ?

 

Εαν έχετε το υποτυπώδες validation δεν θα ζητήσει τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και μετά από τόσες πωλήσεις τζάμπα θα βγει και θα μας πει ,οτι το ποιο μουφα λειτουργικό της εταιρίας έκανε τις περισσότερες πωλήσεις.

για desktop pc χωρίς touch οθόνη άπλα δεν λέει ούτε για τεστ για μένα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το laptop δουλευει κανονικα με 64bit, σωστά?

Αν ειναι ετσι, θα βρω και εγω ενα 64bit pc και θα ξαναφτιαξω iso 64bit με τα ιδια στοιχεία που εδωσα για το 32bit και το ιδιο κλειδι, και θα δουλέψει λογικα.....

Και τελικα θα εχω και τις 2 εκδοσεις (σε iso) οι οποιες θα δουλευουν με το ιδιο κλειδι (οχι ταυτοχρονα) και θα βαλω οποια με βολεψει..

Ναι φίλε κανονικά δουλεύει. Πας σε υπολογιστή με x64, ανοίγεις το τελευταίο email που σου έστειλε η microsoft και πας στο Ευχαριστούμε για την παραγγελία σας!

Ορίστε η απόδειξή σας. Βεβαιωθείτε ότι έχετε εκτυπώσει ή αποθηκεύσει ένα αντίγραφο για το αρχείο σας.

Αν πρέπει να κάνετε λήψη των Windows, γράψτε το νέο κλειδί προϊόντος σας και πληκτρολογήστε το εδώ.

Mετά τρέχεις το setup, βάζεις τον serial που έχεις και η διαδικασία είναι η γνωστή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις πριν μερικά δευτερόλεπτα έστειλα το λινκ σε φίλο και δεν έμπενε με φφ, αλλά κανένα πρόβλημα με ΙΕ.

 

* Το έκανε για άλλο η/υ από σπασμένα windows, οπότε δεν παίζει θέμα.

 

@pabou13, @kamui Δοκιμάσατε με IE ?

 

Εαν έχετε το υποτυπώδες validation δεν θα ζητήσει τίποτα.

 

Έχεις δίκιο. ΙΕ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΤΕ προσπέρασε μιά χαρά την επιβεβαίωση. ΕΕΕ το πολύ πολύ κάντε και 3-4 εκπτωτικούς κωδικούς να έχετε για καλό και κακό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα, εχω ενα φορητο της hp με περασμενα τα win 7 γνησια. Ενω βαζω ολα τα στοιχεια μου καθως και το serial key οταν παταω συνεχεια μου βγαζει μνμ οτι τα στοιχεια που εδωσα δεν ειναι εγκυρα και δε προχωραει η διαδικασια. Φταιει οτι μπαινω με firefox η κατι αλλο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...