Προς το περιεχόμενο

Windows 8 με 15 ευρώ?


Xorxhs!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Να κάνω μια χαζή ίσως ερώτηση,

 

Στοιχεία, ονόματα και τηλέφωνα βάλατε αληθινα ;

Εγω εβαλα τα αληθινα να μην εχω προβλημα οταν εισαγω την καρτα μου κατα την αγορα.

Στα στοιχεια του ημερομηνια αγορας του pc εκανα τη ζαβολια μου για να τα παρω με 15 ευρωπουλα :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί εχει διαφορά?

Ως έκδοση φαντάζομαι όχι,αλλά εμείς κάνουμε upgrade τα 7 υποτίθεται .. σε 2 χρόνια τι θα μας έλεγε κάντε rollback ? η Ξαναπληρώστε ? Ενώ σ'εσενα σου λέει πλήρωσε αφού δεν πλήρωσες τότε.. αν και αυτό ελέγχεται σύμφωνα με αυτό που έγραψε πιο πάνω το παλικάρι.

 

Να κάνω μια χαζή ίσως ερώτηση,

Στοιχεία, ονόματα και τηλέφωνα βάλατε αληθινα ;

Εγώ ναι γιατί δεν ήξερα ακριβώς την διαδικασία και ήθελα αντιστοιχία με την κάρτα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εβαλα τα αληθινα να μην εχω προβλημα οταν εισαγω την καρτα μου κατα την αγορα.

Στα στοιχεια του ημερομηνια αγορας του pc εκανα τη ζαβολια μου για να τα παρω με 15 ευρωπουλα :P

 

Οκ, απλά βλέπωντας πως το κάνουν πολλοί με πειρατικά, έχω κάποιους ενδοιασμούς.

 

Πάντως θα είχε ενδιαφέρων πιστεύω να μάθουμε αν χρειάζεται αληθινά η όχι.

Τουλάχιστον για το πρόμο αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ, απλά βλέπωντας πως το κάνουν πολλοί με πειρατικά, έχω κάποιος ενδοιασμούς.

 

Πάντως θα είχε ενδιαφέρων πιστεύω να μάθουμε αν χρειάζεται αληθινά η όχι.

Τουλάχιστον για το πρόμο αυτό.

Εγω ηδη τα εχω συνυθισει τοσους μηνες τα δουλευω απο τον Mαρτιο με την δοκιμαστικη και εδω και διμηνο με την RTN και ειναι αψογα,ελαφρυα και μπουταρουν και στο μισο χρονο απο τα 7ρια :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ηδη τα εχω συνυθισει τοσους μηνες τα δουλευω απο τον Mαρτιο με την δοκιμαστικη και εδω και διμηνο με την RTN και ειναι αψογα,ελαφρυα και μπουταρουν και στο μισο χρονο απο τα 7ρια :)

Με lockscreen η χωρίς ? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ηδη τα εχω συνυθισει τοσους μηνες τα δουλευω απο τον Mαρτιο με την δοκιμαστικη και εδω και διμηνο με την RTN και ειναι αψογα,ελαφρυα και μπουταρουν και στο μισο χρονο απο τα 7ρια :)

 

Δεν έχω ενδοιασμούς για την σταθερότητα κτλ, άλλο εννοούσα.

 

Σκέφτομαι πόσο εύλογο είναι κάποιος που τα έχει πειρατικά, να δώσει αληθινά στοιχεία στο πρόμο (ονόματα,τηλέφωνα κτλ) και να κάνει αναβάθμιση από μια πειρατική έκδοση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέλεια! Παρεπιμπτόντως είδα πως μέχρι 31 Ιανουαρίου ισχύει η προσφορά.

Μέσω του upgrade assistant με αφήνει να πάρω μόνο αυτά με τα 30 ευρώ. Μου έχουν στείλει εναν κωδικό προσφοράς στο email, τί κάνω λάθος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με lockscreen η χωρίς ? :P

Lockscreen δεν το επιτρεπει αφου δεν τα εχω ενεργοποιησει με την RTM μου πεταει ανα 5-6 ωρες το activate windows αλλα ενταξη συνηθισα πλεον-αλλα απο εδω και περα οχι με το που τα βαλω αγορασμενα :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέλεια! Παρεπιμπτόντως είδα πως μέχρι 31 Ιανουαρίου ισχύει η προσφορά.

Μέσω του upgrade assistant με αφήνει να πάρω μόνο αυτά με τα 30 ευρώ. Μου έχουν στείλει εναν κωδικό προσφοράς στο email, τί κάνω λάθος;

 

Η προσφορά ισχύει μέχρι τέλους του Ιανουαρίου αλλά οι περισσότεροι εδώ κατεβάζουν με οτι ν'αναι.. αυτό για πόσο θα ισχύει ?

Μετά την πιστωτική η το paypal θα σου ζητήσει τον κωδικό για την έκπτωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω ενδοιασμούς για την σταθερότητα κτλ, άλλο εννοούσα.

 

Σκέφτομαι πόσο εύλογο είναι κάποιος που τα έχει πειρατικά, να δώσει αληθινά στοιχεία στο πρόμο (ονόματα,τηλέφωνα κτλ) και να κάνει αναβάθμιση από μια πειρατική έκδοση.

Δεν τα κανω απο τα πειρατικα αλλα απο τα γνησια-θα τα κανω και απο τα πειρατικα παλι με 15 ευρωπουλα και στο αλλο pc

 

Τέλεια! Παρεπιμπτόντως είδα πως μέχρι 31 Ιανουαρίου ισχύει η προσφορά.

Μέσω του upgrade assistant με αφήνει να πάρω μόνο αυτά με τα 30 ευρώ. Μου έχουν στείλει εναν κωδικό προσφοράς στο email, τί κάνω λάθος;

Πρεπει να σουβγαλει ενα πινακακι οπου εισαγεις τον κωδικο που ελαβες με email απο την προσφορα,αλλα μου φαινεται μπορεις να προχωρησεις κανονικα και μονο 15 θα σε χρεωσουν αν δεν κανω λαθος-ας πουνε και τα αλλα παιδια για σιγουρια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν τα κανω απο τα πειρατικα αλλα απο τα γνησια-θα τα κανω και απο τα πειρατικα παλι με 15 ευρωπουλα και στο αλλο pc

 

Άρα θα τα κάνεις και από πειρατικά :P

 

Πάντως το ερώτημα μου είναι γενικό και θα με ενδιέφερε να ακούσω και άλλους που αγόρασαν για να κάνουν πειρατικά -> αυθεντικά με αληθινα στοιχεία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω ενδοιασμούς για την σταθερότητα κτλ, άλλο εννοούσα.

 

Σκέφτομαι πόσο εύλογο είναι κάποιος που τα έχει πειρατικά, να δώσει αληθινά στοιχεία στο πρόμο (ονόματα,τηλέφωνα κτλ) και να κάνει αναβάθμιση από μια πειρατική έκδοση.

Στην χειρότερη θα σου ζητήσουν άλλα 15.. κεφάλια δεν παίρνουν.. αλλά ούτε αυτό θα συμβεί,γιατί ξέρουν τι κάνουν... λες ολόκληρη microsoft να μην εχει μάθει τι γίνεται εδώ και 2 ημέρες παγκοσμίως ?

Πόσοι θα έφευγαν από τα 7 του θείου να πάνε στα 8 διαφορετικά ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...