Προς το περιεχόμενο

Windows 8 με 15 ευρώ?


Xorxhs!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα, εχω ενα φορητο της hp με περασμενα τα win 7 γνησια. Ενω βαζω ολα τα στοιχεια μου καθως και το serial key οταν παταω συνεχεια μου βγαζει μνμ οτι τα στοιχεια που εδωσα δεν ειναι εγκυρα και δε προχωραει η διαδικασια. Φταιει οτι μπαινω με firefox η κατι αλλο?

ναι ...δοκιμασε να μπεις με explorer ...ετσι εκανε και σε εμενα οπως επισης και σε αλλα παιδια !!!

Τελικα ποσα gb ειναι το αρχειο που κατεβαζετε ? εμενα μου βγαζει 2gb ...δεν εχω πληρωσει ακομα ... και φοραω 64bit ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Guys τελικά 2gb κατεβαίνουν και για τα 64bit; Έχω εντοπίσει ένα προσωρινό αρχείο που κατεβάινει και είναι 2 γίγα αλλά το λειτουργικό μου 64bit να ανησυχήσω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Guys ήρθε πριν 2 ημέρες ο samsung 830 - 256 gb και σκέφτομαι να κάνω clean installation ! Εχω γνήσια 7αρια στ λαπτοπ μ ! Υπάρχει η δυνατότητα να κάψω τα 8αρια σε dvd και να κάνω clean installation Και όχι upgrade στον Samsung ο οποίος είναι κενός αυτή την στιγμή ( θα τον τοποθετήσω αύριο) . Σκεφτόμουν να κάνω clone τα 7αρια και τα files αλλά εφόσον μ δίνεται η δυνατότητα να αγοράσω τα 8αρια με 15 ευρώ / δωρεάν ( Φοιτητής) ... πιστεύω πως δεν αξίζει να χάσω την ευκαιρία καθώς και ο δίσκος είναι καινούριος! Τι λέτε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...