Προς το περιεχόμενο

Windows 8 με 15 ευρώ?


Xorxhs!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Που ειναι το start button οεο?

 

εχεις μεινει πισω :-D :-D

(υπαρχουν πολλες λυσεις)

 

 

Τέλεια! Παρεπιμπτόντως είδα πως μέχρι 31 Ιανουαρίου ισχύει η προσφορά.

Μέσω του upgrade assistant με αφήνει να πάρω μόνο αυτά με τα 30 ευρώ. Μου έχουν στείλει εναν κωδικό προσφοράς στο email, τί κάνω λάθος;

 

κανενα λαθος, τον κωδικο τον βαζεις μετα στο check-out κ σου εμφανιζει την εκπτωση.

(τα χουμε ξαναπει βεβαια αυτα πιο πισω...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στην χειρότερη θα σου ζητήσουν άλλα 15.. κεφάλια δεν παίρνουν.. αλλά ούτε αυτό θα συμβεί,γιατί ξέρουν τι κάνουν... λες ολόκληρη microsoft να μην εχει μάθει τι γίνεται εδώ και 2 ημέρες παγκοσμίως ?

Πόσοι θα έφευγαν από τα 7 του θείου να πάνε στα 8 διαφορετικά ?

Καπως ετσι τη MS τη ενδιαφερει οσο πιο πολυ κοσμο να γνωρισει τα 8ρια που στην ουσια ειναι μια δευτερη αναγεννηση για αυτην και στη προσπαθεια να πλασαρει κατι εντελως νεο να συνδυασει λειτουργια αφης με το metro ui συν το κλασικο desktop

Eνα παντρεμα δηλαδη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην χειρότερη θα σου ζητήσουν άλλα 15.. κεφάλια δεν παίρνουν.. αλλά ούτε αυτό θα συμβεί,γιατί ξέρουν τι κάνουν... λες ολόκληρη microsoft να μην εχει μάθει τι γίνεται εδώ και 2 ημέρες παγκοσμίως ?

Πόσοι θα έφευγαν από τα 7 του θείου να πάνε στα 8 διαφορετικά ?

 

Σίγουρα ξέρει τι της γίνεται ολόκληρη Microsoft, και γω θα το κάνω μάλλον.

Απλά δεν θέλω να δώσω πραγματικά στοιχεία στο πρόμο, εκεί κολλάω βασικά και περισσότερο στο τηλέφωνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω που δεν εχω παρει υπολογιστη μπορω να κανω χρηση της προσφορας?

Εφοσον παρεις καινουργιο υπολογιστη θα τα εχει ενσωματωμενα τα 8ρια,αν θελεις βεβαια να κανεις αναβαθμισει σε Pro δεν το γνωριζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ερωτηση..

επειδη θελω win 8 64bit, αν παω σε ενα φιλο με win 8 64bit και κανω την διαδικασια (παρω iso και κωδικο) μπορω να το βαλω σε αλλο μηχάνημα??

ο φιλος θα μπορει να ξανακανει την διαδικασια και να παρει νεο κωδικο για τον εαυτο του? (το iso λογικα θα ειναι ιδιο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ερωτηση..

επειδη θελω win 8 64bit, αν παω σε ενα φιλο με win 8 64bit και κανω την διαδικασια (παρω iso και κωδικο) μπορω να το βαλω σε αλλο μηχάνημα??

ο φιλος θα μπορει να ξανακανει την διαδικασια και να παρει νεο κωδικο για τον εαυτο του? (το iso λογικα θα ειναι ιδιο)

Εφοσον βαλεις τα δικα σου στοιχεια στην προσφορα δεν θα εχεις λογικα προβλημα απλως παιρνεις το iso το καις σε dvd η φλασακι και θα βαλεις το serial number που αγορασες

 

δεν μου δεχται τον ταχυδρομικο κωδικα

Βάλε στο τ. Κώδικα 3 ψηφια, κενό, κ 2 ψηφια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω την εντύπωση ότι η έκδοση που κατεβάζει είναι με βάση αυτήν που είχε εγκατεστημένη. Θα δοκιμάσω κι εγώ και θα σας πω.

Επανέρχομαι, ενώ την πρώτη φορά πέρασα στο laptop τα x32, ήρθα στο desktop που έχω περασμένα τα x64, μπήκα στο email που μου είχαν στείλει με την αγορά και στο link που υπάρχει, ξανακατέβασα το iso δίνοντας το serial. Επειδή ήμουν σε υπολογιστή με x64, το νέο iso είναι x64. Ξαναέκανα την διαδικασία στο laptop, όταν μου ζήτησε το serial έγραψα το ίδιο και πλέον στο laptop έχω περασμένα τα x64.

Απλά τώρα δεν ξέρω αν δοκιμάσω να τα εγκαταστήσω και στο desktop με το ίδιο serial τι θα γίνει.

υ.γ. Υποτίθετει ότι είναι upgrade από τα 7, αλλά η εγκατάσταση έγινε με clean install από τα 8.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...