Προς το περιεχόμενο

Windows 8 με 15 ευρώ?


Xorxhs!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωραία... Οπότε εγώ που θέλω και το cd θα πληρώσω τα 15 ευρώ της προσφοράς και άλλα 15 για το cd?

κάνε το cd μόνος σου. Διάλεξε όταν σε ρώτησει τίποτα από το παλιό και μετά επέλεξε δημιουργία μέσου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν θέλεις το Logo ναι αλλιώς το γράφεις μόνος σου..

Αν πάρω το cd πέρα από το logo δεν θα μου δώσει και αυτοκόλλητο με το serial number κτλ όπως γινόταν στα προηγούμενα windows?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν πάρω το cd πέρα από το logo δεν θα μου δώσει και αυτοκόλλητο με το serial number κτλ όπως γινόταν στα προηγούμενα windows?

 

Δεν ξέρω αλλά ούτε αυτό το χρειάζεσαι αφού θα έχεις απόδειξη πληρωμής στο email σου ..

 

Δοκίμασε κανένας το pokki παίδες; Εντυπώσεις;

Εγώ το δοκίμασα πλάκα έχει,αλλά αποφάσισα ότι θέλω να τα μάθω native όπως είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αλλά ούτε αυτό το χρειάζεσαι αφού θα έχεις απόδειξη πληρωμής στο email σου ..

Το ξέρω ότι δεν μου χρειάζεται αλλά είναι άλλη φάση να έχεις το cd και όλα κτλ... Άσχετο αλλά πριν λίγο έκανα συμπλήρωσα την φόρμα και μου έστειλε κιόλας τον κωδικό... Είμαι έτοιμος να ξεκινήσω ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως αγοράζουμε 2 άδειες? βάζουμε άλλο email ?!

 

μεχρι 5 αγορες ανα ατομο επιτρεπει επισημα η προσφορα.

 

Το ξέρω ότι δεν μου χρειάζεται αλλά είναι άλλη φάση να έχεις το cd και όλα κτλ... Άσχετο αλλά πριν λίγο έκανα συμπλήρωσα την φόρμα και μου έστειλε κιόλας τον κωδικό... Είμαι έτοιμος να ξεκινήσω ε;

 

Ναι, ετοιμος εισαι.

Αν σου αρεσει το cd, αγορασε το!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξέρω ότι δεν μου χρειάζεται αλλά είναι άλλη φάση να έχεις το cd και όλα κτλ... Άσχετο αλλά πριν λίγο έκανα συμπλήρωσα την φόρμα και μου έστειλε κιόλας τον κωδικό... Είμαι έτοιμος να ξεκινήσω ε;

Δεν διαφωνεί κανείς με το να έχεις φετίχ..και εγώ έχω αλλά πάντα έχουν το αντίτιμο τους +15 στην συγκεκριμένη.

 

...είσαι έτοιμος για downloading.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Δεν διαφωνεί κανείς με το να έχεις φετίχ..και εγώ έχω αλλά πάντα έχουν το αντίτιμο τους +15 στην συγκεκριμένη.

 

Όρμα ! είσαι έτοιμος για downloading.

Σας ευχαριστώ παιδιά... Μια τελευταία ερώτηση... Τώρα έχω windows 7 64bit πειρατικά... Μόλις τα αγοράσω να μου κατεβάσει τα 64bit έτσι; Αλλά και το cd θα είναι 64bit? επίσης θέλω να πω πως έχω δύο υπολογιστές... Με αυτό τον σειριακό αριθμό στον ένα θα κάνει κανονικά ενεργοποίηση και στον άλλο όχι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καπου διαβαζα χθες οτι ζηταει κωδικο εκπτωσης απο την αγορα του υπολογιστη, για να σε περασει στα 15 ευρω.

Οταν αγοραζες ενα υπολογιστη νομιζω σου εδιναν ενα κουπονι με καποιο κωδικο.

Ισχυει αυτο?

Μπορουμε ολοι να κανουμε αναβαθμιση με 15 ευρω?

Νομιζω οτι δεν ειναι τοσο μα****ες στη m$.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καπου διαβαζα χθες οτι ζηταει κωδικο εκπτωσης απο την αγορα του υπολογιστη, για να σε περασει στα 15 ευρω.

Οταν αγοραζες ενα υπολογιστη νομιζω σου εδιναν ενα κουπονι με καποιο κωδικο.

Ισχυει αυτο?

Μπορουμε ολοι να κανουμε αναβαθμιση με 15 ευρω?

Νομιζω οτι δεν ειναι τοσο μα****ες στη m$.

Το ότι κάνουν τους μα..κες δεν σημαίνει και ότι είναι. Μέχρι στιγμής όλοι το κάναμε...ακολούθησε το πρώτο post.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ.

Θα χρειαστω το serial των 7?

Γνησια ειναι,, απλα το κουτι του pc ειναι κλεισμενο σε ενα ντουλαπι και ειναι δυσκολο να το βγαλω για να δω το serial. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να ειμαι 100% σιγουρος.

Εχω παρει ολα τα BACKUP που θελω.

Μπορω να τα κατεβασω και να κανω CLEAN Installation? ή ΠΡΕΠΕΙ να μπουν πανω απο τα 7? (εχω γνησια)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα κλειδια Win7 απο MSDNAA τα δεχεται για την προσφορα των €15 ???

 

Το προβλημα που σου κανει αυτοματα "Ακυρωση Εγγραφης" μολις βαζεις τα στοιχεια σου (πρωτη οθονη, δεν παει καν στην 2η με το κλειδι) εχει βρει κανεις γιατι γινεται ?!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...