Προς το περιεχόμενο

Windows 8 με 15 ευρώ?


Xorxhs!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν τα αγοράσω με 30 euro θα είναι ελληνικά η αγγλικά?

τώρα έχω windows 7 ελληνικά 64bit

Εννοείς με το dvd ή όχι; Γιατί χωρίς είναι 15 και όχι 30... Για το language pack ισχύει ότι μπορείς να κατεβάσεις όποιο θες μετά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παιδια τα αγορασα και εγω 15 ευρω! και εχω 2 ερωτησεις τωρα.... 1. Επελεξα δυστηχως κατευθιαν install και οχι download σε ISO , ετσι ωστε να τα εχω για να τα εγκαταστησω τωρα σε καθαρο συστημα μετα απο φορματ τι πρεπει να κανω? 2. Σε ενα laptop που εχω μπορω να τα περασω με τον ιδιο κωδικο ενεργοποιησης? η πρεπει να ξανα αγορασω αλλη μια αδια με 15 ευρω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα τα πάρω 30 euro από την σελίδα θα τα πληρώσω θα τα γράψω σε ένα dvd για να τα έχω και θα τα τρέξω.Τώρα αν το κάνω αυτό τα windows θα είναι 64bit ελληνικά?

 

Aν θα κάνω format πρώτα για να μην τα βάλω πάνω από τα windows 7 σπασμένα δεν το έχω αποφασίσει ακόμα αλλα μάλλον για format το κόβω και κατευθείαν τα windows 8

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω αν αναφερθηκε αλλα επισης και τα κμσ μηχανιματα win 8 pro δικαιουντε για καποιον καιρο δωρεαν αναβαθμιση σε win 8 pro με μεντια σεντερ :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγαίνεις Language πατάς το options στην Ελληνική γλώσσα και τα κατεβάζεις.

Μετα πας στο advanced settings και την επιλέγεις

 

 

 

 

post-227308-0-20242900-1351636486_thumb.png

 

 

 

post-227308-0-91718700-1351636953_thumb.png

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να σας πω ρε παιδιά εγώ να φανταστείτε το έκανα 3 φορές από osx με firefox ούτε καν από 7 ..

Μετά μπήκα 7 μόνο για να τα κατεβάσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...