Προς το περιεχόμενο

Windows 8 με 15 ευρώ?


Xorxhs!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

 

Με φορματ φυσικα.. καποιους θα αναγνωρισει κ μονο του.. δες αυτο που λεει OEM.

Παντως μετα απο 1 ωρα εμενα τα ιδια

Η πρόσβαση στο λογαριασμό σας έχει ανασταλει

δεν καταλαβαίνω

Για την πρόσβαση έχεις προσπαθήσει πάνω από 5 φορές και σε κλείδωσε. Δοκίμασε μετά τις 12 το βράδυ ή αύριο με τα σωστά στοιχεία όπως αναγράφονται στην απόδειξη. Δοκίμασε επίσης ακόμη και τώρα με άλλον browser.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1.4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχετε μπλεχτεί λίγο εδώ μέσα.. Κάποιοι κράζετε τα σπασμένα και λέτε γύφτους όσους τα παίρνουν από τον θείο.. Όσοι τα πήρατε με 15Ευρώ βάζοντας ότι πήρατε turbo-x μηχάνημα το ίδιο δεν είναι? Αν έρθει αύριο η microsoft και σας ζητήσει απόδειξη τι θα πείτε?

 

Δεν αναφέρομαι σε όσους πήραν όντως οποιοδήποτε μηχάνημα από 9/12 και μετά..

 

ΥΓ. Άλλοι μερικοί άσχετοι αναφέρεστε ότι τα σπασμένα έχουν μέσα malware κτλ.. Άλλη εξυπνάδα κι αυτή, εκτός αν κατεβάζετε εκδόσεις windows 7 super duper black hack +1000% speed edition..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ήρθε και το κλειδί για τον media player σήμερα

 

Τώρα σχετικά με drivers που λέτε εμένα τα βρήκε ολα σε laptop compac σχετικά παλιό

 

Έκανα boot απο το δισκακι των 8

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσπάθησα να το κάνω καθαρή εγκατάσταση κ δεν μου περνάει τον κωδικό! Τα αγορασα, ενεργοποιησα κ εγκατέστησα πάνω στην release preview, κ τώρα θέλω να τα εγκαταστήσω σε άλλον δίσκο. Μάλιστα έκανα deactivate τον κωδικό απο την πρώτη εγκατάσταση. Τι να κάνω, να περάσω πάλι τα release κ μετα απο πάνω τα κανονικά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την πρόσβαση έχεις προσπαθήσει πάνω από 5 φορές και σε κλείδωσε. Δοκίμασε μετά τις 12 το βράδυ ή αύριο με τα σωστά στοιχεία όπως αναγράφονται στην απόδειξη. Δοκίμασε επίσης ακόμη και τώρα με άλλον browser.

 

Χμμ.. με το που τα εβαλα τα στοιχια αμεσως την 1 φωρα αυτο μου εγραψε.. δεν ξερω γιατι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκατσα κι εστησα το νεο συστημα...έβαλα και τα 8αρια... τα ειδα 10 λεπτά και επιστρεφω στα 7αρια..πολυ περίεργα και δεν εχει drivers η ΤΡ link για το usb wifi... οταν οριμασουν με το καλο ξαναδοκιμαζω..

 

Sent from my Acer liquid gallant duo using Insomnia

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκατσα κι εστησα το νεο συστημα...έβαλα και τα 8αρια... τα ειδα 10 λεπτά και επιστρεφω στα 7αρια..πολυ περίεργα και δεν εχει drivers η ΤΡ link για το usb wifi... οταν οριμασουν με το καλο ξαναδοκιμαζω..

 

Sent from my Acer liquid gallant duo using Insomnia

Αν έχει για τα 7 δοκίμασε τα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βοήθεια ... Βοήθεια

ακολούθησα ακριβώς τα βήματα στην σελίδα 1, και πάντα μετά την συμπλήρωση των στοιχείων στην σελίδα 1 (ονομα επιθετο, email, τηλέφωνο, ημερ. αγοράς ΠΣ, μαρκα ΠΣ, Τυπος ΠΣ, μαγαζι αγοράς, ημερ. αγοράς κλπ) μου ζητάει Serial number (Product Key) του Win 7.

 

Εβαλα αυτό που κανονικά εχω και ειναι εταιρικό (Enterprise) και δεν το δέχεται γιατί βεβαίως έχει γίνει activation πριν από τον Σεπτ. 2012. Βάζω άλλα διάφορα serial (αυτό που έχει το αυτοκόλλητο στο φορητό tosh;iba που έχω) και πάλι τίποτα.

 

Δοκίμασα με 3 browsers (γιατί έτσι είπαν μερικοί συμφορουμήτες εδώ) τίποτα.

Δοκίμασα από 3 μηχανήματα , 1 σταθερό ΠΣ + 2 φορητά που έχω σπίτι (ολα με Win 7 εντερπρισε) και πάλι τίποτα.

 

Μπορεί κανείς να με βοηθήσει πως να ξεπεράσω αυτό το πρόβλημα και να καταφέρω να τα αγοράσω για 14,99 ευρώ ;;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τα αγόρασα... Δεν ξέρω γιατί αλλά έβγαζε πρόβλημα όταν προσπαθούσα να πληρώσω με paypal και αναγκάστηκα να πληρώσω κατευθείαν με την κάρτα... Πήρα μαζί και το dvd και βγήκε στα 33,97... Δηλαδή έχει έξοδα αποστολής 3,99 για όσους θέλουν να τα αγοράσουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...