Προς το περιεχόμενο

Windows 8 με 15 ευρώ?


Xorxhs!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια εντελως ενημερωτικα ειχα επιληφθει της προσφορας των 15 ευρω αλλα οπως προειπα δυστυχως με χρεωσαν 2 φορες (31/10 και 7/11) απο 15 ευρω.

Επικοινωνησα με την MS μου ειπαν οτι θα ελεγξουν τη διπλη χρεωση και θα μου πουν γιατι εγινε κτλ.

Επισης εστειλα και μειλ στο πειπαλ για να τους ενημερωσω για το γεγονος.

Μονο σε εμενα εγινε αυτο?Θα προτεινα οσοι το πηρατε με τα 15 ευρω να ξαναελεγξετε τις χρεωσεις σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

φαίνεται στο paypal ή στους αναλυτικούς της πιστωτικής?

Εννοειται φαινεται και στα δυο.

Το ωραιο ειναι οτι για τη δευτερη χρεωση δεν ελαβα ουτε μειλ απο πειπαλ ουτε απο τη MS.

Kai ναι για οποιν ενδιαφερεται ξαναανοιξε η προσφορα με τα 15 ευρω (δε ζητα κλειδι).

Θα τη χτυπαγα παραυτα απλα περιμενω να δω τι θα γινει με την εξταρα χρεωση και αν εξακολουθει θα την χτυπησω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοειται φαινεται και στα δυο.

Το ωραιο ειναι οτι για τη δευτερη χρεωση δεν ελαβα ουτε μειλ απο πειπαλ ουτε απο τη MS.

Kai ναι για οποιν ενδιαφερεται ξαναανοιξε η προσφορα με τα 15 ευρω (δε ζητα κλειδι).

Θα τη χτυπαγα παραυτα απλα περιμενω να δω τι θα γινει με την εξταρα χρεωση και αν εξακολουθει θα την χτυπησω.

Φίλε απλά πάρε το εκπτωτικό κουπώνι... Δεν χάνεις τίποτα... Ακόμα και να ξανακλείσει η τρύπα εσύ θα μπορείς να το χρησιμοποιήσεις... Δεν είναι ανάγκη να τα αγοράσεις τώρα... Παρ'όλα αυτά εγώ δεν χρεώθηκα δύο φορές...

EDIT: πήρα πέντε κουπόνια για όλο μου το σόι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγω μολις πληρωσα μεσω paypal(15e), και τα κατεβαζω τωρα. Τhanks samniotis!!

σε εμένα λέει: Δεν ήταν δυνατή η επεξεργασία της παραγγελίας σας

και στο Paypal: Status: Canceled Shipping Address: No Address Provided

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι έγινε ρε παιδιά? Με το που έκλεισαν την τρύπα πέσαν οι πωλήσεις κατακόρυφα και τώρα την άνοιξαν ξανά?

Έχει κανένας στοιχεία για το πόσες άδειες έχουν δοθεί μέχρι τώρα πέρα από τα 3 μύρια που είπε ο Balmer?

Επίσης πλέον δεν ζητάει Τ.Κ. Απλοποίηση η όλη διαδικασία.

Ευχαριστώ τον συνφορουμίτη Samnioti για την ενημέρωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εντελως ενημερωτικα ειχα επιληφθει της προσφορας των 15 ευρω αλλα οπως προειπα δυστυχως με χρεωσαν 2 φορες (31/10 και 7/11) απο 15 ευρω.

Επικοινωνησα με την MS μου ειπαν οτι θα ελεγξουν τη διπλη χρεωση και θα μου πουν γιατι εγινε κτλ.

Επισης εστειλα και μειλ στο πειπαλ για να τους ενημερωσω για το γεγονος.

Μονο σε εμενα εγινε αυτο?Θα προτεινα οσοι το πηρατε με τα 15 ευρω να ξαναελεγξετε τις χρεωσεις σας.

Και εμένα δύο φορές φαίνεται η χρέωση στην κάρτα.

Μήπως χρησιμοποιείς και εσύ ebanking της Εθνικής ?

Μου συνέβηκε και παλιότερα με χρέωση ξενοδοχείου και τζάμπα αναστάτωσα τους ανθρώπους.

Την δέσμευση του ποσού την εμφανίζει σαν χρέωση, ή μάλλον δεν έχει προβλέψει τρόπο να την εμφανίσει στην κάρτα.

Όταν τελικά πήρα την τράπεζα μου τα εξήγησαν.

 

Από ότι φαίνεται η microsoft δεσμεύει το ποσό όταν στέλνει τον κωδικό ενεργοποίησης και κάνει την χρέωση όταν ενεργοποιείς την άδεια.

Έτσι δεν μπλέκει με επιστροφές όταν δεν προχωρήσει μια ενεργοποίηση.

Ενεργοποιώντας, αποδέχεσαι ότι το προϊόν είναι ΟΚ το δοκίμασες και το αγοράζεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...